VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Národní liga mužů - 21. kolo - SH TJ Náchod
13.2.
18:00
Florbal Primátor Náchod
vs. Butchis
8:9pn
online

Regionální liga mužů, skupina 4 - 26. kola - SH Třebeš Hradec Králové
12.2.
9:00
FbC Hradec Králové B
vs. Florbal Primátor Náchod B
3:4
online
12.2.
11:00 FBK Piráti Sokol Chrudim
vs. Florbal Primátor Náchod B
1:7
online

CE soutěž juniorů, 1. liga, skupina B - 21. kolo a 20. kolo - MSH Havířov
11.2.
16:00
Torpedo Havířov
vs. Florbal Primátor Náchod
8:2
online
12.2.
14:00 TJ Slovan Havířov
vs. Florbal Primátor Náchod
8:3
online

3. liga juniorů, skupina 4 - 15. kolo - MSH Hostinné
13.2.
12:00
Florbal Primátor Náchod B
vs. FBK Kobra Tatran Hostinné
7:3
online
13.2.
15:00 FBC Sion Hradec Králové
vs. Florbal Primátor Náchod B
2:16
online

1. liga dorostenců, skupina B - 21. kolo, 1. koš - SH TJ Náchod
13.2.
10:00
Florbal Primátor Náchod vs. FbC Hradec Králové
12:4
online
13.2.
14:30 FBC Liberec
vs. Florbal Primátor Náchod 8:3
online

3. liga dorostenců, skupina 4 - 21. kolo a 6. kolo - SH Gymnázium Polička
13.2.
10:10
Florbal Primátor Náchod B vs. 1. FBC Polička dorostenci
3:7
online
13.2.
11:50 Florbal Primátor Náchod B
vs. 1. FBC Polička dorostenci 1:9
onlineAKTUALIZACE

14.2. 8:00

Muži A uhráli bod s vítězem základní části Národní ligy západ Butchisem, a tento bod může mít cenu zlata. Náchod se dostal do rychlého vedení, ale soupeř otočil a vypracoval si až tříbrankový náskok. Rytíři se však nevzdali a díky skvělému závěru dotáhli zápas až do prodloužení. V něm branka nepadla a tak rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější hosté, kteří si tak připisují dva body za výhru 8:9 po samostatných nájezdech. Náchodští berou bod, který díky zaváhání Benešova nabyl vysoké hodnoty - díky zisku tohoto bodu mají nyní florbalisté Náchoda v boji o první čtyřku vše ve svých rukou.

Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
"Povedlo se nám dobře vstoupit do zápasu, tím jsme trochu favorita utkání zaskočili. Bohužel jsme ale začali kupit chyby a soupeř otočil vývoj ve svůj prospěch. Skvělým závěrem jsme se vrátili do zápasu a nakonec byli i kousek od tří bodů. Nakonec utkání došlo do nájezdové loterie, ve které byl soupěř lepší. Díky soupěři za prověrku a fanouškům za podporu!"

Komentář hostů Zahalka Jan (Trenér):
"V dnešním zápase jsme zbytečně ztratili bod v oslabení a ve hře pěti proti šesti. Naopak musim soupeře pochválit za skvěle zvládnutý závěr utkání. Aspoň jsme si vyzkoušeli nájezdovou loterii o rozdílový bod, kterou jsme skvěle zvládli a odvážíme z Náchoda vítězství, které zde není nikdy jednoduché."


13.2. 17:30

Další ligový turnaj měli na programu také Junioři B, tentokrát v Hostinném. Náchodské nezastavil ani nízký počet hráčů. Proti domácímu týmu kontrolovali zápas a zvítězili 7:3. Ve druhém utkání proti hradeckému Sionu si pak Náchodští s chutí zastříleli a soupeře přejeli poměrem 2:16.


13.2. 17:15

Dorostenecké Béčko odehrálo dva zápasy v Poličce proti domácímu týmu. Jednalo se o utkání 21. kola a dohrávku odloženého 6. kola. V okleštěné sestavě a s pomocí řady Starších žáků, z nichž pro některé to byla premiéra v dorostenecké soutěže, odehrál Náchod vyrovnané dvě třetiny prvního zápasu. V té závěrečné však Polička otočila vývoj zápasu a zvítězila 3:7. Ve druhém klání tahali od začátku Náchodští za kratší konec a prohráli 1:9.


13.2. 17:00

Dorostenecké Áčko ve druhém zápase domácího turnaje nestačilo na favorizovaný Liberec a prohrálo 8:3. Za Náchod se trefili Jakub Vysoký, Jakub Langpaul a Antonín Donaj. Z domácího turnaje tak berou Náchodští tři body. Zbylé dva zápasy tohoto turnajového dvoukola odehraje Náchod za dva týdny, v neděli 27. února, kdy v Plechárně vyzve pražské týmy Start a Bohemians.13.2. 12:40

Dorostenci zahájili domácí turnajové dvoukolo prvního výkonnostího koše nejvyšší soutěže skvěle. V derby s FbC Hradec Králové nedali soupeři žádnou šanci a zvítězili jednoznačně 12:4. Hattrick a dvě asistence k tomu si připsal Jakub Vysoký, jeden gól a čtyři asistence zaznamenal Jakub Langpaul. V dnešním druhém zápase vyzvou Náchodští od 14:30 FBC Liberec, kterému na minulém turnaji podlehli.


