Muži B - U23

říjen 2020

FbC Skuteč
Sobota 31. říjen 2020, 10:30, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Regionální liga mužů - skupina 4, 3. kolo
Florbal Primátor Náchod B
31.10.
FbC Skuteč
FBK Piráti Sokol Chrudim
Sobota 31. říjen 2020, 15:00, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Regionální liga mužů - skupina 4, 3. kolo
FBK Piráti Sokol Chrudim
31.10.
Florbal Primátor Náchod B

listopad 2020

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
Sobota 28. listopad 2020
Regionální liga mužů - skupina 4, 7. kolo
Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
28.11.
Florbal Primátor Náchod B
SOKOLI Pardubice U50/B
Sobota 28. listopad 2020
Regionální liga mužů - skupina 4, 7. kolo
Florbal Primátor Náchod B
28.11.
SOKOLI Pardubice U50/B

leden 2021

FBK Piráti Sokol Chrudim
Sobota 9. leden 2021, SH TJ Náchod
Regionální liga mužů - skupina 4, 10. kolo
Florbal Primátor Náchod B
9.1.
FBK Piráti Sokol Chrudim
Orel Přelouč
Sobota 9. leden 2021, SH TJ Náchod
Regionální liga mužů - skupina 4, 10. kolo
Orel Přelouč
9.1.
Florbal Primátor Náchod B
HAGA Pardubice
Neděle 24. leden 2021, SH TJ Náchod
Regionální liga mužů - skupina 4, 15. kolo
HAGA Pardubice
24.1.
Florbal Primátor Náchod B
Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
Neděle 24. leden 2021, SH TJ Náchod
Regionální liga mužů - skupina 4, 15. kolo
Florbal Primátor Náchod B
24.1.
Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí

únor 2021

FbC Hradec Králové B
Sobota 6. únor 2021, 9:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Regionální liga mužů - skupina 4, 13. kolo
FbC Hradec Králové B
6.2.
Florbal Primátor Náchod B
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Sobota 6. únor 2021, 12:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Regionální liga mužů - skupina 4, 13. kolo
Florbal Primátor Náchod B
6.2.
TJ Sokol Dvůr Králové nL
FbC Skuteč
Neděle 14. únor 2021, Multifunkční MSH Skuteč
Regionální liga mužů - skupina 4, 11. kolo
FbC Skuteč
14.2.
Florbal Primátor Náchod B
FbC Titáni USK Pardubice
Neděle 14. únor 2021, Multifunkční MSH Skuteč
Regionální liga mužů - skupina 4, 11. kolo
Florbal Primátor Náchod B
14.2.
FbC Titáni USK Pardubice

březen 2021

Orel Přelouč
Sobota 13. březen 2021, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Regionální liga mužů - skupina 4, 18. kolo
Florbal Primátor Náchod B
13.3.
Orel Přelouč
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 13. březen 2021, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Regionální liga mužů - skupina 4, 18. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
13.3.
Florbal Primátor Náchod B
FbC Titáni USK Pardubice
Neděle 28. březen 2021, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Regionální liga mužů - skupina 4, 19. kolo
Florbal Primátor Náchod B
28.3.
FbC Titáni USK Pardubice
SOKOLI Pardubice U50/B
Neděle 28. březen 2021, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Regionální liga mužů - skupina 4, 19. kolo
SOKOLI Pardubice U50/B
28.3.
Florbal Primátor Náchod B

duben 2021

FbC Hradec Králové B
Sobota 10. duben 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Regionální liga mužů - skupina 4, 22. kolo
Florbal Primátor Náchod B
10.4.
FbC Hradec Králové B
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Sobota 10. duben 2021, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Regionální liga mužů - skupina 4, 22. kolo
TJ Sokol Dvůr Králové nL
10.4.
Florbal Primátor Náchod B