VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Regionální liga mužů, skupina 4 - 39. kolo - SH ZŠ a MŠ Hradec Králové Kukleny
23.4.
12:00
Florbal Primátor Náchod B
vs. FbC Skuteč
3:4
online
23.4.
15:00
FbC Titáni USK Pardubice
vs. Florbal Primátor Náchod B
3:5
online

Přebor starších žáků 3+1, skupina 4 - nadstavba B - SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
23.4.
9:00
Florbal Primátor Náchod C
vs. FbC Hradec Králové D
18:8
online
23.4.
10:50
Florbal Primátor Náchod C
vs. TJ Dolní Ředice - IBK Holice
16:6
online
23.4.
13:30
Florbal Primátor Náchod C
vs. TJ Jablonné nad Orlicí
15:1
online

Královéhradecká liga elévů - 18. kolo - SH ZŠ R. Frimla Trutnov
23.4.
9:40
FbC Hradec Králové bílí
vs. Florbal Primátor Náchod


23.4.
10:30
Florbal Primátor Náchod
vs. TJ Sokol Jaroměř


23.4.
12:40
FBC Trutnov (DTJ)
vs. Florbal Primátor Náchod
AKTUALIZACE

24.4. 11:15

Přípravka dnes hraje další turnaj - tentokrát v Hradci Králové.


23.4. 17:20

Muži B zakončili letošní sezónu Regionální ligy přeci jen vítězně. Nad Titány Pardubice zvítězili i díky hattricku Adama Středy 3:5. Soutěžním ročníkem prošli s bilancí sedmnácti výher, čtyř remíz a tří porážek. Stejnou bilanci zaznamenala také Skuteč, ta však dnešní výhrou 3:4 nad Náchodem rozhodla o svém vítězství v soutěži, neboť má lepší bilanci vzájemných utkání. Spokojení však mohou být i Náchodští, neboť z druhého místa postupují rovněž jako jejich protivník do Divize. Tu si naopak nevybojoval Dvůr Králové, který zůstal za vedoucím tandemem s tříbodovou ztrátou.


23.4. 15:45

Předposlední ligový turnaj letošní sezóny odehráli Elévové. V Trutnově se utkali s Hradcem Králové, Jaroměří a Trutnovem.


23.4. 15:40

Starší žáci C odehráli po skončení základní části Přeboru starších žáků nadstavbový turnaj, kde se utkali s Hradcem Králové D, a také s dvěma soupeři z Pardubického kraje, proti kterým si letos zahráli poprvé. Po nepovedeném začátku zápasu s Hradcem Králové získali Náchodští otěže hry a regionálního soka porazili 18:8. Další dva zápasy proti Holicím a Jablonnému nad Orlicí již měly od začátku jednoznačný průběh a skončily výhrami Náchoda 16:6 a 15:1. Na závěr sezóny si tak náchodští Starší žáci C připsali tři vítězství.


23.4. 13:40

Náchodské Béčko má sice ještě před sebou zápas s pardubickými Titány, o jejich konečném umístění i obou postupujících do Divize je však již rozhodnuto. Postup měli Náchodští zajištěný již před tímto turnajem, ve hře však bylo stále ještě konečné vítězství v soutěži. Na to ale hráči náchodského Béčka nedosáhli, neboť prohráli se Skutčí 3:4. Skuteč tak skončí v Regionální lize na prvním místě, na druhém místě jí následuje Náchod B. Tyto týmy postoupí do Divize, na Sokoly ze Dvora Králové zbylo nepostupové třetí místo.


22.4. 20:00

Muži B zakončí sezónu na turnaji v Hradci Králové. Tam se utkají nejprve se Skutčí, což bude přímý souboj o první místo v Regionální lize. Náchodští však mohou být klidní - jistotu postupu do Divize totiž získali již na minulém domácím turnaji. Ve druhém duelu vyzvou hráči náchodského Béčka pardubické Titány, kteří hrají o vše - na sestupové jedenácté příčce ztrácí jeden bod na desátou Přelouč a dva na rezervu Hradce Králové.

Starší žáci C odpořádají ve Rtyni v Podkrkonoší turnaj nadstavbové části Přeboru, kde se utkají nejprve s Hradcem Králové D, se kterým mají letošní bilanci tří vítězství a jedné porážky. V dalších dvou kláních narazí na neznámé protivníky z Pardubického kraje - IBK Holice a Jablonné nad Orlicí.

Předposlední turnaj letošní sezóny odehrají Elévové, kteří se představí v Trutnově. Tam si postupně zahrají s Hradcem Králové, Jaroměří a domácím týmem.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!