13.2. 12:30

Tento víkend je na programu kompletní 21. kolo Národní ligy západ. Včera zvítězil Králův Dvůr na jednoznačně na palubovce Turnova. Dalších pět zápasů je na programu dnes, včetně utkání náchodských Rytířů s vedoucím týmem Národní ligy západ Butchisem. Utkání bude rozehráno v Plechárně v 18:00.

  • TJ Turnov - T.B.C. Lucern Králův Dvůr  2:8
  • SK Florbal Benešov - Panthers Praha
  • Florbal TJ Kobylisy - Wizards SO Praha
  • FAT PIPE Traverza Mukařov - SK Bivoj Litvínov
  • Florbal Primátor Náchod - Butchis
  • ASK Orka Čelákovice - FbC Plzeň

12.2. 18:00

Ani druhý zápas havířovského výjezd náchodským juniorům nevyšel. V městské sportovní hale v Havířově se utkali tentokrát se Slovanem a po první třetině to vypadalo, že dají zapomenout na nepodařený páteční duel s Torpedem. Náchod však vedení 1:3 neudržel a od druhé části dávali góly pouze domácí. Ti nakonec dokráčeli k pohodlné výhře 8:3.

Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér):
"Utrápené vítězství, ale 3 body u nás doma. První třetina klasika, nevím jak to nazvat, byl bych asi sprostý. Zvýšený hlas v kabině se odrazil až na hřiště a od druhé třetiny, se hrálo na naších holích. Děkuji klukům a Vranysovi za dvě třetiny, škoda že to tak nejde celých 60 minut. Musíme dál makat a věřit v jiné proměnné, aby jsme byli v play off."

Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
"Po skvělé první třetině jsme ve druhé vypli a soustředili se na vše jen ne na svůj výkon, čímž jsme dostali soupeře do zápasu. Třetí třetina byla z naší strany v křeči a soupeř v laufu zaslouženě zvítězil. Díky soupeři za zápas. "


12.2. 13:15

Muži B zvládli turnaj v Hradci Králové skvěle a tři turnaje před koncem letošního ročníku Regionální ligy zůstanou v čele soutěže. V prvním utkání porazili pořádající celek, FbC Hradec Králové 3:4. Ve druhém klání proti Chrudimi Náchodští dominovali, pomohli si hned třemi přesilovkovými góly a nakonec zvítězili 1:7. Na turnaji v Jilemnici ve svých zápasech dominuje také největší soupeř Náchoda v boji o postup Skuteč, další aspirant na postup Sokol Dvůr Králové má své zápasy na programu zítra.


11.2. 19:00

Dnešní předehrávka s Torpedem Havířov náchodským juniorům ani trochu nevyšla a Slezané oplatily Náchodu porážku z prvního vzájmeného zápasu. Havířov rozhodl již v první třetině, kterou ovládl 4:0, skóre dále navyšoval a nakonec zvítězil 8:2. Junioři mají zítra šanci na nápravu s dalším havířovským týmem, tentokrát se Slovanem.

Komentář domácích Mattivi David (Trenér):
"Dnes konečně doma za 3 body a bez většího drama. Po výpadku ve druhé třetině si myslím, že jsme měli hru pod kontrolou. Škoda dalších nevyužitých šancí. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu."

Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
"Soupeř dnes vyhrál zasluženě. Na body jsme dnes neměli nárok. Náš přístup k zápasu, řešení útočných situací a nasazení neodpovídalo soutěži, kterou hrajeme. Pokud hráči nezapnou hlavou na jiný level, tak v play-off nemáme co dělat. Díky soupeři za zápas."


11.2. 16:50

V neděli se v náchodské Plechárně představí Dorostenci a poté i Muži A. Tyto akce již mohou diváci navštívit, aniž by museli prokazovat bezinfekčnost PCR testem, potvrzením o prodělání nemoci či očkovacím certifikátem. Diváci ovšem stále musí mít zakryté dýchací cesty respirátorem.


11.2. 15:30

Muži A se představí naposledy v základní části Národní ligy západ doma. V neděli od 18:00 vyzvou pražský Butchis. Zatímco Butchis je již jistým vítězem základní části, Náchodští mají stále o co hrát - bojují o první čtyřku, aby čtvrtfinálovou sérii play-off začínali doma.

Muži B našli v minulém hracím kole poprvé v sezóně přemožitele a nyní se budou chtít vrátit na vítěznou vlnu proti dvěma celkům ze spodní části tabulky Regionální ligy - Hradci Králové B a Chrudimi. Juniory A čeká těžký dvojzápas v Havířově. Nejprve v pátek předehrají duel s Torpedem, o den později změří síly se Slovanem. V úvodních vzájemných zápasech hraných v Plechárně Náchodští oba své soupeře porazili.

Junioři B odehrají v Hostinném další turnaj 3. juniorské ligy, na kterém se střetnou nejprve s domácím celkem a posléze s hradeckým Sionem. Dorostenci A budou obhajovat vítězství v prvním výkonnostním koši na domácí palubovce, kde na úvod turnajového dvoukola přivítají FbC Hradec Králové a FBC Liberec. Hrát bude také dorostenecké Béčko, které odehraje v Poličce dva zápasy proti domácímu celku - nejprve zápas 21. kola a poté i dohrávku odloženého duelu 6. kola 3. dorostenecké ligy.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!