VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Národní liga mužů - 9. kolo - SH TJ Náchod
6.11.
19:00
Panthers Praha
vs. Florbal Primátor Náchod
14:7 online

3. liga juniorů, skupina 4 - 6. kolo - SH Gymnázium Trutnov
7.11.
10:30
Florbal Primátor Náchod B
vs. Florbal Litomyšl
2:8
online
7.11. 13:30 FBC Trutnov (DTJ)
vs. Florbal Primátor Náchod B
9:5
online

1. liga dorostenců, skupina B - 9. kolo, 1. koš - Bublina Arena Praha
6.11.
11:30
Florbal Primátor Náchod vs. FbC Hradec Králové
7:5
online
6.11.
16:00 FBC Liberec
vs. Florbal Primátor Náchod
5:5
online

Liga mladších žáků 5+1, skupina 4 - 4. kolo - SH ZŠ a MŠ Hradec Králové Kukleny
7.11.
9:45
FbK Orlicko-Třebovsko bílí
vs. Florbal Primátor Náchod medvědi
3:4

7.11. 11:25
IBK Holice - Holoubci
vs. Florbal Primátor Náchod medvědi
1:9

7.11.
13:05
Florbal Primátor Náchod medvědi
vs. FbC Hradec Králové
3:9

Královéhradecká liga mladších žáků 3+1/3+1 - 7. kolo - SH ZŠ R. Frimla Trutnov
6.11.
9:40
FbC Hradec Králové černí
vs. Florbal Primátor Náchod rytíři


6.11. 11:10
Florbal Primátor Náchod rytíři
vs. FBC Trutnov (DTJ)


6.11.
12:00
FBŠ Všestary
vs. Florbal Primátor Náchod rytíři
 

Královéhradecká liga přípravek - 4. kolo - SH ZŠ a MŠ Hradec Králové Kukleny
6.11.
9:30
IBK Hradec Králové I.
vs. Florbal Primátor Náchod


6.11. 10:00
FbC Hradec Králové černí II.
vs. Florbal Primátor Náchod


6.11.
10:30
Florbal Primátor Náchod
vs. FbC Hradec Králové bílí I.
 

6.11.
11:00
Jaroměř Lvíčata
vs. Florbal Primátor Náchod


6.11. 11:30
FbC Hradec Králové bílí II.
vs. Florbal Primátor Náchod


6.11.
12:00
IBK Hradec Králové II.
vs. Florbal Primátor Náchod
 AKTUALIZACE

7.11. 21:00

Dnes byly na programu zbylé tři zápasy devátého kola Národní ligy západ. Pronásledovatelé třetího Náchoda Králův Dvůr i FbC Plzeň ztratili, a tak se na čtvrtou příčku vyhoupl Florbal Benešov, který dokázal zvítězit v Čelákovicích. 

 • Florbal TJ Kobylisy - FbC Plzeň  4:5pn
 • T.B.C. Lucern Králův Dvůr - FAT PIPE Traverza Mukařov  6:7
 • ASK Orka Čelákovice - SK Florbal Benešov  7:9

7.11. 15:15

Po včerejších výkonech na malém trojkovém hřišti v Trutnově se dnes Mladší žáci představili na velkém pětkovém v Hradci Králové. Tým Mladších žáků doplnilo hned několik Elévů a hned pro čtyři z nich - Mickyho Nývlta, Petra Sychrovského, Vojtu France a Dominika Donaje - se jednalo o premiéru na pětkovém hřišti. Kluci se i s pomocí starších a zkušenějších hráčů prali statečně.

První utkání proti Orlicku-Třebovsku bylo vyrovnané a Náchod jej nakonec vyhrál těsně 3:4. A to i díky výkonu brankáře Martina Jakla, který při tlaku soupeře Náchodské držel. To druhé utkání proti Holicím se neslo jednoznačně v režii Náchoda, který jej ovládl výsledkem 1:9. Třetí zápas proti Hradci Králové byl opakem toho druhého. I přesto, že šel Náchod do rychlého vedení 2:0, soupeř postupně získal půdu pod nohama a svojí kvalitou hráče Náchoda přehrával. Ti sice předvedli nejlepší výkon na turnaji, na protivníka to však nestačilo. Hradec zvítězil 3:9 a přichystal tak Náchodu v posledním zápase turnaje, stejně jako na minulém turnaji Pardubice, jedinou porážku.


7.11. 15:00

Junioři B se bohužel vrací z Trutnova bez bodu. V prvním utkání dnešního turnaje změřily síly s dosud neporaženou Litomyšlí, která potvrdila roli favorita a Náchodské porazila jednoznačně 2:8. Ani ve druhém zápase proti domácímu týmu to nebylo ono. Náchod sice šel do rychlého vedení, Trutnovští však skóre otočili a postupně navyšovali. Ve třetí části z toho byla docela přestřelka - padlo hned devět gólů a tři body za vítězství 9:5 bral Trutnov.

