Dorost B

září 2021

Orel Přelouč
Neděle 19. září 2021, 10:10, SH Chrudim
3. liga dorostenců - skupina 4, 2. kolo
Orel Přelouč
3:12
Florbal Primátor Náchod B
FBK Piráti Sokol Chrudim
Neděle 19. září 2021, 13:00, SH Chrudim
3. liga dorostenců - skupina 4, 2. kolo
Florbal Primátor Náchod B
7:3
FBK Piráti Sokol Chrudim

říjen 2021

1. FBC Polička dorostenci
Neděle 3. říjen 2021, SA ZŠ Smetanova Přelouč
3. liga dorostenců - skupina 4, 6. kolo
Florbal Primátor Náchod B
3.10.
1. FBC Polička dorostenci
FBC Dobruška
Neděle 3. říjen 2021, 10:40, SA ZŠ Smetanova Přelouč
3. liga dorostenců - skupina 4, 6. kolo
FBC Dobruška
1:13
Florbal Primátor Náchod B
HAGA Pardubice
Neděle 24. říjen 2021, 12:00, SH TJ Náchod
3. liga dorostenců - skupina 4, 7. kolo
Florbal Primátor Náchod B
6:4
HAGA Pardubice
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Neděle 24. říjen 2021, 16:00, SH TJ Náchod
3. liga dorostenců - skupina 4, 7. kolo
Sokol Chlumec nad Cidlinou
2:5
Florbal Primátor Náchod B

listopad 2021

FLORBAL Hlinsko
Neděle 14. listopad 2021, 10:10, SH Předměřice n. L.
3. liga dorostenců - skupina 4, 12. kolo
FLORBAL Hlinsko
0:7
Florbal Primátor Náchod B
FBC Česká Skalice
Neděle 14. listopad 2021, 13:00, SH Předměřice n. L.
3. liga dorostenců - skupina 4, 12. kolo
Florbal Primátor Náchod B
20:1
FBC Česká Skalice

prosinec 2021

FBK Kobra Tatran Hostinné
Neděle 5. prosinec 2021, 10:10, SA ZŠ Smetanova Přelouč
3. liga dorostenců - skupina 4, 14. kolo
Florbal Primátor Náchod B
5.12.
FBK Kobra Tatran Hostinné
FBC SION - DDM Nová Generace
Neděle 5. prosinec 2021, 11:50, SA ZŠ Smetanova Přelouč
3. liga dorostenců - skupina 4, 14. kolo
FBC SION - DDM Nová Generace
5.12.
Florbal Primátor Náchod B

leden 2022

FBC LETOHRAD Orel Orlice
Neděle 23. leden 2022, 9:00, SH TJ Náchod
3. liga dorostenců - skupina 4, 17. kolo
Florbal Primátor Náchod B
23.1.
FBC LETOHRAD Orel Orlice
Orel Přelouč
Neděle 23. leden 2022, 13:00, SH TJ Náchod
3. liga dorostenců - skupina 4, 17. kolo
Orel Přelouč
23.1.
Florbal Primátor Náchod B

únor 2022

FBC Dobruška
Neděle 13. únor 2022, 10:10, SH Gymnázium Polička
3. liga dorostenců - skupina 4, 21. kolo
FBC Dobruška
13.2.
Florbal Primátor Náchod B
1. FBC Polička dorostenci
Neděle 13. únor 2022, 13:00, SH Gymnázium Polička
3. liga dorostenců - skupina 4, 21. kolo
Florbal Primátor Náchod B
13.2.
1. FBC Polička dorostenci

březen 2022

HAGA Pardubice
Neděle 6. březen 2022, 10:10, Slavíčkova hala Chlumec n. C.
3. liga dorostenců - skupina 4, 22. kolo
HAGA Pardubice
6.3.
Florbal Primátor Náchod B
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Neděle 6. březen 2022, 13:00, Slavíčkova hala Chlumec n. C.
3. liga dorostenců - skupina 4, 22. kolo
Florbal Primátor Náchod B
6.3.
Sokol Chlumec nad Cidlinou
FBC Česká Skalice
Sobota 26. březen 2022, SA ZŠ Smetanova Přelouč
3. liga dorostenců - skupina 4, 27. kolo
FBC Česká Skalice
26.3.
Florbal Primátor Náchod B
FLORBAL Hlinsko
Sobota 26. březen 2022, SA ZŠ Smetanova Přelouč
3. liga dorostenců - skupina 4, 27. kolo
Florbal Primátor Náchod B
26.3.
FLORBAL Hlinsko

duben 2022

FBC SION - DDM Nová Generace
Neděle 17. duben 2022, MSH Hostinné
3. liga dorostenců - skupina 4, 29. kolo
Florbal Primátor Náchod B
17.4.
FBC SION - DDM Nová Generace
FBK Kobra Tatran Hostinné
Neděle 17. duben 2022, MSH Hostinné
3. liga dorostenců - skupina 4, 29. kolo
FBK Kobra Tatran Hostinné
17.4.
Florbal Primátor Náchod B
FBK Piráti Sokol Chrudim
Sobota 30. duben 2022, 9:00, SH TJ Náchod
3. liga dorostenců - skupina 4, 32. kolo
FBK Piráti Sokol Chrudim
30.4.
Florbal Primátor Náchod B
FBC LETOHRAD Orel Orlice
Sobota 30. duben 2022, 13:00, SH TJ Náchod
3. liga dorostenců - skupina 4, 32. kolo
Florbal Primátor Náchod B
30.4.
FBC LETOHRAD Orel Orlice