VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Národní liga mužů - 14. kolo - SH TJ Turnov
11.12.
15:00
TJ Turnov    
vs. Florbal Primátor Náchod
4:3
online

Královéhradecká liga mužů - 16. kolo - Víceúčelová SH Dolní Dobrouč
12.12.
10:30
Florbal Primátor Náchod C
vs. FBK Kobra Tatran Hostinné
4:4
online
12.12.
12:30 TJ Sokol Dvůr Králové nL B
vs. Florbal Primátor Náchod C
10:5
online

CE soutěž juniorů, 1. liga, skupina B - 14. kolo - SH Štěrkoviště Otrokovice
11.12.
16:00
Bulldogs Brno
vs. Florbal Primátor Náchod
10:4
online

Liga mladších žáků 5+1, skupina 4 - 7. kolo - SH Skalka Česká Třebová
11.12.
9:45
Sokoli Pardubice
vs. Florbal Primátor Náchod medvědi
7:0

11.12.
11:25 FbC Skuteč
vs. Florbal Primátor Náchod medvědi
4:0

11.12.
13:05 Florbal Primátor Náchod medvědi
vs. FbK Orlicko-Třebovsko bílí
1:7AKTUALIZACE

13.12. 8:00

O víkendu bylo odehráno kompletní 14. kolo Národní ligy západ. Náchodští Muži A jsou v tabulce Národní ligy západ třetí, se stejným bodovým ziskem jako čtvrtý Benešov, který doma překvapivě padl s Mukařovem. Ve šlágru kola nadělili Panthers Praha debakl 11:2 Plzni, první výhru si připsal Litvínov, když porazil Kobylisy.

  • TJ Turnov - Florbal Primátor Náchod  4:3
  • Wizards SO Praha - T.B.C. Lucern Králův Dvůr  11:7
  • SK Florbal Benešov - FAT PIPE Traverza Mukařov  6:8
  • Florbal TJ Kobylisy - SK Bivoj Litvínov  7:9
  • Panthers Praha - FbC Plzeň  11:2
  • ASK Orka Čelákovice - Butchis  7:10

12.12. 14:50

Mužské Céčko tentokrát uhrálo na turnaji v Dobrouči pouze bod a nenavázalo tak na úspěšný start do sezóny. Proti Hostinnému náchodští hráči prohrávali 0:4, nevzdali se však a zápas nakonec dotáhli do remízové stavu. Druhé utkání proti rezervě Dvora Králové nad Labem mělo vítěze jednoznačného - hráči Dvora jej ovládli poměrem 10:5. I přes tento neúspěch patří náchodskému Céčku v tabulce Královéhradecké ligy stále druhá příčka za vedoucím Trutnovem.


11.12. 18:25

Po šesti výhrách v řadě si náchodští junioři připisují porážku. V brně je nečekalo nic jednoduchého - v oslabené sestavě se střetli s lídrem soutěže Bulldogs Brno. O výhře domácích rozhodla druhá třetina, kterou Moravané ovládli poměrem 8:1. Celkové skóre zápasu bylo 10:4.

Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
"I přestože jsme nenastoupili v dosti improvizované sestavě, tak jsme v tomhle zápase měli na víc. Zápas rozhodla druhá třetina, kdy soupeř ukázal svoji kvalitu. My jsme nezvládli nejenom herně, ale hlavně v hlavách, protože Náchodský hráč svoji kůži nemůže nikdy dát takhle lacině. Jsem moc rád za třetí třetinu, která klukům ukázala, že jsou dobří hráči, že florbal hrát umí. Doufám že to bude pro kluky bude velká zkušenost, z které budou těžit do dalších zápasů a florbalových let. Děkuji soupeři za přeložení zápasu a za férový zápas."

Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér):
"V dnešním zápase jsme se prali se základními návyky a principy, které jsme ve 2.třetině zlepšili a hned jsme vstřelili krásné branky. Ze 3.třetiny se musíme ponaučit. Mockrát děkuji soupeři za dnešní utkání, fanouškům za podporu a hráčům za dnešní výkon! AVÉ BULLS :)"


11.12. 17:45

Muži A si připisují třetí prohru v základní hrací době v této ligové sezóně. V přetahované s Turnovem byli úspěšnější domácí, Náchodu nestačily ani dva zásahy Daniela Kříže. Turnov vítězí 4:3, Náchod odjíždí s prázdnou.

Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
"Vyrovnané utkání, které rozhodly dvě naše hrubé chyby a nepohlídání jediného hráče soupeře. Bohužel pro nás ztráta bodů. Musíme se dát dohromady před posledním zápasem v letošním roce, který nás čeká příští týden. Tento výkon by nám na body nestačil. Díky soupeři za utkání."

Komentář domácích Záleský František (Trenér):
"Dnes jsme předvedli koncentrovaný výkon po celou dobu zápasu, hráli jsme trpělivě s balonkem a dobře bránili. Díky tomu všemu jsme si dnes konečně dokázali připsat tolik potřebné tři body. Teď se můžeme trochu nadechnout a připravit se na pátek. Děkuji soupeři za utkání."


11:12. 15:45

Mladší žáci dnes odehráli v hodně improvizované sestavě turnaj na velkém pětkovém hřišti v České Třebové. Družstvu pomohlo hned šest elévů, z nichž čtyři si odbyli premiéru na velkém pětkovém hřišti. Proti Pardubicím se Náchod po většinu času bránil, v tom druhém proti Skutči si vytvořil nadějné příležitosti z brejků, ale v kolonce vstřelených branek stále svítila nula. Až ve třetím utkání proti Orlicku-Třebovsku se podařilo Aleši Dědkovi vstřelit čestný gól. Přestože mladší žáci všechny tři zápasy prohráli, turnaj odbojovali a v jeho průběhu se zápas od zápasu zlepšovali.


10.12. 22:00

Muži A cestují ke třetímu venkovnímu zápasu v řadě - tentokrát na palubovku Turnova. První vzájemné utkání dopadlo lépe pro Náchodské, kteří jej doma zvládli poměrem 9:5. Na těžké palubovce v Turnově je však nečeká nic jednoduchého, navíc se musí poprat s řadou absencí způsobených nemocemi a zraněními. Utkání bude rozehráno v 15:00.

Muži C odehrají v Rokytnici v Orlických horách duely s rezervou Dvora a Hostinným. Zatímco proti Hostinnému půjde o první letošní vzájemné měření sil, se dvorským Béčkem se Náchodští utkali v minulém kole a rozešli se smírně - 5:5. Junioři A se pokusí v Brně navázat na sérii šesti výher v řadě, do cesty se jim však postaví lídr soutěže Bulldogs Brno. První vzájemný duel nabídl dvacet gólů, Náchod prohrál 8:12. Od té doby se však junioři Náchoda vezou na vítězné vlně a na výsledky předchozích zápasů budou chtít i v oslabené sestavě navázat.

Mladší žáci se po týdnu opět představí na velkém pětkovém hřišti, tentokrát v České Třebové, kde vyzvou pardubické Sokoly, Skuteč a domácí Orlicko-Třebovsko.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!