V sobotu vládl fantom Skalický

Na úvodní čtvrtfinálový zápas si našlo do Plechárny cestu 165 diváků a ti vytvořili bouřlivou atmosféru, která hnala Rytíře do jedné útočné akce za druhou. Náchodští však narozdíl od prvních dvou vzájemných soubojů tentokrát produktivní nebyli a spoustu výborných příležitostí nezužitkovali. Ve druhé třetině se skóre přeci jen pohnulo, když se prosadili Matěj Mikšovský a Tomáš Matoulek. Výborně chytající Vlastimil Skalický dlouho deptal soupeřovy útočníky a poprvé a naposledy inkasoval až v 54. minutě při odloženém vyloučení. S Náchodskými však obdržená branka nezamávala - nadále hráli svoji hru a ta je dovedla k prvnímu bodu v sérii.

Fanoušci hnali Rytíře od začátku za vítězstvím. Kompletní fotogalerie Matouše Nýče ZDE.


FLORBAL PRIMÁTOR NÁCHOD - TROOPERS  2:1 ( 0:0 , 2:0 , 0:1 )
Branky Náchoda:
 Mikšovský M., Matoulek

Střely na branku: 23:12
Vyloučení: 3:5
Využití: 1:0
Počet diváků: 165
Hráč utkání Náchoda: Vlastimil Skalický
Hráč utkání Troopers: Kryštof Bartek

Odkaz na textový online přenos

Odkaz na statistický report ze zápasu

Odkaz na fotogalerii ze zápasu

Odkaz na sestřih branek

Sestava Náchoda: Skalický (Stuchlík) - Vlášek, Knettig, Čáp, Špaček, Macháček - Rázl, Prause, Matoulek, Jakubský, Kříž - Donaj F., Svoboda, Mikšovský J., Langpaul, Mikšovský M. - Vysoký, Jebavý, Pekárek.

Komentář trenéra Náchoda Tomáše Třešňáka a nejlepšího hráče Náchoda Vlastimila Skalického ZDE

Komentář trenéra Troopers Iva Bartka a nejlepšího hráče Troopers Kryštofa Bartka ZDE
Obětaví Rytíři ustáli kritickou koncovku 

Pokud se v sobotu diváci na úvodní branku načekali, o den později viděli v úvodní třetině hned čtyři. Na góly Jakuba Langpaula a Matěje Mikšovského však našli hosté pokaždé bleskurychlou odpověď. Stejný scénář pokračoval i ve druhé části, kdy vrátil Náchodu vedení Filip Knettig, aby mu jej co nevidět Brněnští opět sebrali. Rozhodující gól tak padl pro hosty trochu smolně, a to když si nahození od mantinelu srazil do vlastní branky Trávníček. V závěru zápasu hosté odvolali brankáře a vytvořili si drtivý tlak, obětavě blokující bránící hráči domácího v celku s Vlastimilem Skalickým v zádech však vyrovnání nepřipustili. 

Filip Knettig v souboji u mantinelu. Kompletní fotogalerie Matouše Nýče ZDE.


FLORBAL PRIMÁTOR NÁCHOD - TROOPERS  4:3 ( 2:2 , 1:1 , 1:0 )
Branky Náchoda:
 Langpaul, Miškovský M., Knettig, Trávníček vlastní

Střely na branku: 20:15
Vyloučení: 1:2
Využití: 0:0
Počet diváků: 113
Hráč utkání Náchoda: Lukáš Prause
Hráč utkání Troopers: Petr Voltner

Odkaz na textový online přenos

Odkaz na statistický report ze zápasu

Odkaz na fotogalerii ze zápasu

Odkaz na sestřih branek

Sestava Náchoda: Skalický (Stuchlík) - Vlášek, Knettig, Čáp, Špaček, Macháček - Rázl, Prause, Matoulek, Jakubský, Kříž - Donaj F., Svoboda, Mikšovský J., Langpaul, Mikšovský M. - Vysoký, Jebavý, Pekárek.

Komentář trenéra Náchoda Tomáše Třešňáka a nejlepšího hráče Náchoda Lukáše Prauseho ZDE

Komentář trenéra Troopers Iva Bartka a nejlepšího hráče Troopers Petra Voltnera ZDE
Rytíři tak vedou v sérii hrané na tři vítězné zápasy 2:0 a do Brna jedou s jasným cílem - sérii ukončit! Zelenočerní se však zápas od zápasu postupně zlepšují a před domácím publikem budou ještě silnější. Nebezpečná je zejména první formace s ostrostřelcem Petrem Voltnerem, který byl u tří ze čtyř branek Troopers v této sérii. Moravané se zatím prezentují hlavně zdlouhavou rozehrou s míčkem, kde není ani tak cílem vytvořit si příležitost v útoku, jako spíš nepustit do šancí Náchodské. Najdou trenéři Náchoda na hru Troopers recept a podaří se Rytířům sérii v Brně ukončit, nebo se vrátí k pátému rozhodujícímu zápasu na východ Čech? To se dozvíme o víkendu. Sobotní utkání bude rozehráno v 19:00, o den později se začíná v 17:00. Držte Rytířům palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!

Troopers - Florbal Primátor Náchod
3. zápas ČF play-off                 SH Tuřany Sobota 2. března 19:00 online událost na FB

Troopers - Florbal Primátor Náchod
Případný 4. zápas ČF play-off SH Tuřany Neděle 3. března 17:00 online událost na FB