AKTUALIZACE

26.2. 21:45

V Národní lize západ to vypadá na dramatický průběh všech vyřazovacích sérií. Ta mezi Čelákovicemi a Náchodem je zatím nerozhodná 1:1 a oba zápasy muselo rozhodnout až prodloužení. Nerozhodný stav platí také ve třech dalších sériích play-off či play-down, pouze souboj Hradce Králové s Jaroměří vyznívá prozatím lépe pro Hradečany a duel mezi Královým Dvorem a Rudnou pro Královédvorské.

Čtvrtfinále play-off:

 • FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň - SK Florbal Benešov 1:1 ( 8:7 , 2:4 )
 • FbC Hradec Králové - TJ Sokol Jaroměř 2:0 ( 6:3 , 7:5 )
 • ASK Orka Čelákovice - Florbal Primátor Náchod 1:1 ( 5:4p , 3:4p )
 • FAT PIPE Traverza - Panthers Praha 1:1 ( 2:3 , 10:5 )

1. kolo play-down:

 • T.B.C. Králův Dvůr - Sokol Rudná 2:0 ( 11:4 , 8:7p )
 • Prague Tigers - TJ Turnov 1:1 ( 3:8 , 4:3p )

26.2. 21:30

Junioři srovnali stav série 1. kola play-off nejvyšší soutěže na 1:1 a o postupujícím se rozhodne ve středu v Plzni. Do druhého utkání proti plzeňské Slavii vstoupili Náchodští mnohem lépe a po první třetině vedli 4:0. Plzeň poté srovnala hru, na nic víc než na korekci na konečných 8:5 to ale nestačilo. O postupujícím do dalšího kola tak rozhodne třetí zápas, který odehrají junioři Náchoda ve středu od 20:30 v Plzni.

Komentář domácích Čečetka Jan (Asistent trenéra):
"Měli jsme dobrý vstup do zápasu a pak už to bylo o nás, zda dodržíme nastavený herní standard. Ten jsme až na pár momentů udrželi a díky tomu vyhráli zápas. Velká pochvala pro kluky za nasazení a plnění herních cílů. Z naší strany zasloužení vítězství a vyrovnání serie."

Komentář hostů Polomis Jan (Trenér):
"Dnes skutečné play-off, parádní utkání. Nám bohužel klasicky utekla první třetina. Ve druhé a třetí třetině jsme zabrali a začali postupně ukrajovat z vedení. Soupeř začal mít s naší hrou problémy, ale většina našich střel končila buďto na blocích soupeře nebo na fantastickém brankáři. Soupeři gratuluji k vítězství a těším se na rozhodující utkání u nás."


26.2. 21:00

Rytíři srovnali stav čtvrtfinálové série na 1:1! V dramatickém utkání Náchod stejně jako včera ztrácel dvě branky a stejně jako včera dotáhl zápas až do prodloužení, tentokrát se však dočkal vyrovnání již na konci druhé třetina. Třetí část žádnou branku nenabídla, ovšem přinesla zranění Filipa Čápa, který musel být převezen do nemocnice. Utkání tak dospělo až do prodloužení, které rozhodl v 63. minutě přesnou střelou dnes dvoubrankový Matěj Mikšovský. Série se nyní stěhuje ke dvěma zápasům do Náchoda.

Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
"Dneska stejné utkání jako včera, jen s tím rozdílem, že jsme byli v prodloužení šťastnější my. Stav série je vyrovnaný 1:1, což odpovídá předvedené hře v obou utkáních. Pozdravujeme Filipa do nemecnice a snad bude brzy v pořádku. Díky fanouškům za podporu!!"

Komentář domácích Zmátlo Šimon (Trenér):
"Počet střel odpovídá předvedené hře. Celou dobu jsme byli lepším týmem. Soupeřův brankář předvedl vynikající výkon. Náchod jsme přehrávali po celé utkání. Bohužel jsme ho vraceli do hry zbytečnými a nevynucenými vyloučeními. Zápas rozhodla naše koncovka a nešťastná chyba v závěru. Do Náchoda si pojedeme pro dvě výhry."


25.2. 23:50

Muži A v úvodním utkání čtvrtfinále play-off prohráli s Čelákovicemi v prodloužení. Náchodští prohrávali 4:2, při powerplay však dokázali vyrovnat a dostat utkání do prodloužení. V 68. minutě však rozhodl o prvním bodu v sérii pro domácí Ondřej Špalek.

Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
"Do zápasu jsme vstoupili zbytečně nervozně, pro mnoho hráčů to byl první zápas v play-off. Stav serie je. 0:1, nic víc nic míň. Díky fanouškům za podporu a těšíme se na zítřek."

Komentář domácích Bajer Martin (Asistent trenéra):
"Dlouho jsme se nemohli střelecky prosadit proti koncentrované obraně hostů. V poslední třetině jsme zabrali a dostali jsme se do dvoubrankového vedení, bohužel jsme ale dvakrát inkasovali při hře Náchoda bez brankáře. Naštěstí jsme se prosadili v prodloužení a zápas dovedli k prvnímu vítězství v sérii. Stále ale ještě dvě výhry potřebujeme."


