VÝSLEDKOVÝ SERVIS

3. liga juniorů, skupina 4 - 20. kolo - Slavíčkova hala Chlumec nad Cidlinou
3.4.
9:00
Florbal Primátor Náchod B
vs. Sokol Chlumec nad Cidlinou
12:1
online
3.4. 13:30
Haga Pardubice
vs. Florbal Primátor Náchod B
4:10
online

1. liga dorostenců - osmifinále play-off - SH ZŠ Dobiášova Liberec
3.4.
15:30
FBC Liberec
vs. Florbal Primátor Náchod
4:6
online
3.4. 18:00
Florbal Primátor Náchod
vs. FBC Liberec
6:9
online

Přebor starších žáků 3+1, skupina 4 - 10. kolo a 3. kolo - Tělocvična ZŠ Žacléř
2.4.
9:00
TJ Baník Medvědi Žacléř
vs. Florbal Primátor Náchod C
5:17
online
2.4.
10:40
TJ Baník Medvědi Žacléř
vs. Florbal Primátor Náchod C
1:25
online
2.4. 12:20
FBŠ Nové Město nad Metují
vs. Florbal Primátor Náchod C
17:15
online
2.4. 14:50
FBŠ Všestary
vs. Florbal Primátor Náchod C
7:10
online

Královéhradecká liga mladších žáků 3+1/3+1 - 23. kolo - SH ZŠ a MŠ Hradec Králové Kukleny
3.4.
9:00
Florbal Primátor Náchod rytíři
vs. FbC Hradec Králové černí


3.4. 11:10
FBC Trutnov (DTJ)
vs. Florbal Primátor Náchod rytíři


3.4.
12:00
Orel Rtyně v Podkrkonoší
vs. Florbal Primátor Náchod rytíři


Královéhradecká liga elévů - 16. kolo - SH ZŠ R. Frimla Trutnov
2.4.
9:40
Florbal Primátor Náchod
vs. FBK Draci Hořice


2.4. 10:30
FBC Trutnov (DTJ)
vs. Florbal Primátor Náchod


2.4.
12:00
Florbal Primátor Náchod
vs. Orel Rtyně v Podkrkonoší
AKTUALIZACE

3.4. 17:20

Dorostenci postupují na závěrečný republikový turnaj! Ve druhém utkání Liberec sice rychle smazal dvoubrankové manko, v závěru druhé části si však Náchodští vzali náskok zpět a už jej nepustili. Jan Majer se podílel na výhře 9:6 čtyřmi góly, David Špaček přidal ke dvěma gólům tři asistence. Po výsledcích 4:6 a 6:9 postupují dorostenci Náchoda poprvé v historii mezi nejlepších osm týmů. Ve čtvrtfinálovém dvojzápase se na závěrečném turnaji utkají s Havlíčkovým Brodem.

Komentář trenéra Liberce Matěje Klucha:
"Dnes jsme neměli dostatečnou kvalitu, abychom odparkovali autobus. Dvojzápas jsme si bohužel prohráli v prvním utkání, kde hrál play off jen soupeř. Gratulace do Náchoda."

Komentář trenéra Náchoda Jana Čečetky:
"Pro nás velmi náročný druhý zápas v takhle rychlém sledu, který jsme především díky enormnímu nasazení, obětavosti, bojovnosti a týmovosti zvládli. Jsem moc rád, že jsme po srovnání výborně hrajícícho soupeře neodpadli v hlavách a naopak se ještě více semkli a překlopili utkání na svou stranu. Rodiče, všichni trenéři od nás i z mateřských klubů můžou být na své děti/svěřence hrdí, protože důležitou mírou se podíleli na úspěchu kluků. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům za oba zápasy. Děkuji hráčům za reprezentaci klubu. TAKHLE SE BOJUJE ZA NÁCHOD!"


3.4. 17:20

Dorostenecům zbývá poslední krůček k postupu na finálový turnaj nejvyšší soutěže. V prvním osmifinálovém duelu totiž Náchodští otočili nepříznivě vyvíjející se zápas s favorizovaným Libercem a před "druhým poločasem" tak mají náskok dvou branek. Druhé utkání bude rozehrané v 18:00.

Komentář trenéra Liberce Matěje Klucha:
"Málo pohybu nás dneska stálo více vstřelených branek. S prvním poločasem nemůžeme být spokojeni a za hodinu potřebujeme nastoupit hladovější."

Komentář trenéra Náchoda Jana Čečetky:
"V první třetině jsme byli nervózní, a to se projevilo na naší hře. Postupem času jsme si více a více věřili a bylo na hřišti znát. Serie je teprve v polovině a nic není rozhodnutého. Musíme poctivě pracovat dál."


3.4. 17:00

Sedm mladších žáků v poli a dva brankáři dnes bojovalo na dvou trojkových hřištích v Hradci Králové. Ani velká početní nevýhoda mladé náchodské florbalisty nezastavila - proti Hradci Králové, Trutnovu a Rtyni předvedli výborné výkony a na hřišti dominovali.


3.4. 16:55

Junioři B potvrdili roli favorita a z Chlumce nad Cidlinou vezou šestibodový zápis do tabulky 3. ligy. V prvním utkání proti domácímu týmu Náchodští dominovali a dokráčeli k jednoznačnému vítězství 12:1. I druhé utkání proti pardubické Haze bylo v režii hráčů Náchoda - soupeř se prosazoval převážně při přesilových hrách, kterých mu nabídli Náchodští hned šest. I tak dokázali hráči náchodského juniorského Béčka zvítězit poměrně jednoznačně 4:10. Nyní je čeká ještě jeden turnaj, který odehrají 30. dubna v Pardubicích.


2.4. 18:55

Starší žáci C zakončili základní část Přeboru Starších žáků turnajem v Žacléři, kde odehráli vlivem dohrávek hned čtyři zápasy. První dvě utkání proti domácímu celku měla jednoznačný průběh a roli favorita potvrdili hráči Céčka také v duelu proti Všestarům. V klíčovém zápase o druhé místo však Náchodští nepředvedli dobrý výkon a po prohře 17:15 s Novým Městem nad Metují zakončili letošní soutěžní ročník na třetí pozici.


2.4. 18:35

Elévové si užili pořádnou porci zábavy na turnaji v Trutnově, kde odehráli zápasy proti Hořicím, Trutnovu a Rtyni.


2.4. 8:45

Junioři B odehrají předposlední turnaj letošního ligového ročníku. V Chlumci nad Cidlinou se utkají se soupeři z druhé poloviny tabulky - domácími Sokoly a pardubickou Hagou - a budou usilovat o vylepšení aktuální šesté pozice ve 3. lize, skupině 4.

Dorostencům zbývá udělat poslední krok, který je dělí od postupu na finálový turnaj nejlepších osmi českých týmů. V cestě jim stojí FBC Liberec, se kterým se v základní části utkal Náchod hned čtyřikrát s bilancí jedné výhry, jedné remízy a dvou porážek. Utkání budou hrána na palubovce soupeře, který byl v tabulce základní části lépe postaven.

Starší žáci C zakončí základní část Přeboru v Žacléři, kde odehrají dvě utkání 10. kola a dvě dohrávaná utkání 3. kola. Mladší žáci odehrají turnaj na dvou malých trojkových hřištích v Hradci Králové a do Trutnova vyrazí za svými zápasy Elévové.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!