VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Mistrovství České republiky Starších žáků - Skupina A - Zimní stadion Nové Město nad Metují
6.5.
10:00
1. SC Tempish Vítkovice
vs. Florbal Primátor Náchod
7:6
online
video
6.5.
18:00
Florbal Primátor Náchod
vs. FBC Česká Lípa
2:1
online
video
7.5.
9:00
Florbal Primátor Náchod
vs. FB Hurrican Karlovy Vary
3:4p
online

7.5.
17:40
Florbal Primátor Náchod
vs. ASK Bystřice nad Pernštejnem
7:18.5.
10:05
Florbal Primátor Náchod
vs. FBS Olomouc
6:3


Liga mladších žáků 5+1, skupina 4 - 15. kolo - Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
8.5.
9:45
FbC Hradec Králové
vs. Florbal Primátor Náchod medvědi

8.5.
11:25
FbC Skuteč
vs. Florbal Primátor Náchod medvědi

8.5.
13:05
Florbal Primátor Náchod medvědi
vs. Sokoli PardubiceAKTUALIZACE

8.5. 18:30

Naši nejmenší z Přípravky zakončili letošní sezónu turnajem v Hradci Králové.


8.5. 14:25

Při účasti tří mladších žáků na Mistrovství České republiky odjel tým Mladších žáků na poslední letošní turnaj do Pardubic v sestavě osmi statečných - sedm hráčů do pole a jeden brankář. I tak ale Náchodští předváděli skvělé a bojovné výkony a nakonec ze tří zápasů jeden vyhráli, jeden remizovali a pouze jeden prohráli.


8.5. 14:15

Fotogalerii z Mistrovství České republiky starších žáků od Matouše Nýče si můžete prohlédnout ZDE.8.5. 13:30

Starší žáci končí na Mistrovství České republiky na devátém místě. Rozhodla o tom výhra 6:3 nad Olomoucí. Náchodští si od samého začátku utkání šli pro vítězství a i díky produktivitě v přesilových hrách porazili soupeře z Hané 6:3. Mistrovství České republiky tak zakončili s bilancí tří výher, jedné prohry v prodloužení a jedné těsné porážky v normální hrací době. Během turnaje naskočili do hry všichni hráči ze soupisky. Bodově se nejvíce dařilo dvojici Jan Majer - Martin Hanuš. První jmenovaný vstřelil jedenáct branek a k nim přidal jednu asistenci, kapitán náchodského týmu zase tři branky vstřelil a u devíti asistoval.

Komentář trenéra Náchoda Františka Rázla:
"Zápas od zápasu jsme se zlepšovali a v tomto zápase jsme ukázali, že dokážeme být produktivní, a že dokážeme proměnit přesilové hry, které rozhodly o tomto zápase. Celá sezóna je tímto zápasem za námi, po dlouhé pauze, kdy jsme čekali na to, až budeme moct začít znovu hrát. Začali jsme nadšením, následnou pílí, nasazením a tvrdou prací na trénincích a v zápasech. To vše nás dovedlo na tento turnaj, který jsme si náramně užili, bylo to skvělé zakončení turnajové sezóny. Máme hroznou radost, jak skvěle nám funguje kabina. Tento tým měl super kapitána! I skvělé lídry a odpovědné dříče! A v neposlední řadě se o skvělou atmosféru v kabině stará náš Adam Balu! :D Velké poděkování patří všem rodičům a fanouškům, kteří nás celou sezónu podporovali a vytvořili atmosféru, na kterou hráči jen tam nezapomenou."


7.5. 19:30

V pavouku o konečné umístění na Mistrovství České republiky začali náchodští Starší žáci výborně. Proti Bystřici nad Pernštejnem potvrdili roli favorita a zvítězili 7:1. Hned čtyři branky vstřelil Jan Majer. V utkání o konečné deváté místo na turnaji se střetnou Náchodští s Olomoucí - zápas bude rozehrán zítra v 10:05.

Komentář trenéra Náchoda Františka Rázla:
"Jsme rádi, že jsme mohli v tomto zápase nasadit všechny hráče ze soupisky. Je to skvělá parta, která si prostě zaslouží užít si atmosféru MČR a zahrát si pod fantastickým kotlem náchodských fans. Děkuji všem hráčům, fanouškům i soupeři."


7.5. 10:20

V dramatickém osmifinálovém duelu nestačili Náchodští v prodloužení na Karlovy Vary a po porážce 3:4 vypadávají z A pavouka. Nyní již budou hrát pouze o deváté až dvanácté místo.

Utkání s Karlovými Vary bylo velice vyrovnané. Ani jeden z týmů nedokázal odskočit na rozdíl více než jedné branky, Náchodští v závěru ztráceli, dokázali však vyrovnat při powerplay. V prodloužení měl Náchod několik šancí, ty však zůstaly nevyužity a nakonec se radovali z postupu hosté.

Turnaj nekončí, florbalisty Náchoda čekají ještě dva zápasy o konečné umístění na turnaji. Ten první odehrají dnes od 17:40 proti poraženému ze souboje Vsetín vs. Bystřice nad Pernštejnem.


6.5. 19:30

Starší žáci ve druhém utkání základní skupiny A porazili Českou Lípu 2:1 a ve skupině se umístili na druhém místě. Zítra v 9:00 je čeká osmifinále, kde narazí na třetí celek základní skupiny C. Tím budou buď Karlovy Vary nebo Liberec.

Náchodským se povedla první třetina, ve které soupeře přehrávali. Hned v jejím úvodu zužitkoval přesilovou hru Jan Majer a stejný hráč přidal na začátku druhé periody druhou branku. Česká Lípa poté zvýšila obrátky, snížila a v závěru měla obrovský tlak, který však Náchodští ustáli.

Komentář trenéra Náchoda Františka Rázla:
"Další zápas na turnaji, na který jsme se těšili, ukázal, že nám svědčí vyhecovaná utkání. Výkon se zlepšuje, těšíme se na další den. Děkujeme kotli, který udělal nezapomenutelnou atmosféru."


6.5. 11:20

Starší žáci na úvod domácího Mistrovství České republiky padli s Vítkovicemi. Ostravané se dostali do pohodlného vedení 4:1, Náchodu se však podařilo vyrovnat. Vítkovičtí znovu odskočili na 7:5, Náchodští při powerplay snížili, vyrovnat však již nedokázali. Druhý zápas odehraje Náchod v 18:00 proti České Lípě.

6.5. 7:00

Již za tři hodiny začne na Zimním stadionu v Novém Městě nad Metují Mistrovství České republiky žáků i s náchodskou účastí. Zahajovacím zápasem bude duel domácího Náchoda s obhájcem titulu Vítkovicemi. Dnešní program bude pokračovat až do 22:00 a dohrají se během něho čtyři tříčlenné základní skupiny.


5.5. 22:00

Starší žáky čeká vrchol sezóny - domácí Mistrovství České republiky, které náchodský klub pořádá na Zimním stadionu v Novém Městě nad Metují. V zahajovacím zápase Náchodští vyzvou úřadujího mistra Tempish Vítkovice. Ve druhém utkání skupinové fáze změří síly s Českou Lípou. Vítěz skupiny si zajistí přímý postup do čtvrtfinále, zbylé dva celky budou o účast mezi elitní republikovou osmičkou bojovat v osmifinále.

Poslední turnaj sezóny odehrají také Mladší žáci, kteří se v pardubické "nafukovačce" představí na velkém pětkovém hřišti, kde poměří své dovednosti s Hradcem Králové, Skutčí a domácími Sokoly.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!