25.2. 18:35

Junioři první zápas 1. kola play-off v Plzni prohráli. Proti Slavii přitom Náchodští vstoupili do zápasu dobře a již ve druhé minutě zápasu vedli 0:2. Domácí však ještě do konce první části srovnali skóre a druhá třetina patřila jim. Plzeň ovládla prostřední část poměrem 6:0 a to i díky nedisciplinovanosti Náchodských. Ta srážela hostující po celý průběh utkání a Plzeňané trestali, když využili všech pět přesilových her. Třetí část byla opět výsledkově vyrovnaná a utkání skončilo 10:4. Náchodští prohrávají v sérii hrané na dva vítězné zápasy 0:1, zítra je na programu odveta, kterou Náchod pořádá v Černošicích po skončení zápasu mužského Áčka.

Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
"Ze začátku jsme byli opět lehce nervózní, od druhé třetiny už jsme převzali iniciativu. Skóre je dnes jedno, zítra se hraje od nuly. Díky za zápas."

Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
"O výsledku zápasu rozhodla z naší strany nepovedená druhá třetina. Gratulujeme soupeři k zisku prvního bodu v sérii."


25.2. 18:15

Dorostenci B doma nebodovali. První utkání proti Litomyšli mělo jednoznačný a omlazený náchodský tým prohrál 1:16. To druhý zápas s Trutnovem byl daleko vyrovnanější. Náchod se dostal do rychlého dvoubrankového vedení, soupeř však také velmi rychle otočil skóre. Pak už Náchodští pouze dotahovali, což se jim nakonec nepovedlo a o jednu branku zaostali, když prohráli 5:6.

Dorostenci A se představili na turnaji nejvyššího výkonnostního koše v pražských Kunraticích, kde se utkali s celky z hlavního města Startem 98 a Wizardy. V obou zápasech však Náchodští schytali velké debaklu. Startu podlehli 1:10 a Wizardům 0:9. Jediný gól Náchoda na turnaji vstřelil Jakub Kratochvíl.


25.2. 10:30

Začíná play-off. Elitní tým si jako svého čtvrtfinálového soupeře zvolil třetí celek základní části Národní ligy západ Orka Čelákovice, který bude mít v prvních dvou duelech série hrané na tři vítězná utkání výhodu domácího prostředí. První zápas sehrají Rytíři v sobotu v Čakovicích, druhý v neděli v Černošicích. Poté se série přesune do Náchoda. 

Úvodní kolo vyřazovacích bojů nejvyšší soutěže začne také juniorskému Áčku. To cestuje v sobotu do Plzně, kde se utká s místní Slavií. Odveta je na programu o den později, kdy Náchodští odpořádají svůj domácí zápas v Praze. Série se hraje na dvě vítězná utkání, pokud by muselo rozhodnout až to třetí, tak by se hrálo ve středu v Plzni.

  Ve hře budou také oba dorostenecké týmy. Áčko se představí na turnaji druhého výkonnostního koše v pražských Kunraticích, kde se utká s pořádajícím Startem 98 a Wizardy, dvěma celky z našeho hlavního města. Béčko odehraje domácí turnaj, na kterém přivítá Litomyšl a Trutnov.

  Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!  PROGRAM NA VÍKEND

  Národní liga mužů, skupina západ - čtvrtfinále play-off, 1. zápas - SH Čakovice
  25.2. 18:00 ASK Orka Čelákovice vs. Florbal Primátor Náchod 5:4p online
  Národní liga mužů, skupina západ - čtvrtfinále play-off, 2. zápas - SH ZŠ Černošice-Mokropsy
  26.2. 14:00 ASK Orka Čelákovice vs. Florbal Primátor Náchod 3:4p online
  CE soutěž juniorů - 1. kolo play-off, 1. zápas - Slavia VŠ Plzeň
  25.2. 14:00
  FBŠ Slavia Plzeň vs. Florbal Primátor Náchod 10:4 online
  CE soutěž juniorů - 1. kolo play-off, 2. zápas - SH ZŠ Černošice-Mokropsy
  26.2. 17:00
  Florbal Primátor Náchod vs. FBŠ Slavia Plzeň 8:5 online
  1. liga dorostenců, skupina B - 35. kolo, 2. koš - SH ZŠ Kunratice
  25.2. 11:30
  Florbal Primátor Náchod vs. FAT PIPE Start98 1:10 online
  25.2. 14:30
  Wizards DDM SO Praha 10 vs. Florbal Primátor Náchod 9:0 online
  2. liga dorostenců, skupina 4 - 16. kolo, 2. koš - SH TJ Náchod
  25.2. 8:30
  Florbal Litomyšl vs. Florbal Primátor Náchod B 16:1 online
  25.2. 12:15
  Florbal Primátor Náchod B vs. FBC Trutnov (DTJ) 5:6 online