Náchod nadějný stav k vítězství nedotáhl

Zatímco Plzeňští procházeli vyřazovacími boji jako nůž máslem, Náchod rozhodl o svém postupu do finále až v prodloužení pátého semifinálového zápasu proti Panthers Praha. Favorita se však Rytíři nezalekli a v úvodním duelu si rychle vypracovali dvoubrankové vedení. V rozhárané první třetině ovlivněné mnoha vyloučeními se Plzeňští vraceli do zápasu zejména povedenými přesilovkami. Domácí využili v zápase všechny tři, zatímco hráči Náchoda nezužitkovali ani jednu z pěti nabídnutých možností hry v početní převaze. Za stavu 6:6 rozhodla náchodská chyba v rozehře a deset minut před koncem utkání tak šli poprvé do vedení hráči plzeňské Slavie. Náchodští měli při hře bez brankáře na florbalkách vyrovnání, které však nepřišlo. První bod v sérii tak brali domácí, nadřeli se však na něho více než se čekalo.

Náchod se i v Plzni mohl spolehnout na podporu skvělých fanoušků! Kompletní fotogalerie Matouše Nýče ze sobotního zápasu ZDE.

FBŠ SLAVIA FAT PIPE PLZEŇ - FLORBAL PRIMÁTOR NÁCHOD  7:6 ( 3:3 , 2:2 , 2:1 )