Nábor
Nový člen
Tréninky
Rozpis zápasů
Akademie
Členská sekce
Blog
Muži A
Klub
O klubu
Management
Kontakty
Sportovní haly
Tréninky
Trenéři
Příspěvky
Plán akcí
Nábor
Akademie
Zapoj se!
Partneři
Hlavní partner
Partner klubu
Muži "A"
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Články
Družstva
Muži B - U23
Muži C
Junioři A
Dorost A
Starší žáci "A"
Mladší žáci
Elevové
Přípravka
Školička
Filozofie
Kdo jsme
Jak hrajeme
Budoucí náchodský hráč
Jak trénujeme
Jak pomáháme hráčům
Rytíř zone
Nový Rytíř
Sportovní kodex
Objednávky
Ke stažení
Soustředění
Turnaje
Zdravotní prohlídka
Doping
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
YouTube
Facebook
Instagram
Flickr
Projekty
Memoriál Davida Korce
O pohár zámeckého medvěda
Jarní sportovní příměstský tábor
Letní sportovní příměstský tábor
Vánoční turnaj
Historie
Historie v kostce
Přehled umístění
Úspěchy klubu
Úspěchy hráčů
Ocenění hráčů
Klub kanonýrů
Přehled hráčů A-týmu
Nábor
Nový člen
Tréninky
Rozpis zápasů
Akademie
YouTube
Facebook
Instagram
Flickr
Klub
O klubu
Management
Kontakty
Sportovní haly
Tréninky
Trenéři
Příspěvky
Plán akcí
Nábor
Akademie
Zapoj se!
Partneři
Hlavní partner
Partner klubu
Muži "A"
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Články
Družstva
Muži B - U23
Muži C
Junioři A
Dorost A
Starší žáci "A"
Mladší žáci
Elevové
Přípravka
Školička
Filozofie
Kdo jsme
Jak hrajeme
Budoucí náchodský hráč
Jak trénujeme
Jak pomáháme hráčům
Rytíř zone
Nový Rytíř
Sportovní kodex
Objednávky
Ke stažení
Soustředění
Turnaje
Zdravotní prohlídka
Doping
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
YouTube
Facebook
Instagram
Flickr
Projekty
Memoriál Davida Korce
O pohár zámeckého medvěda
Jarní sportovní příměstský tábor
Letní sportovní příměstský tábor
Vánoční turnaj
Historie
Historie v kostce
Přehled umístění
Úspěchy klubu
Úspěchy hráčů
Ocenění hráčů
Klub kanonýrů
Přehled hráčů A-týmu
Muži A
Rychlá navigace
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Statistiky
Články
Tabulka
Zápasy družstva Muži A 2020/2021
Filtr zápasů
Stav utkání
Nadcházející
17
Odehrané
5
Vše
22
září 2020
ASK Orka Čelákovice
Neděle 13. září 2020, 18:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Národní liga – skupina západ, 1. kolo
ASK Orka Čelákovice
11
:
6
Florbal Primátor Náchod
on-line
statistiky
detail
Wizards DDM Praha 10
Neděle 20. září 2020, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 2. kolo
Florbal Primátor Náchod
6
:
4
Wizards DDM Praha 10
on-line
statistiky
detail
SK BIVOJ LITVÍNOV
Neděle 27. září 2020, 17:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Národní liga – skupina západ, 3. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV
5
:
9
Florbal Primátor Náchod
on-line
statistiky
detail
říjen 2020
TJ Turnov
Neděle 4. října 2020, 18:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 4. kolo
Florbal Primátor Náchod
9
:
6
TJ Turnov
on-line
statistiky
detail
FbC Plzeň
Neděle 11. října 2020, 17:45, MSH Plzeň (Lokomotiva)
Národní liga – skupina západ, 5. kolo
FbC Plzeň
4
:
9
Florbal Primátor Náchod
on-line
statistiky
detail
Florbal TJ Kobylisy
Neděle 18. října 2020, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 6. kolo
Florbal Primátor Náchod
18.10.
neděle
Florbal TJ Kobylisy
on-line
detail
Panthers Praha
Sobota 24. října 2020, 16:00, SH ZŠ Rudná
Národní liga – skupina západ, 7. kolo
Panthers Praha
24.10.
sobota
Florbal Primátor Náchod
listopad 2020
SK Florbal Benešov
Neděle 1. listopadu 2020, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 8. kolo
Florbal Primátor Náchod
1.11.
neděle
SK Florbal Benešov
FAT PIPE Traverza Mukařov
Neděle 8. listopadu 2020, SH ZŠ Kunratice
Národní liga – skupina západ, 9. kolo
FAT PIPE Traverza Mukařov
8.11.
neděle
Florbal Primátor Náchod
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Neděle 15. listopadu 2020, 17:00, SH Králův Dvůr
Národní liga – skupina západ, 10. kolo
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
15.11.
neděle
Florbal Primátor Náchod
BUTCHIS
Neděle 22. listopadu 2020, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 11. kolo
Florbal Primátor Náchod
22.11.
neděle
BUTCHIS
Wizards DDM Praha 10
Neděle 29. listopadu 2020, SH ZŠ Kunratice
Národní liga – skupina západ, 12. kolo
Wizards DDM Praha 10
29.11.
neděle
Florbal Primátor Náchod
prosinec 2020
SK BIVOJ LITVÍNOV
Neděle 6. prosince 2020, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 13. kolo
Florbal Primátor Náchod
6.12.
neděle
SK BIVOJ LITVÍNOV
TJ Turnov
Sobota 12. prosince 2020, SH TJ Turnov
Národní liga – skupina západ, 14. kolo
TJ Turnov
12.12.
sobota
Florbal Primátor Náchod
Panthers Praha
Pátek 18. prosince 2020, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 17. kolo
Florbal Primátor Náchod
18.12.
pátek
Panthers Praha
FbC Plzeň
Neděle 20. prosince 2020, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 15. kolo
Florbal Primátor Náchod
20.12.
neděle
FbC Plzeň
leden 2021
Florbal TJ Kobylisy
Neděle 10. ledna 2021, SH TJ Kobylisy
Národní liga – skupina západ, 16. kolo
Florbal TJ Kobylisy
10.1.
neděle
Florbal Primátor Náchod
ASK Orka Čelákovice
Neděle 17. ledna 2021, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 22. kolo
Florbal Primátor Náchod
17.1.
neděle
ASK Orka Čelákovice
SK Florbal Benešov
Sobota 23. ledna 2021, SH Bystřice
Národní liga – skupina západ, 18. kolo
SK Florbal Benešov
23.1.
sobota
Florbal Primátor Náchod
FAT PIPE Traverza Mukařov
Neděle 31. ledna 2021, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 19. kolo
Florbal Primátor Náchod
31.1.
neděle
FAT PIPE Traverza Mukařov
únor 2021
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Sobota 6. února 2021, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 20. kolo
Florbal Primátor Náchod
6.2.
sobota
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
BUTCHIS
Sobota 13. února 2021, SH VŠE
Národní liga – skupina západ, 21. kolo
BUTCHIS
13.2.
sobota
Florbal Primátor Náchod