Další turnaj odehrají Junioři B v sobotu 20. listopadu v Hořicích.


6.11. 21:30

Dnes byly na programu tři zápasy devátého kola Národní ligy západ. Ve všech zvítězily domácí týmy a radost asi nebudou mít brankáři, neboť v těchto zápasech padlo hned 57 branek. Náchodští v souboji druhého a třetího celku nestačili na Panthers a prohráli 14:7. V přímém souboji o nejlepší osmičku pražští Wizardi těsně přehráli Turnov, v souboji celků z opačných pólů tabulky si pak vedoucí Butchis poradil s posledním Litvínovem vysoko 13:4, ačkoli po první třetině prohrával 0:2.

Výsledky devátého kola:

 • Wizards SO Praha - TJ Turnov  10:9
 • Panthers Praha - Florbal Primátor Náchod  14:7
 • Butchis - SK Bivoj Litvínov  13:4

Zítra jsou na programu zbylé tři zápasy devátého kola:

 • Florbal TJ Kobylisy - FbC Plzeň
 • T.B.C. Lucern Králův Dvůr - FAT PIPE Traverza Mukařov
 • ASK Orka Čelákovice - SK Florbal Benešov


6.11. 21:20

Elitnímu týmu se dnes vůbec nedařilo. Proti Panthers Praha nechytli Rytíři začátek, úplně prospali druhou třetinu a chytli se až v té závěrečné, kdy však již bylo o vítězi rozhodnuto. Stejně jako v posledním vzájemném měření sil dostali Náchodští čtrnáct branek a odjíždí s vysokou porážkou 14:7.

Komentář vedoucího družstva Panthers Praha Andrey Novákové:
"První třetina byla dosti oťukávací, ve druhé jsme začali více střílet a trefovat zařízení. Dostali jsme se do psychické pohody. Poslední část a zejména závěr byl poměrně zvláštní a psychicky náročný. Děkujeme soupeři za zápas."

Komentář trenéra Náchoda Tomáše Třešňáka:
"Dnes jsme neměli vůbec nic, náš výkon byl místy až ostuda a vrátili jsme se několik let zpátky. Omlouváme se všem našim fanouškům, kteří nás sledovali. Musíme se z chyb poučit a vrátit se zpátky silnější. Díky soupeři za utkání."


6.11. 17:10

Druhé utkání dnešního pražského turnaje Dorostenců bylo dramatické od začátku až do konce. Oba týmy se střídaly ve vedení, minutu a půl před koncem na tom byl o gól lépe Liberec, když třetím gólem v zápase srovnával na 4:4 Jan Majer. 34 sekund před koncem poslal Náchodské do vedení Adam Kašpar, ke třem bodům to však mladí Rytíři nedotáhli, když soupeř vyrovnal dvě sekundy před koncem utkání. S favorizovaným Libercem tak berou Náchodští bod za remízu 5:5 a z pražského turnaje vezou domů čtyři, což je zajímavý vklad před druhou polovinou turnajového dvoukola.


6.11. 17:00

Hráči Přípravky odehráli na dnešním turnaji v hradeckých Kuklenách šest zápasů.


6.11. 14:00

Mladší žáci dnes odehráli turnaj v Trutnově. Tentokrát se představili na dvou trojkových hřištích, kde se postupně utkali s Hradcem Králové, Trutnovem a Všestary. Řady mladších žáků rozšířili i tři Elévové, kteří si tak vyzkoušeli zápasy ve starší kategorii.


6.11. 13:55

Dorostenci zvládli úvodní utkání nejvyššího výkonnostního koše 1. ligy v Praze na výbornou. S Hradcem Králové sice prohrávali 0:3, zápas však nezabalili a nakonec se radovali z vítězství 7:5. Hattrick vstřelil Adam Jakubský. Druhé utkání odehraje Náchod od 16:00 proti vedoucímu týmu skupiny B Liberci.


5.11. 11:45

Ve šlágru devátého kola Národní ligy západ změří náchodští Muži A, jimž patří v tabulce soutěže třetí místo, síly s druhými Panthers Praha. Utkání začne v hale v Rudné v 19:00.

Junioři B se v Trutnově utkají s vedoucí Litomyšlí i domácím týmem. Dorostenci A odehrají turnaj nejvyššího výkonnostního koše 1. ligy v Bublina Areně, kde se střetnou nejprve v derby s hradeckým FbC, a poté s vedoucím týmem skupiny B Libercem. 

Mladší žáky čekají hned dva turnaje. V sobotu na malém trojkovém hřišti v Trutnově, o den později na velkém pětkovém v Hradci Králové. Hrát bude také Přípravka - sobotní turnaj v Hradci Králové bude teprve rozlosován a jeho definitivní rozpis bude znám na místě.

  Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!