Při poslední účasti ve vrcholové části Poháru Českého florbalu v roce 2018 změřili Náchodští síly s Mladou Boleslaví, Pardubicemi a Black Angels. Letos je v základní skupině čekají domácí souboje se superligovým Libercem a českým vicemistrem Tatranem Střešovice a venkovní duel na palubovce prvoligového Kladna.

Florbal Náchod - FBC Liberec

Úvodní duel sehrají Náchodští ve středu 17. srpna proti Liberci, jehož barvy hájí také náchodský odchovanec Jan Světlík. Ten je se 124 vstřelenými brankami sedmým nejlepším střelcem náchodské historie a v Liberci působí od soutěžního ročníku 2019/2020. Jak si povede mladý náchodský tým proti ambicióznímu celku, který se loni poprvé probojoval do play-off nejvyšší české soutěže?

Florbal Náchod - Tatran Střešovice

O týden později se v Náchodě představí nejúspěšnější celek české florbalové historie - šestnáctinásobný český mistr a šestinásobný vítěz Poháru Českého florbalu Tatran Střešovice. Pražský celek se v Náchodě představil v poháru loni v listopadu, kdy v Náchodě zvítězil 2:3. Náchodští favoritovi dlouho vzdorovali a o podobný průběh utkání se pokusí i tentokrát.

Kanonýři Kladno - Florbal Náchod

Prvoligový celek s ambicemi na postup do superligy přivítá Rytíře na své palubovce v úterý 30. srpna. Kanonýři nejsou oblíbeným soupeřem Náchodských - poslední vzájemné utkání ze sezóny 2018/2019 skončilo drtivou porážkou 16:3. Jak dopadne konfrontace s prvoligovým soupeřem?

Florbal Náchod - FBC Liberec
1. kolo SH TJ Náchod
Středa 17. srpna 19:00
online
Florbal Náchod - Tatran Střešovice
2. kolo SH TJ Náchod
Středa 24. srpna 19:00
online
Kanonýři Kladno - Florbal Náchod
3. kolo SH BIOS Kladno
Úterý 30. srpna 19:00
online