Muži A

září 2020

ASK Orka Čelákovice
Neděle 13. září 2020, 18:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Národní liga – skupina západ, 1. kolo
ASK Orka Čelákovice
11:6
Florbal Primátor Náchod
Wizards DDM Praha 10
Neděle 20. září 2020, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 2. kolo
Florbal Primátor Náchod
6:4
Wizards DDM Praha 10
SK BIVOJ LITVÍNOV
Neděle 27. září 2020, 17:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Národní liga – skupina západ, 3. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV
5:9
Florbal Primátor Náchod

říjen 2020

TJ Turnov
Neděle 4. říjen 2020, 18:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 4. kolo
Florbal Primátor Náchod
9:6
TJ Turnov
FbC Plzeň
Neděle 11. říjen 2020, 17:45, MSH Plzeň (Lokomotiva)
Národní liga – skupina západ, 5. kolo
FbC Plzeň
4:9
Florbal Primátor Náchod
Florbal TJ Kobylisy
Neděle 18. říjen 2020, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 6. kolo
Florbal Primátor Náchod
18.10.
Florbal TJ Kobylisy
Panthers Praha
Sobota 24. říjen 2020, 16:00, SH ZŠ Rudná
Národní liga – skupina západ, 7. kolo
Panthers Praha
24.10.
Florbal Primátor Náchod

listopad 2020

SK Florbal Benešov
Neděle 1. listopad 2020, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 8. kolo
Florbal Primátor Náchod
1.11.
SK Florbal Benešov
FAT PIPE Traverza Mukařov
Neděle 8. listopad 2020, SH ZŠ Kunratice
Národní liga – skupina západ, 9. kolo
FAT PIPE Traverza Mukařov
8.11.
Florbal Primátor Náchod
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Neděle 15. listopad 2020, 17:00, SH Králův Dvůr
Národní liga – skupina západ, 10. kolo
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
15.11.
Florbal Primátor Náchod
BUTCHIS
Neděle 22. listopad 2020, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 11. kolo
Florbal Primátor Náchod
22.11.
BUTCHIS
Wizards DDM Praha 10
Neděle 29. listopad 2020, SH ZŠ Kunratice
Národní liga – skupina západ, 12. kolo
Wizards DDM Praha 10
29.11.
Florbal Primátor Náchod

prosinec 2020

SK BIVOJ LITVÍNOV
Neděle 6. prosinec 2020, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 13. kolo
Florbal Primátor Náchod
6.12.
SK BIVOJ LITVÍNOV
TJ Turnov
Sobota 12. prosinec 2020, SH TJ Turnov
Národní liga – skupina západ, 14. kolo
TJ Turnov
12.12.
Florbal Primátor Náchod
Panthers Praha
Pátek 18. prosinec 2020, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 17. kolo
Florbal Primátor Náchod
18.12.
Panthers Praha
FbC Plzeň
Neděle 20. prosinec 2020, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 15. kolo
Florbal Primátor Náchod
20.12.
FbC Plzeň

leden 2021

Florbal TJ Kobylisy
Neděle 10. leden 2021, SH TJ Kobylisy
Národní liga – skupina západ, 16. kolo
Florbal TJ Kobylisy
10.1.
Florbal Primátor Náchod
ASK Orka Čelákovice
Neděle 17. leden 2021, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 22. kolo
Florbal Primátor Náchod
17.1.
ASK Orka Čelákovice
SK Florbal Benešov
Sobota 23. leden 2021, SH Bystřice
Národní liga – skupina západ, 18. kolo
SK Florbal Benešov
23.1.
Florbal Primátor Náchod
FAT PIPE Traverza Mukařov
Neděle 31. leden 2021, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 19. kolo
Florbal Primátor Náchod
31.1.
FAT PIPE Traverza Mukařov

únor 2021

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Sobota 6. únor 2021, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 20. kolo
Florbal Primátor Náchod
6.2.
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
BUTCHIS
Sobota 13. únor 2021, SH VŠE
Národní liga – skupina západ, 21. kolo
BUTCHIS
13.2.
Florbal Primátor Náchod