• KATEGORIE U15 - hráči a hráčky ročníku narození 2009 a mladší
  • STARTOVNÉ:
    • plné snížené 1900,-
    • do 30.3. 1600,-
    • Při platbě do 30.3. platí snížená výše startovného. Při platbě po 30.3. je výše startovného plná. V případě, že klub přihlásí na turnaj 4 týmy, může přihlásit pátý tým zdarma. Pokud se týmy odhlásí z turnaje po termínu 30. 4. 2024 startovné nebude vráceno.
  • POKYNY K PLATBĚ:
    • Číslo účtu: 191966050/0300
    • Označení platby: do zprávy příjemci uvést jméno týmu
  • TERMÍNY: Nejzazší termín platby: 20.4.2024 Zveřejnění rozpisu 1.5.2024
  • HRACÍ SYSTÉM: Turnaj se hraje systémem 3+1. Zápasy budou probíhat na hřištích velikost 21 x 10m. Finální podoba herního systému turnaje vznikne na základě přihlášených týmů. V případě nenaplnění počtů si pořadatel vyhrazuje právo změny.
  • ODMĚNY: 1. místo – pohár za první místo, putovní pohár (po složení kauce 5000,-), medaile, dárková taška od našich sponzorů, diplom, 2. místo – pohár za druhé místo, medaile, dárková taška od našich sponzorů, diplom, 3. místo – pohár za třetí místo, medaile, dárková taška od našich sponzorů, diplom, Týmy na dalších místech - dárková taška od našich sponzorů, diplom.

Všeobecná pravidla

• Turnaj bude probíhat na hřištích o rozměrech 21x10 metrů
  • Počet hráčů: 3+1. Počet hráčů v týmu není omezen.
  • Hrací čas: 1x15 minut hrubého času. Čas se zastavuje pouze při nájezdu nebo trojhvizdu rozhodčího (zranění). V semifinále, finále a zápase o 3. místo poslední dvě minuty čistý čas.
  • Time out je v povolen až v play-off.
  • Bodování: Za vítězství v základní části se družstvu připisují 3 body, za remízu 1 bod. Při shodnosti bodů v konečné tabulce rozhodují nejprve vzájemné zápasy, dále skóre ze vzájemných utkání, dále větší počet vstřelených branek v minitabulce třech a více týmů, poté celkové skóre, ve kterém je přednější rozdíl mezi vstřelenými a obdrženými brankami, pak větší počet vstřelených branek a na závěr los.
  • Zápasy play-off se hrají vyřazovacím systémem na jedno utkání. Při remíze se neprodlužuje, ale hned následují trestná střílení. Vítěz losu určuje, kdo první chytá - kdo střílí. Během první série jedou z každého týmu tři hráči, pokud ani poté není znám vítěz, následuje 1-1 z každého týmu vyřazovacím systémem. Ve vyřazovacím systému může jezdit nájezdy jakýkoliv hráč.
  • Na hřišti bude pro brankáře vyznačeno pouze malé brankoviště. Brankář se může pohybovat i mimo něj, ale jen zhruba do vzdálenosti 1,5 metru. Pokud bude brankář hrát míček mimo tuto vzdálenost, budou rozhodčí posuzovat přestupek jako hru mimo brankoviště.
  • Tresty: Za jakýkoliv přestupek vedoucí k vyloučení bude nařízeno trestné střílení. Jakákoliv červená karta (vyjma vyloučení za nesprávné vybavení) bude pro hráče znamenat vyloučení z celého turnaje. Každé družstvo má povinnost být v čase zápasu nastoupené na hřišti. Čekací doba není žádná - při nepřítomnosti končí zápas kontumací 5:0 v neprospěch nepřítomného družstva.
  • Rozhodčí: Turnaj budou řídit licencovaní rozhodčí.
  • Stravování: V rámci turnaje bude zajištěný bufet s občerstvením.
  • Jury turnaje: Případný protest musí být předán v písemné formě JURY turnaje, k zapisovatelskému stolku nebo vedoucímu turnaje nejpozději do 15 minut po skončení utkání. Poplatek za podání protestu je 1000,- Kč. V případě zamítnutí protestu poplatek propadá. Rozhodnutí JURY je konečné.