Tomáš Třešňák se vrátil na lavičku týmu mužů v sezoně 2017/2018. V celé historii klubu byl sedmým trenérem. V témže roce mužstvo postoupilo do 1. ligy mužů. Bohužel hned v následujícím roce přišel návrat do Národní ligy. V loňské sezoně tým nepostoupil do play-off a během play-down byla sezóna ukončena. S odchodem Tomáše Třešňáka v elitním týmu končí celý realiziční tým.

Po opadnutí nejistoty ohledně pandemie koronaviru jsme začali intenzivně pracovat na složení týmu pro další ročník. Příchod nového hlavního trenéra týmu má být prvním důležitým krokem, který pomůže nastavit vyšší sportovní úroveň týmu. Klub si od ní slibuje nový impuls a motivaci pro hráče a také posun do vyšších pater tabulky. Tomáš Třešňák se bude bude v následující sezóně intenzivně věnovat práci ve sportovní úseku napříč všemi kategoriemi klubu, kromě toho bude nadále pokračovat ve funkci předsedy oddílu.

Jméno nového trenéra klub zveřejní v nejbližší době. Souběžně s tím probíhají také jednání o posílení hráčského kádru. Několik prvních posil pro nadcházející ročník Národní ligy by mělo být představeno už v příštích dnech.

O všech změnách vás budeme informovat, jakmile budou oficiálně potvrzené. Sledujte náš web a facebook.