Muži "A"

září 2023

FBK Atlas Blansko
Sobota 9. září 2023, 17:00, TJ ČKD Blansko
Národní liga, 1. kolo
FBK Atlas Blansko
5:6
Florbal Primátor Náchod
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
Neděle 17. září 2023, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga, 2. kolo
Florbal Primátor Náchod
4:10
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
T.B.C. Králův Dvůr
Neděle 24. září 2023, 17:00, SH Králův Dvůr
Národní liga, 3. kolo
T.B.C. Králův Dvůr
3:11
Florbal Primátor Náchod

říjen 2023

FbC Písek
Neděle 1. října 2023, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga, 4. kolo
Florbal Primátor Náchod
9:5
FbC Písek
FBC DOŠWICH MILEVSKO
Sobota 7. října 2023, 19:00, SH Milevsko
Národní liga, 5. kolo
FBC DOŠWICH MILEVSKO
5:4
po prodl.
Florbal Primátor Náchod
TJ Sokol Jaroměř
Neděle 15. října 2023, 18:00, SH TJ Náchod
Národní liga, 6. kolo
Florbal Primátor Náchod
8:3
TJ Sokol Jaroměř
Panthers Praha
Sobota 21. října 2023, 16:00, SH ZŠ Rudná
Národní liga, 7. kolo
Panthers Praha
8:6
Florbal Primátor Náchod
Spartak Pelhřimov
Neděle 29. října 2023, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga, 8. kolo
Florbal Primátor Náchod
9:5
Spartak Pelhřimov

listopad 2023

SK Florbal Benešov
Neděle 5. listopadu 2023, 16:00, SH Bystřice
Národní liga, 9. kolo
SK Florbal Benešov
5:10
Florbal Primátor Náchod
Florbal TJ Kobylisy
Neděle 12. listopadu 2023, 18:00, SH TJ Kobylisy
Národní liga, 10. kolo
Florbal TJ Kobylisy
6:4
Florbal Primátor Náchod
TROOPERS
Neděle 19. listopadu 2023, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga, 11. kolo
Florbal Primátor Náchod
8:6
TROOPERS
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
Neděle 26. listopadu 2023, 16:00, Slavia VŠ Plzeň
Národní liga, 12. kolo
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
7:4
Florbal Primátor Náchod

prosinec 2023

T.B.C. Králův Dvůr
Sobota 2. prosince 2023, 19:00, SH TJ Náchod
Národní liga, 13. kolo
Florbal Primátor Náchod
11:7
T.B.C. Králův Dvůr
FbC Písek
Neděle 10. prosince 2023, 17:00, SH Písek - oblouková
Národní liga, 14. kolo
FbC Písek
3:5
Florbal Primátor Náchod
FBC DOŠWICH MILEVSKO
Neděle 17. prosince 2023, 16:00, SH TJ Náchod
Národní liga, 15. kolo
Florbal Primátor Náchod
5:4
po nájezdech
FBC DOŠWICH MILEVSKO

leden 2024

TJ Sokol Jaroměř
Sobota 6. ledna 2024, 19:00, ASVA Jaroměř
Národní liga, 16. kolo
TJ Sokol Jaroměř
7:3
Florbal Primátor Náchod
Panthers Praha
Sobota 13. ledna 2024, 18:00, SH TJ Náchod
Národní liga, 17. kolo
Florbal Primátor Náchod
2:3
Panthers Praha
Spartak Pelhřimov
Sobota 20. ledna 2024, 19:00, SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
Národní liga, 18. kolo
Spartak Pelhřimov
2:0
Florbal Primátor Náchod
SK Florbal Benešov
Sobota 27. ledna 2024, 18:00, SH TJ Náchod
Národní liga, 19. kolo
Florbal Primátor Náchod
8:1
SK Florbal Benešov

