Muži "A"

detail družstva

Muži

Florbal Primátor NáchodPanthers Praha
neděle 30. 1. Národní liga – skupina západ, 19. kolo SH TJ Náchod
17:00
  • neděle 30. ledna 2022 od 17:00
  • SH TJ Náchod
  • Národní liga – skupina západ, 19. kolo

Muži B - U23

detail družstva
Florbal Primátor Náchod BŠpindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
sobota 29. 1. Regionální liga mužů - skupina 4, 24. kolo SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
10:30
  • sobota 29. ledna 2022 od 10:30
  • SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
  • Regionální liga mužů - skupina 4, 24. kolo
FTC Vysoké Mýto BFlorbal Primátor Náchod B
sobota 29. 1. Regionální liga mužů - skupina 4, 24. kolo SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
12:30
  • sobota 29. ledna 2022 od 12:30
  • SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
  • Regionální liga mužů - skupina 4, 24. kolo

Junioři A

detail družstva
Bulldogs BrnoFlorbal Primátor Náchod
sobota 29. 1. CE soutěž juniorů, 19. kolo SH SportPoint Brno
17:00
  • sobota 29. ledna 2022 od 17:00
  • SH SportPoint Brno
  • CE soutěž juniorů, 19. kolo

Junioři B

detail družstva
Florbal Primátor Náchod BKlub SPV Pardubice
neděle 30. 1. 3. liga juniorů - skupina 4, 14. kolo MSH Hostinné
10:30
  • neděle 30. ledna 2022 od 10:30
  • MSH Hostinné
  • 3. liga juniorů - skupina 4, 14. kolo
SOKOLI Pardubice BFlorbal Primátor Náchod B
neděle 30. 1. 3. liga juniorů - skupina 4, 14. kolo MSH Hostinné
15:00
  • neděle 30. ledna 2022 od 15:00
  • MSH Hostinné
  • 3. liga juniorů - skupina 4, 14. kolo

Mladší žáci

detail družstva

Mladší žáci

Florbal Primátor Náchod medvědiSOKOLI Pardubice
sobota 29. 1. Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 9. kolo SH TJ Náchod
9:00
  • sobota 29. ledna 2022 od 9:00
  • SH TJ Náchod
  • Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 9. kolo
Florbal Primátor Náchod medvědiIBK Holice - Holoubci
sobota 29. 1. Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 9. kolo SH TJ Náchod
10:40
  • sobota 29. ledna 2022 od 10:40
  • SH TJ Náchod
  • Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 9. kolo
FbC SkutečFlorbal Primátor Náchod medvědi
sobota 29. 1. Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 9. kolo SH TJ Náchod
13:05
  • sobota 29. ledna 2022 od 13:05
  • SH TJ Náchod
  • Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 9. kolo

Mladší žáci

FbC Sokol Předměřice n/LFlorbal Primátor Náchod rytíři
neděle 30. 1. Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 16. kolo SH TJ Náchod
9:00
  • neděle 30. ledna 2022 od 9:00
  • SH TJ Náchod
  • Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 16. kolo
Florbal Primátor Náchod rytířiFBK Draci Hořice
neděle 30. 1. Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 16. kolo SH TJ Náchod
11:10
  • neděle 30. ledna 2022 od 11:10
  • SH TJ Náchod
  • Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 16. kolo
FBŠ VšestaryFlorbal Primátor Náchod rytíři
neděle 30. 1. Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 16. kolo SH TJ Náchod
12:40
  • neděle 30. ledna 2022 od 12:40
  • SH TJ Náchod
  • Královéhradecká liga ml. žáků 3+1/3+1, 16. kolo

Přípravka

detail družstva

Přípravka

Florbal Primátor Náchod hroniFbC Hradec Králové černí II.
sobota 29. 1. Královéhradecká liga přípravek, 8. kolo SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
9:00
  • sobota 29. ledna 2022 od 9:00
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
  • Královéhradecká liga přípravek, 8. kolo

Přípravka

Florbal Primátor Náchod medvědiKM automatik FBK Jičín
sobota 29. 1. Královéhradecká liga přípravek, 8. kolo SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
10:00
  • sobota 29. ledna 2022 od 10:00
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
  • Královéhradecká liga přípravek, 8. kolo