VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Regionální liga mužů, skupina 4 - 36. kolo - SH TJ Náchod
16.4.
9:00
Florbal Primátor Náchod B
vs. Orel Přelouč
10:2
online
16.4.
14:00
Florbal Primátor Náchod B
vs. FBK Piráti Sokol Chrudim
14:0
online

1. liga dorostenců - Čtvrtfinále play-off - SH Sareza Ostrava
16.4.
11:00
Florbal Primátor Náchod
vs. TJ Sokol Havlíčkův Brod
4:4
online
video
16.4.
17:00
TJ Sokol Havlíčkův Brod
vs. Florbal Primátor Náchod
4:3
online
video

3. liga dorostenců, skupina 4 - 29. kolo - MSH Hostinné
17.4.
9:00
FBK Kobra Tatran Hostinné
vs. Florbal Primátor Náchod B
4:2
online
17.4.
11:50
Florbal Primátor Náchod B
vs. FBC Sion Hradec Králové
8:6
online


AKTUALIZACE

17.4. 13:30

Druhý zápas na turnaji v Hostinném proti hradeckému Sionu Dorostenci B zvládli. Soupeři se sice dvakrát podařilo dotáhnout náskok Náchodských, ti si jej však v závěrečných čtyřech minutách vzali zpět a zvítězili 8:6. Z Hostinného tak vezou tři body.


17.4. 10:30

Dorostenci B nestačili v prvním zápase dnešního turnaje na domácí celek Hostinného a prohráli 4:2. Druhé utkání odehrají od 11:50 proti hradeckému Sionu.


16.4. 18:45

Po prvním zápase proti Havlíčkovu Brodu si dorostenci odpočinuli na procházce, během které poznali krásy Ostravy. A do druhého utkání proti soupeři z Vysočiny vstoupili skvěle, nepodařilo se jim však z řady šancí si vytvořit více než jednogólový náskok. Havlíčkobrodští na všechny góly Náchoda dokázali zareagovat a 25 sekund před koncem Rytíře zmrazit rozdílovým gólem. Utkání skončilo prohrou Náchoda 4:3, která znamená konec cesty ve čtvrtfinále play-off.

Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
"Opět vyrovnaný zápas, kde jsme bohužel byli horší v přesilových hrách. Měli jsme na to jít výše, bohužel jsme v posledních dvou minutách udělali moc špatných rozhodnutí na tak malý časový úsek. Teď jsme smutní, ale to přejde. Náchodští hráči se nemají za co stydět, odehráli skvělou sezónu. Náchodští mají před sebou velkou florbalovou budoucnost, bude záviset pouze na nich, jak s tím naloží. Soupeři děkuji za zápas a gratuluji k postupu."


16.4. 15:00

Mužské Béčko zvládlo hravě i druhý zápas domácího turnaje a dvě kola před koncem tak může slavit postup do Divize. Zápas proti Chrudimi byl střeleckým galapředstavením Náchodských. Po čtyřech gólech vstřelili Daniel Kříž a Josef Čejpa, Jan Jirák přidal k hattricku hned šest asistencí. Brandon Bulis v brance Náchoda proti svému bývalému klubu vychytal nulu a Náchodští tak mohou slavit. Příští sezónu budou nastupovat v Divizi - čtvrté nejvyšší soutěži. Florbal Náchod tak bude mít hned dva zástupce v mužských celostátních soutěžích. 


16.4. 12:20

První velice vyrovnaný čtvrtfinálový zápas mají náchodští Dorostenci za sebou. Proti Havlíčkovu Brodu to byla bitva, která nepřinesla vítěze, a tak je výchozí pozice obou týmů před druhým zápasem totožná. Náchodští si vypracovali vedení 3:1, Brodským se však podařilo utkání otočit. Nerozhodný výsledek vystřelil necelé dvě minuty před koncem Jakub Vysoký. Kapitán David Špaček táhl svůj celek a přispěl dvěma góly a jednou asistencí. Druhé utkání je na programu od 17:00 a sledovat jej můžete ZDE.


16.4. 10:55

Dorostenci za malou chvíli začnou svojí pouť republikovým šampionátem. První utkání proti Havlíčkovu Brodu můžete sledovat ZDE.


16.4. 10:50

Muži B zvládli hladce utkání s Přeloučí a tři kola před koncem letošního ligového ročníku jim chybí tři body k postupu do Divize. Ty mohou přidat již dnes ve druhém utkání proti Chrudimi, které začne ve 14:00.

Zápas s Přeloučí měl jasného favorita a Náchodští tuto roli od začátku potvrzovali. Soupeře jasně přestříleli a tato aktivita se podepsala i na konečném skóre, které se zastavilo na hodnotě 10:2. Hned polovinu náchodských gólů vstřelil Jan Jirák.


15.4. 17:20

Muži B si mohou na domácím turnaji zajistit postup do Divize. K jistotě druhého místa v Regionální lize potřebují na domácím turnaji porazit Přelouč a Chrudim. Oba protivníci Náchoda bojují o záchranu v soutěži a jistě nebudou chtít dát kůži lacino.

Dorostenci A se představí na závěrečném republikovém turnaji, mezi nejlepší osmičkou českých týmů této věkové kategorie. Do čtvrtfinálového dvojzápasu jim los přidělil Draky z Havlíčkova Brodu. Pro poraženého sezóna skončí, vítěz se v semifinále utká s lepším z dvojice Vítkovice vs. Bohemians.

Hrát budou také Dorostenci B, kteří se v Hostinném utkají s týmy z předních pater tabulky - domácím celkem a hradeckým Sionem.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!