3. liga dorostenců, skupina 4 - 21. kolo a 6. kolo - SH Gymnázium Polička
vs. 1. FBC Polička dorostenci 1:9
online

AKTUALIZACE

14.2. 8:00

Muži A uhráli bod s vítězem základní části Národní ligy západ Butchisem, a tento bod může mít cenu zlata. Náchod se dostal do rychlého vedení, ale soupeř otočil a vypracoval si až tříbrankový náskok. Rytíři se však nevzdali a díky skvělému závěru dotáhli zápas až do prodloužení. V něm branka nepadla a tak rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější hosté, kteří si tak připisují dva body za výhru 8:9 po samostatných nájezdech. Náchodští berou bod, který díky zaváhání Benešova nabyl vysoké hodnoty - díky zisku tohoto bodu mají nyní florbalisté Náchoda v boji o první čtyřku vše ve svých rukou.

Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
"Povedlo se nám dobře vstoupit do zápasu, tím jsme trochu favorita utkání zaskočili. Bohužel jsme ale začali kupit chyby a soupeř otočil vývoj ve svůj prospěch. Skvělým závěrem jsme se vrátili do zápasu a nakonec byli i kousek od tří bodů. Nakonec utkání došlo do nájezdové loterie, ve které byl soupěř lepší. Díky soupěři za prověrku a fanouškům za podporu!"

Komentář hostů Zahalka Jan (Trenér):
"V dnešním zápase jsme zbytečně ztratili bod v oslabení a ve hře pěti proti šesti. Naopak musim soupeře pochválit za skvěle zvládnutý závěr utkání. Aspoň jsme si vyzkoušeli nájezdovou loterii o rozdílový bod, kterou jsme skvěle zvládli a odvážíme z Náchoda vítězství, které zde není nikdy jednoduché."

13.2. 17:30

Další ligový turnaj měli na programu také Junioři B, tentokrát v Hostinném. Náchodské nezastavil ani nízký počet hráčů. Proti domácímu týmu kontrolovali zápas a zvítězili 7:3. Ve druhém utkání proti hradeckému Sionu si pak Náchodští s chutí zastříleli a soupeře přejeli poměrem 2:16.

13.2. 17:15

Dorostenecké Béčko odehrálo dva zápasy v Poličce proti domácímu týmu. Jednalo se o utkání 21. kola a dohrávku odloženého 6. kola. V okleštěné sestavě a s pomocí řady Starších žáků, z nichž pro některé to byla premiéra v dorostenecké soutěže, odehrál Náchod vyrovnané dvě třetiny prvního zápasu. V té závěrečné však Polička otočila vývoj zápasu a zvítězila 3:7. Ve druhém klání tahali od začátku Náchodští za kratší konec a prohráli 1:9.

13.2. 17:00

Dorostenecké Áčko ve druhém zápase domácího turnaje nestačilo na favorizovaný Liberec a prohrálo 8:3. Za Náchod se trefili Jakub Vysoký, Jakub Langpaul a Antonín Donaj. Z domácího turnaje tak berou Náchodští tři body. Zbylé dva zápasy tohoto turnajového dvoukola odehraje Náchod za dva týdny, v neděli 27. února, kdy v Plechárně vyzve pražské týmy Start a Bohemians.

13.2. 12:40

Dorostenci zahájili domácí turnajové dvoukolo prvního výkonnostího koše nejvyšší soutěže skvěle. V derby s FbC Hradec Králové nedali soupeři žádnou šanci a zvítězili jednoznačně 12:4. Hattrick a dvě asistence k tomu si připsal Jakub Vysoký, jeden gól a čtyři asistence zaznamenal Jakub Langpaul. V dnešním druhém zápase vyzvou Náchodští od 14:30 FBC Liberec, kterému na minulém turnaji podlehli.

13.2. 12:30

Tento víkend je na programu kompletní 21. kolo Národní ligy západ. Včera zvítězil Králův Dvůr na jednoznačně na palubovce Turnova. Dalších pět zápasů je na programu dnes, včetně utkání náchodských Rytířů s vedoucím týmem Národní ligy západ Butchisem. Utkání bude rozehráno v Plechárně v 18:00.

12.2. 18:00

Ani druhý zápas havířovského výjezd náchodským juniorům nevyšel. V městské sportovní hale v Havířově se utkali tentokrát se Slovanem a po první třetině to vypadalo, že dají zapomenout na nepodařený páteční duel s Torpedem. Náchod však vedení 1:3 neudržel a od druhé části dávali góly pouze domácí. Ti nakonec dokráčeli k pohodlné výhře 8:3.