Starší žáci "B"

Neděle 10. dubna 2022
Liga starších žáků - skupina 4
6:7
4:5, 2:2, 0:0
Florbal Primátor Náchod B FBK Draci Hořice
Neděle 10. dubna 2022
Liga starších žáků - skupina 4
3:8
2:4, 1:4, 0:0
Florbal Primátor Náchod B 1. FBC Polička
Neděle 10. dubna 2022
Liga starších žáků - skupina 4
6:5
2:1, 4:4, 0:0
Sokol Chlumec nad Cidlinou Florbal Primátor Náchod B
Víkendový ŽIVÝ ČLÁNEK (11)
19. března 2022více družstev

Víkendový ŽIVÝ ČLÁNEK (11)

Před námi je další florbalový víkend, do kterého zasáhnou družstva Mužů B, Dorostenců A, Starších žáků A, Starších žáků B, Starších žáků C, Mladších žáků a Elévů.
Celý článek ›
Víkendový ŽIVÝ ČLÁNEK (1)
8. ledna 2022více družstev

Víkendový ŽIVÝ ČLÁNEK (1)

Před námi je další florbalový víkend, do kterého zasáhnou družstva Mužů A, Mužů C, Juniorů A, Dorostenců A, Starších žáků A, Starších žáků B a Starších žáků C.
Celý článek ›
Víkendový ŽIVÝ ČLÁNEK (47)
26. listopadu 2021více družstev

Víkendový ŽIVÝ ČLÁNEK (47)

Před námi je další florbalový víkend, do kterého zasáhnou družstva Mužů A, Juniorů A, Starších žáků A, Starších žáků B, Elévů a tři družstva Přípravky.
Celý článek ›
Víkendový ŽIVÝ ČLÁNEK (38)
24. září 2021více družstev

Víkendový ŽIVÝ ČLÁNEK (38)

Před námi je další florbalový víkend, do kterého zasáhnou družstva Mužů A, Mužů B, Juniorů A, Juniorů B, Dorostenců A, Starších žáků A a Starších žáků B.
Celý článek ›

Liga starších žáků - skupina 4

Poz.Název týmuZSkóreBody
1Florbal Primátor Náchod 40204:113
2FbC Hradec Králové A40244:94
3SOKOLI Pardubice40186:152
4FbC Skuteč40172:216
5FLORBAL LITOMYŠL40184:112
6FTC Vysoké Mýto40133:169
7FbC Sokol Předměřice n/L40159:106
8FbK Orlicko-Třebovsko A40178:98
9KMautomatik FBK Jičín Rumcajsové40247:144
10FbC Hradec Králové B39154:168
11SOKOLI Pardubice B38122:175
12FBC Trutnov (DTJ)40143:152
131. FBC Polička39142:127
14FBC LETOHRAD Orel Orlice38172:106
15TJ Sokol Dvůr Králové nL37121:138
16FBC SION - DDM Nová Generace35152:179
17FBK Draci Hořice36111:158
18FBK Piráti Sokol Chrudim3576:206
19FbC Hradec Králové C34136:165
20Sokol Chlumec nad Cidlinou33170:108
21HAGA Pardubice34171:132
22FBC Dobruška3470:213
23FbK Orlicko-Třebovsko B33143:158
24Orel Rtyně v Podkrkonoší31134:115
25TJ Sokol Jaroměř33124:169
26Florbal Primátor Náchod B30162:128
27IBK Holice 31130:87
28FBC Česká Skalice30103:141
29Orel Přelouč3077:178
30Klub SPV Pardubice30112:137
31KM automatik FBK Jičín Cipísci3073:156
32FLORBAL Hlinsko1850:85

Naši trenéři

Rázl František Hlavní trenér
Prouza Daniel Asistent trenéra
Potřebujete kontakt?