Nábor
Nový člen
Tréninky
Rozpis zápasů
Akademie
Členská sekce
Blog
Muži B - U23
Klub
O klubu
Management
Kontakty
Sportovní haly
Tréninky
Trenéři
Příspěvky
Plán akcí
Nábor
Akademie
Zapoj se!
Partneři
Hlavní partner
Partner klubu
Muži "A"
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Články
Družstva
Muži B - U23
Muži C
Junioři A
Dorost A
Starší žáci "A"
Mladší žáci
Elevové
Přípravka
Školička
Filozofie
Kdo jsme
Jak hrajeme
Budoucí náchodský hráč
Jak trénujeme
Jak pomáháme hráčům
Rytíř zone
Nový Rytíř
Sportovní kodex
Objednávky
Ke stažení
Soustředění
Turnaje
Zdravotní prohlídka
Doping
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
YouTube
Facebook
Instagram
Flickr
Projekty
Memoriál Davida Korce
O pohár zámeckého medvěda
Jarní sportovní příměstský tábor
Letní sportovní příměstský tábor
Vánoční turnaj
Historie
Historie v kostce
Přehled umístění
Úspěchy klubu
Úspěchy hráčů
Ocenění hráčů
Klub kanonýrů
Přehled hráčů A-týmu
Nábor
Nový člen
Tréninky
Rozpis zápasů
Akademie
YouTube
Facebook
Instagram
Flickr
Klub
O klubu
Management
Kontakty
Sportovní haly
Tréninky
Trenéři
Příspěvky
Plán akcí
Nábor
Akademie
Zapoj se!
Partneři
Hlavní partner
Partner klubu
Muži "A"
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Články
Družstva
Muži B - U23
Muži C
Junioři A
Dorost A
Starší žáci "A"
Mladší žáci
Elevové
Přípravka
Školička
Filozofie
Kdo jsme
Jak hrajeme
Budoucí náchodský hráč
Jak trénujeme
Jak pomáháme hráčům
Rytíř zone
Nový Rytíř
Sportovní kodex
Objednávky
Ke stažení
Soustředění
Turnaje
Zdravotní prohlídka
Doping
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
YouTube
Facebook
Instagram
Flickr
Projekty
Memoriál Davida Korce
O pohár zámeckého medvěda
Jarní sportovní příměstský tábor
Letní sportovní příměstský tábor
Vánoční turnaj
Historie
Historie v kostce
Přehled umístění
Úspěchy klubu
Úspěchy hráčů
Ocenění hráčů
Klub kanonýrů
Přehled hráčů A-týmu
Muži B - U23
Rychlá navigace
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Statistiky
Články
Tabulka
Zápasy družstva Muži B - U23 2020/2021
Filtr zápasů
Stav utkání
Nadcházející
18
Odehrané
2
Vše
20
říjen 2020
HAGA Pardubice
Neděle 11. října 2020, 12:00, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Regionální liga mužů - skupina 4, 1. kolo
HAGA Pardubice
3
:
2
Florbal Primátor Náchod B
on-line
statistiky
detail
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Neděle 11. října 2020, 15:00, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Regionální liga mužů - skupina 4, 1. kolo
Florbal Primátor Náchod B
3
:
4
Orel Rtyně v Podkrkonoší
on-line
statistiky
detail
FbC Skuteč
Sobota 31. října 2020, 10:30, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Regionální liga mužů - skupina 4, 3. kolo
Florbal Primátor Náchod B
31.10.
sobota
FbC Skuteč
on-line
detail
FBK Piráti Sokol Chrudim
Sobota 31. října 2020, 15:00, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Regionální liga mužů - skupina 4, 3. kolo
FBK Piráti Sokol Chrudim
31.10.
sobota
Florbal Primátor Náchod B
on-line
detail
listopad 2020
Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
Sobota 28. listopadu 2020
Regionální liga mužů - skupina 4, 7. kolo
Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
28.11.
sobota
Florbal Primátor Náchod B
on-line
detail
SOKOLI Pardubice U50/B
Sobota 28. listopadu 2020
Regionální liga mužů - skupina 4, 7. kolo
Florbal Primátor Náchod B
28.11.
sobota
SOKOLI Pardubice U50/B
on-line
detail
leden 2021
FBK Piráti Sokol Chrudim
Sobota 9. ledna 2021, SH TJ Náchod
Regionální liga mužů - skupina 4, 10. kolo
Florbal Primátor Náchod B
9.1.
sobota
FBK Piráti Sokol Chrudim
Orel Přelouč
Sobota 9. ledna 2021, SH TJ Náchod
Regionální liga mužů - skupina 4, 10. kolo
Orel Přelouč
9.1.
sobota
Florbal Primátor Náchod B
HAGA Pardubice
Neděle 24. ledna 2021, SH TJ Náchod
Regionální liga mužů - skupina 4, 15. kolo
HAGA Pardubice
24.1.
neděle
Florbal Primátor Náchod B
Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
Neděle 24. ledna 2021, SH TJ Náchod
Regionální liga mužů - skupina 4, 15. kolo
Florbal Primátor Náchod B
24.1.
neděle
Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
únor 2021
FbC Hradec Králové B
Sobota 6. února 2021, 9:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Regionální liga mužů - skupina 4, 13. kolo
FbC Hradec Králové B
6.2.
sobota
Florbal Primátor Náchod B
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Sobota 6. února 2021, 12:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Regionální liga mužů - skupina 4, 13. kolo
Florbal Primátor Náchod B
6.2.
sobota
TJ Sokol Dvůr Králové nL
FbC Skuteč
Neděle 14. února 2021, Multifunkční MSH Skuteč
Regionální liga mužů - skupina 4, 11. kolo
FbC Skuteč
14.2.
neděle
Florbal Primátor Náchod B
FbC Titáni USK Pardubice
Neděle 14. února 2021, Multifunkční MSH Skuteč
Regionální liga mužů - skupina 4, 11. kolo
Florbal Primátor Náchod B
14.2.
neděle
FbC Titáni USK Pardubice
březen 2021
Orel Přelouč
Sobota 13. března 2021, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Regionální liga mužů - skupina 4, 18. kolo
Florbal Primátor Náchod B
13.3.
sobota
Orel Přelouč
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 13. března 2021, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Regionální liga mužů - skupina 4, 18. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
13.3.
sobota
Florbal Primátor Náchod B
FbC Titáni USK Pardubice
Neděle 28. března 2021, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Regionální liga mužů - skupina 4, 19. kolo
Florbal Primátor Náchod B
28.3.
neděle
FbC Titáni USK Pardubice
SOKOLI Pardubice U50/B
Neděle 28. března 2021, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Regionální liga mužů - skupina 4, 19. kolo
SOKOLI Pardubice U50/B
28.3.
neděle
Florbal Primátor Náchod B
duben 2021
FbC Hradec Králové B
Sobota 10. dubna 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Regionální liga mužů - skupina 4, 22. kolo
Florbal Primátor Náchod B
10.4.
sobota
FbC Hradec Králové B
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Sobota 10. dubna 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Regionální liga mužů - skupina 4, 22. kolo
TJ Sokol Dvůr Králové nL
10.4.
sobota
Florbal Primátor Náchod B