AKTUALIZACE

6.11. 11:55

Derby je naše! Elitní náchodský tým zvládl skvělý obrat proti Jaroměři, když v průběhu druhé třetiny prohrával již 4:1. Nakonec utkání dospělo až do prodloužení, ve kterém rozhodl z trestného střílení Matěj Mikšovský. Rytíři přetrhli šňůru porážek a do tabulky Národní ligy západ si připsali důležité dva body.

Komentář domácích Balcar Roman (Vedoucí):
"Derby se vším všudy se začalo hrát až od druhé třetiny, kterou jsme odehráli ve vysokém tempu a dostali se tak do pohodlného vedení, které jsme ve třetí promarnili a zápas Náchod rozhodl v prodloužení z trestném střílení. Byli jsme většinu zápasu lepším týmem, ale střelecká neproduktivita v závěru nás dnes stála vítězství. Děkujeme fanouškům za přízeň."

Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
"Věděli jsme co nás dnes čeká, přesto jsme ve 2. třetině soupeři nabídli situace, ve kterých je silný a ty využil. Tak jako v předešlých zápasech jsme ukázali své síly a dokázali vyrovnat. A nakonec utkání zvládli. Je to důležitá výhra pro náš nový tým. Velké dík Náchodským fanouškům, kteří nás v tomto utkání podpořili a vytvořili perfektní atmosféru."


6.11. 11:45

Muži B utrpěli včera další velký debakl. Proti Falconu nastoupili na dvě formace, hned v úvodu utkání se však vážně zranil Tomáš Havel, a tak Náchodští dohrávali pouze na devět hráčů. Domácí tým ze Staré Boleslavi prakticky celý zápas dominoval na míčku a navyšoval skóre, které se zastavilo až na hrozivé podobě 15:2. Náchod B tak stále zůstává na dvanácti bodech a o rozmnožení tohoto čísla bude usilovat v neděli od 17:00 proti Florbalové akademii Mladá Boleslav.

Komentář domácích Ších Jakub (Trenér):
"S dnešním výkonem převládá spokojenost. Během zápasu jsme neměli náš tradiční výpadek, naopak jsme ve všech třetinách hráli velmi soustředěně. Taktéž mě těší rovnoměrné rozložení vstřelených branek mezi všechny naše pětky. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů."

Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
"Soupeř byl dnes kvalitnější, o tom žádná, ovšem my jsme jej nekoncentrací a našimi zbytečnými chybami dostali hned v úvodní třetině do herní pohody. Největší kaňkou našeho projevu je ale třetí třetina, kdy jsme se soustředili na vše ostatní, jen ne na florbal. Prohrát se může, ale takhle se prezentovat určitě nechceme. Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství."


5.11. 21:30

Dva zápasy odehrálo dnes také dorostenecké Béčko. Náchodští hráči se v Trutnově utkali nejprve s Chlumcem nad Cidlinou, kterému oplatili porážku z minulého turnaje, když jej porazili 6:4. Ve druhém utkání se Náchodští střetli letos premiérově s Poličkou, na kterou již nestačili. Z Trutnova tak odjíždějí s padesátiprocentní úspěšností.


5.11. 21:00

Naši nejmladší dnes odehráli druhý letošní turnaj. Tentokrát vyrazili za florbalem do Hořic a zápasy si náramně užili.


5.11. 13:00

Mladší žáci odehráli třetí turnaj v letošní sezóně. V Hradci Králové odehráli netradičně čtyři zápasy místo tří, neboť pořádající IBK Hradec Králové postavil na turnaj hned dvě družstva. Hra Náchodských se postupně zvedala - v prvním utkání nestačili Mladší žáci Náchoda na Hostinné, poté však porazili oba dva týmy IBK, přičemž druhé utkání bylo jednoznačné. Závěrečný zápas proti Vrchlabí byl nejflorbalovějším z celého dne a Mladší žáci Náchoda jej po řadě pohledných akcí zvládli. Zkušenosti na turnaji sbírali také tři Elévové.


4.11. 23:00

Muže A čeká další východočeské derby - tentokrát na palubovce odvěkého rivala z Jaroměře. Utkání bude rozehráno v místní sportovní hale ASVA Jaroměř v sobotu 5. listopadu v 19:00.

Muži B budou bojovat o další body do Divize v Mělníku proti místnímu Falconu. Dorostenci B se představí na turnaji v Trutnově, Mladší žáci na trojkovém hřišti v Hradci Králové a naši nejmenší v Hořicích.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!PROGRAM NA VÍKEND

Národní liga mužů, skupina západ - 9. kolo - ASVA Jaroměř
5.11.
19:00
TJ Sokol Jaroměř vs. Florbal Primátor Náchod
4:5p online

Divize C - 9. kolo - SH Gymnázium Mělník
5.11. 18:00
Floorball Club Falcon vs. Florbal Primátor Náchod B
15:2 online

2. liga dorostenců, skupina 4 - 6. kolo - SH Gymnázium Trutnov
5.11. 10:40 Florbal Primátor Náchod B
vs. Sokol Chlumec nad Cidlinou
6:4 online
5.11. 15:25
1. FBC Polička vs. Florbal Primátor Náchod B 7:3 online

Liga starších žáků, skupina 4 - 3. kolo, 1. koš - SH Skalka Česká Třebová
5.11. 9:30
Florbal Primátor Náchod rytíři
vs. FBK Kobra Tatran Hostinné

5.11. 10:30 IBK Hradec Králové černí vs. Florbal Primátor Náchod rytíři


5.11.
11:30
IBK Hradec Králové bílí vs. Florbal Primátor Náchod rytíři


5.11. 13:00
TJ Spartak Vrchlabí vs. Florbal Primátor Náchod rytíři


V sobotu 5.11. se odehraje v Hořicích turnaj Přípravek. Rozpis turnaje bude zveřejněn na místě.