VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Národní liga mužů - 8. kolo - SH TJ Náchod
31.10.
17:00
Florbal Primátor Náchod
vs. Wizards SO Praha
10:2 online

Regionální liga mužů, skupina 4 - 9. kolo - SH ZŠ Smetanova Přelouč
30.10.
9:00
Orel Přelouč
vs. Florbal Primátor Náchod B 4:4
online
30.10. 12:30 Haga Pardubice  
vs. Florbal Primátor Náchod B
2:9
online

Královéhradecká liga mužů - 12. kolo - SH Gymnázium Trutnov
31.10.
9:00
FBC Trutnov (DTJ)
vs. Florbal Primátor Náchod C
8:6
online
31.10. 12:30 Florbal Primátor Náchod C
vs. FBC Trutnov (DTJ) B
16:1
online

CE Soutěž juniorů, 1. liga, skupina B - 18. kolo - SH TJ Náchod
31.10.
12:30
Florbal Primátor Náchod
vs. FBS Olomouc
3:6 online

Liga starších žáků, skupina 4A - 3. kolo, 1. koš - SH ZŠ a MŠ Hradec Králové Kukleny
31.10.
10:30
Florbal Primátor Náchod
vs. FbC Skuteč
12:2
online
31.10. 12:00 FbK Orlicko-Třebovsko
vs. Florbal Primátor Náchod
2:4
online
31.10.
13:30
FbC Hradec Králové
vs. Florbal Primátor Náchod
1:5
online
31.10. 15:00 Florbal Primátor Náchod
vs. Sokoli Pardubice
5:2
online

Liga starších žáků, skupina 4A - 3. kolo, 7. koš - Multifunkční MSH Skuteč
31.10.
9:55
Orel Přelouč
vs. Florbal Primátor Náchod B
3:6
online
31.10.
KM automatik FBK Jičín Cipísci
vs. Florbal Primátor Náchod B
0:5k
online
31.10.
12:45
Florbal Primátor Náchod B
vs. Florbal Hlinsko
11:4
online


AKTUALIZACE

31.10. 22:30

Kompletní osmé kolo Národní ligy západ je za námi. Rytíři si v poklidu poradili s Wizards Praha, které rozdrtili 10:2, a připsali si nejvyšší výhru tohoto kola. Osmé kolo žádné překvapení nepřineslo, vyhrávali favorité. Ve šlágru kola se střetl Butchis s Plzní - domácí i díky třem brankám při powerplay zvítězili 6:5 po prodloužení a jsou stále neporaženi.

Výsledky osmého kola Národní ligy západ:

 • TJ Turnov - ASK Orka Čelákovice  5:9
 • SK Florbal Benešov - Florbal TJ Kobylisy  8:7
 • SK Bivoj Litvínov - T.B.C. Lucern Králův Dvůr  5:8
 • Florbal Primátor Náchod - Wizards SO Praha  10:2
 • FAT PIPE Traverza Mukařov - Panthers Praha  3:6
 • Butchis - FbC Plzeň  6:5p

31.10. 20:00

Muži A porazili Wizards Praha jednoznačně 10:2 a protáhli tak vítěznou sňůru na šest soutěžních zápasů. O vítězství rozhodli Rytíři již na začátku a po šesti minutách si musel hostující trenér brát time-out za stavu 4:0 pro Náchod. Domácí si otevřeli střelnici, hostům povolili jen dvě branky a slaví vysoké vítězství. Hattrick zaznamenal Matěj Mikšovský, premiérový gól v Áčku vstřelil Lukáš Jirásek. Náchod upevnil třetí pozici a v příštím kole míří na palubovku favorizovaných Panthers Praha.

Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka:
"Skvělý vstup do zápasu nám zajistil plný bodový zisk. Ve druhé a třetí třetině jsme bohužel udělali hromadu chyb, které si nesmíme proti jiným soupeřům dovolit. Bodový cíl jsme o víkendu splnili a jedeme dál! Děkujeme fanouškům za podporu."

Komentář trenéra hostů Adama Čechoviče:
"Přístup hráčů k začátku zápasu nás odepsal po prvních pěti minutách. Pak už to bylo jen trápení v zakončení a ukázka toho jak jsme fyzicky zoufalí. Pokud chceme tuhle soutěž hrát, tak si je potřeba srovnat v hlavě, proč se florbalu věnujeme a jestli by mnohým pro tu zábavu nestačilo pinkání na regionu. Soupeři gratuluji k bodům a přeji hezký zbytek neděle."


31.10. 18:00

Starší žáci A ovládli nejvyšší výkonnostní koš Regionální ligy starších žáků. Postupně porazili Skuteč, Orlicko-Třebovsko, Pardubice a Hradec Králové a na turnaji v Hradci Králové zaslouženě zvítězili.

