Náchodští Muži A mají za sebou již více než tři měsíce tvrdé letní dřiny, kterou si však zatím neokořenili žádným přípravným duelem. První prověrkou která ukáže, jak na tom svěřenci Martina Řeháka jsou, tak bude přípravný turnaj v Kutné Hoře. Toho se Náchod zúčastnil i v loňském roce a dokázal jej ovldádnout, když ve finále smetl prvoligový Chomutov. I letos je obsazení turnaje, jenž se odehraje 29. a 30. srpna v moderní sportovní hale Klimeška, nabité zajímavými jmény.

Rytíři vstoupí do turnaje v sobotu odpoledne duelem s pořádající Kutnou Horou. Večer se utkají s divizním Pískem a v posledním zápase základní skupiny B druhý den odpoledne s Prague Tigers - loňským vítězem základní části Divize B. Ve druhé skupině - skupině A - nastoupí BUTCHIS, FbC Hradec Králové, DDM Děčín a pořádající FBC Kutná Hora. Po dohrání základních skupin odehrají ještě všechny celky zápasy o umístění.

Pro neúčast Panthers Praha nakonec v Kutné Hoře nastoupí i druhý náchodský tým - Florbal Primátor Náchod Next Generation bude složen převážně z hráčů naší mládeže a v základní skupině se postupně potká s týmy FbC Hradec Králové, DDM Děčín a BUTCHIS.

Zápasy základních skupin
Sobota 9:00
A Florbal Primátor Náchod Next Generation
vs
FbC Hradec Králové
Sobota 10:30
B Prague Tigers
vs
FbC Písek
Sobota 12:00
A BUTCHIS
vs
DDM Děčín IV
Sobota 13:30
B
Florbal Primátor Náchod vs
FBC Kutná Hora
Sobota 15:00
A FbC Hradec Králové
vs
BUTCHIS
Sobota 16:30
B FBC Kutná Hora
vs
Prague Tigers
Sobota 18:00
A
DDM Děčín IV
vs
Florbal Primátor Náchod Next Generation
Sobota 19:30
B
 FbC Písek
vs
Florbal Primátor Náchod
Neděle 9:00
A
Florbal Primátor Náchod Next Generation
vs
BUTCHIS
Neděle 10:30
B
Prague Tigers
vs
Florbal Primátor Náchod
Neděle 12:00
A
FbC Hradec Králové
vs
FBC Děčín IV
Neděle 13:30
B
FBC Kutná Hora
vs
FbC Písek
 Zápasy o konečné umístění
Neděle 15:00
o 7. místo
4A
vs
4B
Neděle 16:30
o 5. místo
3A
vs
3B
Neděle 18:00
o 3. místo
2A
vs
2B
Neděle 19:30
Finále
1A
vs
1B

Primárním cílem náchodského trenéra Řeháka určitě bude připravit svůj tým po herní stránce na sezónu a otestovat si různé herní varianty, zopakovat loňské prvenství by však bylo určitě hezké. Naváží Rytíři na dobře obsazeném turnaji na loňský úspěch?