Náchod přišel o vítězství ve třetí třetině

První semifinále mezi Panthery a Rytíři nabídlo tuhou bitvu. Náchodští dali zapomenout na časy, kdy od Pražanů schytávali jeden debakl za druhým a po počátečním tlaku domácího celku převzali iniciativu a odměnou jim bylo vedení 0:1 po první periodě. A to ve druhé části ještě navýšili, přestože se jim nevydařil její začátek. Náskok 2:4 však Rytíři v závěrečné části neudrželi. Domácím hráčům pomohly dvě slepené branky na začátku třetiny a obrat dokonali v přesilové hře. Závěrečný tlak Náchodských ovoce nepřinesl a tak si první bod v sérii připsali domácí.

Také v Praze se mohli Náchodští spolehnout na podporu skvělých fanoušků!


PANTHERS PRAHA - FLORBAL PRIMÁTOR NÁCHOD  5:4 ( 0:1 , 2:3 , 3:0 )
Branky Náchoda:
 Jakubský, Macháček, Rázl, Matoulek

Střely na branku: 15:16
Vyloučení: 2:3
Využití: 1:0
Počet diváků: 150
Hráč utkání Náchoda: Vlastimil Skalický
Hráč utkání Panthers: Petr Škoda

Odkaz na textový online přenos

Odkaz na statistický report ze zápasu

Odkaz na sestřih branek

Sestava Náchoda: Skalický (Stuchlík) - Vlášek, Langpaul, Čáp, Špaček, Macháček - Rázl, Prause, Matoulek, Jakubský, Kříž - Vysoký, Svoboda, Mikšovský J., Kubelka, Mikšovský M. - Knettig, Tlučhoř, Kovařík.

Komentář trenéra Náchoda Tomáše Třešňáka ZDE
Rytíři oslavili premiérové vítězství nad Pantery 

Stejně jako v sobotu, i v nedělním souboji se florbalistům Náchoda vydařila první třetina. Tentokrát však Náchodští předvedli koncentrovaný výkon po celých šedesát minut a obrat domácího celku nepřipustili. Nesrazilo je ani snížení na 1:2, naopak - drželi se taktických pokynů a přidávali další branky. Diváci mohly vidět hned tři trestné střílení, a zatímco David Špaček na straně Náchoda proměnil, domácí střelci si na Vlastimila Skalického ani v jednom ze dvou pokusů nepřišli. Ve třetí třetině měli Panteři místy drtivý tlak, ten však Rytíři ustáli a do otevřené obrany přidávali další branky. Historicky první vítězství nad Panthers Praha tak stálo za to - skóre narostlo až do finální podoby 2:8.

S Pantery se bojuje o každý centimetr na hřišti!


PANTHERS PRAHA - FLORBAL PRIMÁTOR NÁCHOD  2:8 ( 1:2 , 1:4 , 0:2 )
Branky Náchoda:
 Kubelka 2x, Jakubský, Kovařík, Špaček, Mikšovský J., Macháček, Mikšovský M.

Střely na branku: 19:16
Vyloučení: 4:6
Využití: 1:1
Počet diváků: 113
Hráč utkání Náchoda: Vlastimil Skalický
Hráč utkání Panthers: Jan Kobza

Odkaz na textový online přenos

Odkaz na statistický report ze zápasu

Odkaz na sestřih branek

Sestava Náchoda: Skalický (Stuchlík) - Vlášek, Langpaul, Rázl, Špaček, Macháček - Čáp, Prause, Matoulek, Kubelka, Kříž - Vysoký, Svoboda, Mikšovský J., Jakubský, Mikšovský M. - Knettig, Tlučhoř, Kovařík.

Komentář trenéra Náchoda Tomáše Třešňáka ZDE
.Za nerozhodného stavu 1:1 na zápasy se tak série přesouvá do Náchoda, kde budou k vidění hned dva zápasy. Rytíři již vědí, že Panthers Praha jsou k poražení! Klíčem k úspěchu bude taktická disciplína a sebevědomá hra na míčku. Podaří se Náchodským navázat na skvělý nedělní výkon? Sobotní utkání začíná ve 20:00, nedělní bude rozehráno v 18:00. Doražte do Plechárny Rytíře podpořit! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!

Florbal Primátor Náchod - Panthers Praha
3. zápas SF play-off SH TJ Náchod Sobota 16. března 20:00 online událost na FB Vstupné 30 Kč

Florbal Primátor Náchod - Panthers Praha
4. zápas SF play-off SH TJ Náchod Neděle 17. března 18:00 online událost na FB Vstupné 30 Kč