Pořadí na turnaji:

 1. Florbal Primátor Náchod
 2. Sokoli Pardubice
 3. FbC Hradec Králové
 4. FbC Skuteč
 5. FbK Orlicko-Třebovsko

31.10. 15:40

Po skvělé kvalifikaci, kdy dokázali Náchodští junioři obírat o body i ty největší favority, se ve druhé části soutěže stroj tak trochu zatrhl. I do třetice totiž Náchodští před domácím publikem prohráli. Vyrovnanou bitvu s Olomoucí rozhodl pěti vstřelenými brankami hostující Lukáš Vachutka. I díky jeho trefám vyhráli Olomoučtí 3:6. Příští víkend mají náchodští junioři volno, za dva týdny je čekají výjezdy na pražský Start a do Olomouce, kde sehrají odvetu s dnešním soupeřem.

Komentář trenéra domácích Jana Čečetky:
"I přes oslabenou sestavu jsme podali dobrý výkon. Rozhdující bylo, že v době kdy se lámal zápas Olomouc proměnila každou příležitost a my nic. Díky soupeři a fanouškům."

Komentář trenéra hostů Tomáše Hrušky:
"Dneska se nám konečně zadařilo. 3 body jsme už potřebovali jako sůl. Každopádně musím pochválit hru soupeře, který hrál velmi nebezpečně, ale my máme Vachyho. Děkuji soupeři za utkání."


31.10. 15:20

První prohru letošní sezóny zapsalo i mužské Céčko. V souboji dosud neporažených týmů Královéhradecké ligy vedli hráči náchodského Céčka po první třetině nad Trutnovem již 1:5, ani to však nestačilo. Trutnovští předvedli skvělý obrat a Náchodské porazili 8:6. Hráči Céčka si pak skvěle spravili chuť ve druhém zápase, kdy rozstříleli tentokrát trutnovské Béčko 16:1. Josef Čejpa připsal devět kanadských bodů za hattrick a šest asistencí, Jakub Dítě vstřelil čtyři branky. Hráči Céčka tak vezou z Trutnova tři body a v průběžné tabulce Královéhradecké ligy jim patří druhá příčka. 


31.10. 14:45

Béčko starších žáků zvládlo svůj třetí turnaj sezóny skvěle. Hráči Náchoda si nejprve poradili s Přeloučí poměrem 3:6 a poté rozdrtili Hlinsko, se kterým na minulém turnaji prohráli, vysoko 11:4. S druhým týmem Jičína, který na turnaj nedorazil, si připsal Náchod B kontumační výhru. Na turnaji tak naši hráči obsadili první místo, což znamená postup do šestého výkonnostního koše. A na příštím turnaji, který pořádají doma, si dokonce zahrají v pátém koši.


30.10. 14:45

Druhý zápas dnešního turnaje zvládlo mužské Béčko na výbornou. Proti týmu Haga Pardubice nepřipustili Náchodští žádné drama a došli si pro jednoznačné vítězství 2:9. Na něm se podílel hattrickem a dvěma asistencemi k tomu Aleš Kaválek. Hráči Béčka tak vezou z Přelouče čtyři body a stále nepoznali hořkost porážky.


30.10. 11:45

Muži B zaznamenali v Regionální lize první ztrátu, stále jsou však neporaženi. Utkání s domácí Přeloučí bylo vyrovnané a od začátku opatrné, domácí tým však postupně přebíral otěže. V polovině zápasu vedla Přelouč 3:0 a zdálo se, že kráčí k vítězství. Náchodské zachránila zbytečná vyloučení soupeře. Tři přesilovkové góly, z toho ten vyrovnávací z hole Daniela Kříže osm sekund před závěrečnou sirénou, přinesly dělbu bodů po remíze 4:4. Náchod si tak po čtyřech vítězstvích připisuje remízu, Přelouč dovedla do smírného výsledku i svůj třetí zápas v letošním ročníku.

Od 12:30 čeká Náchodské další těžký soupeř - Haga Pardubice, která je v průběžné tabulce Regionální ligy druhá hned za Náchodem. 


29.10. 13:45

Muži A vyhráli pět soutěžních zápasů v řadě a šestý korálek na šňůru se pokusí přidat doma proti pražským Wizardům. Pražanům patří v tabulce Národní ligy západ devátá příčka a tak do zápasu půjdou jako jasní favorité domácí Rytíři. Utkání bude rozehráno na palubovce v Plechárně v neděli 31. října v 17:00.

Muži B odehrají v sobotu turnaj v Přlouči, kde je nečeká nic jednoduchého. Do cesty se jim postaví nejprve domácí celek a poté i Haga Pardubice, které patří v neúplné tabulce Regionální ligy druhá příčka hned za náchodským týmem. A o zábavu budou mít postaráno také hráči mužského Céčka. Ti se v Trutnově utkají s A-týmem i B-týmem pořádajícího družstva. A první zápas bude hned soubojem dvou dosud neporažených celků o průběžné vedoucí postavení v Královéhradecké lize.

Nejvyšší celostátní soutěž juniorů má sice tento víkend volno, pro Náchodské to však neplatí. Ti si v neděli předehrají utkání 18. kola 1. ligy proti Olomouci. Utkání začne ve 12:30. V neděli budou hrát také oba týmy Starších žáků - Áčko se představí na turnaji nejvyššího výkonnostního koše v Hradci Králové, Béčko odehraje turnaj sedmého koše ve Skutči.

  Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!