únor 2024

Florbal TJ Kobylisy
Sobota 3. února 2024, 20:00, SH TJ Náchod
Národní liga, 20. kolo
Florbal Primátor Náchod
16:2
Florbal TJ Kobylisy
TROOPERS
Neděle 11. února 2024, 17:00, SH Tuřany
Národní liga, 21. kolo
TROOPERS
4:11
Florbal Primátor Náchod
FBK Atlas Blansko
Neděle 18. února 2024, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga, 22. kolo
Florbal Primátor Náchod
9:5
FBK Atlas Blansko
TROOPERS
Sobota 24. února 2024, 19:00, SH TJ Náchod
Národní liga, 1. kolo
Florbal Primátor Náchod
2:1
TROOPERS
TROOPERS
Neděle 25. února 2024, 16:00, SH TJ Náchod
Národní liga, 2. kolo
Florbal Primátor Náchod
4:3
TROOPERS

březen 2024

TROOPERS
Sobota 2. března 2024, 19:00, SH Tuřany
Národní liga, 3. kolo
TROOPERS
5:3
Florbal Primátor Náchod
TROOPERS
Neděle 3. března 2024, 17:00, SH Tuřany
Národní liga, 4. kolo
TROOPERS
4:5
po nájezdech
Florbal Primátor Náchod
TROOPERS
Středa 6. března 2024, 19:30, SH TJ Náchod
Národní liga, 5. kolo
Florbal Primátor Náchod
6.3.
TROOPERS
Panthers Praha
Sobota 9. března 2024, 17:00, SH ZŠ Rudná
Národní liga, 1. kolo
Panthers Praha
5:4
Florbal Primátor Náchod
Panthers Praha
Neděle 10. března 2024, 18:00, SH ZŠ Rudná
Národní liga, 2. kolo
Panthers Praha
2:8
Florbal Primátor Náchod
Panthers Praha
Sobota 16. března 2024, 20:00, SH TJ Náchod
Národní liga, 3. kolo
Florbal Primátor Náchod
8:4
Panthers Praha
Panthers Praha
Neděle 17. března 2024, 18:00, SH TJ Náchod
Národní liga, 4. kolo
Florbal Primátor Náchod
3:4
Panthers Praha
Panthers Praha
Sobota 23. března 2024, 17:00, SH ZŠ Rudná
Národní liga, 5. kolo
Panthers Praha
5:6
po prodl.
Florbal Primátor Náchod
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
Sobota 30. března 2024, 18:00, Slavia VŠ Plzeň
Národní liga, 1. kolo
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
7:6
Florbal Primátor Náchod
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
Neděle 31. března 2024, 18:00, Slavia VŠ Plzeň
Národní liga, 2. kolo
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
7:4
Florbal Primátor Náchod

duben 2024

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
Sobota 6. dubna 2024, 19:00, SH TJ Náchod
Národní liga, 3. kolo
Florbal Primátor Náchod
3:4
po nájezdech
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
Neděle 7. dubna 2024, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga, 4. kolo
Florbal Primátor Náchod
7.4.
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
Sobota 13. dubna 2024, 18:00, Slavia VŠ Plzeň
Národní liga, 5. kolo
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
13.4.
Florbal Primátor Náchod
FAT PIPE Start98
Sobota 20. dubna 2024, 18:30, Jedenáctka VS
Národní liga, 1. kolo
FAT PIPE Start98
20.4.
Florbal Primátor Náchod
FAT PIPE Start98
Neděle 21. dubna 2024, 16:00, Jedenáctka VS
Národní liga, 2. kolo
FAT PIPE Start98
21.4.
Florbal Primátor Náchod
FAT PIPE Start98
Sobota 27. dubna 2024
Národní liga, 3. kolo
Florbal Primátor Náchod
27.4.
FAT PIPE Start98
FAT PIPE Start98
Neděle 28. dubna 2024
Národní liga, 4. kolo
Florbal Primátor Náchod
28.4.
FAT PIPE Start98

květen 2024

FAT PIPE Start98
Středa 1. května 2024
Národní liga, 5. kolo
FAT PIPE Start98
1.5.
Florbal Primátor Náchod