Muži C

září 2021

FbC Sokol Předměřice n/L
Sobota 18. září 2021, 10:30, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga mužů, 3. kolo
FbC Sokol Předměřice n/L
5:7
Florbal Primátor Náchod C
FBC Trutnov (DTJ) B
Sobota 18. září 2021, 12:30, ASVA Jaroměř
Královéhradecká liga mužů, 3. kolo
FBC Trutnov (DTJ) B
6:12
Florbal Primátor Náchod C

říjen 2021

FBC Dobré
Neděle 3. říjen 2021, 10:30, SH Hořice
Královéhradecká liga mužů, 5. kolo
Florbal Primátor Náchod C
5:3
FBC Dobré
FBŠ Všestary B
Neděle 3. říjen 2021, 14:00, SH Hořice
Královéhradecká liga mužů, 5. kolo
Florbal Primátor Náchod C
8:4
FBŠ Všestary B
1. FC Rokytnice v O.h. SUPY
Neděle 10. říjen 2021, 9:00, SH ZŠ Rokytnice v O. h.
Královéhradecká liga mužů, 9. kolo
1. FC Rokytnice v O.h. SUPY
7:11
Florbal Primátor Náchod C
Orel Rtyně v Podkrkonoší B
Neděle 10. říjen 2021, 12:30, SH ZŠ Rokytnice v O. h.
Královéhradecká liga mužů, 9. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší B
4:12
Florbal Primátor Náchod C
FBC Trutnov (DTJ) A
Neděle 31. říjen 2021, 9:00, SH Gymnázium Trutnov
Královéhradecká liga mužů, 12. kolo
FBC Trutnov (DTJ) A
8:6
Florbal Primátor Náchod C
FBC Trutnov (DTJ) B
Neděle 31. říjen 2021, 12:30, SH Gymnázium Trutnov
Královéhradecká liga mužů, 12. kolo
Florbal Primátor Náchod C
16:1
FBC Trutnov (DTJ) B

listopad 2021

TJ Sokol Dvůr Králové nL B
Neděle 21. listopad 2021, 12:00, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga mužů, 13. kolo
Florbal Primátor Náchod C
5:5
TJ Sokol Dvůr Králové nL B
Orel Rtyně v Podkrkonoší B
Neděle 21. listopad 2021, 17:00, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga mužů, 13. kolo
Florbal Primátor Náchod C
5:4
Orel Rtyně v Podkrkonoší B

prosinec 2021

FBK Kobra Tatran Hostinné
Neděle 12. prosinec 2021, 10:30, Víceúčelová SH Dolní Dobrouč
Královéhradecká liga mužů, 16. kolo
Florbal Primátor Náchod C
12.12.
FBK Kobra Tatran Hostinné
TJ Sokol Dvůr Králové nL B
Neděle 12. prosinec 2021, 12:30, Víceúčelová SH Dolní Dobrouč
Královéhradecká liga mužů, 16. kolo
TJ Sokol Dvůr Králové nL B
12.12.
Florbal Primátor Náchod C

leden 2022

FbC Sokol Předměřice n/L
Neděle 9. leden 2022, 9:00, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga mužů, 20. kolo
Florbal Primátor Náchod C
9.1.
FbC Sokol Předměřice n/L
FBC Dobruška
Neděle 9. leden 2022, 14:00, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga mužů, 20. kolo
Florbal Primátor Náchod C
9.1.
FBC Dobruška
KM automatik FBK Jičín B
Neděle 23. leden 2022, 10:30, SH Gymnázium Trutnov
Královéhradecká liga mužů, 24. kolo
Florbal Primátor Náchod C
23.1.
KM automatik FBK Jičín B
FBC Dobruška
Neděle 23. leden 2022, 12:30, SH Gymnázium Trutnov
Královéhradecká liga mužů, 24. kolo
FBC Dobruška
23.1.
Florbal Primátor Náchod C

únor 2022

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
Neděle 6. únor 2022, SH Hořice
Královéhradecká liga mužů, 26. kolo
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
6.2.
Florbal Primátor Náchod C
FBŠ Všestary B
Neděle 6. únor 2022, SH Hořice
Královéhradecká liga mužů, 26. kolo
FBŠ Všestary B
6.2.
Florbal Primátor Náchod C

březen 2022

FBK Kobra Tatran Hostinné
Neděle 13. březen 2022, MSH Hostinné
Královéhradecká liga mužů, 33. kolo
FBK Kobra Tatran Hostinné
13.3.
Florbal Primátor Náchod C
KM automatik FBK Jičín B
Neděle 13. březen 2022, MSH Hostinné
Královéhradecká liga mužů, 33. kolo
KM automatik FBK Jičín B
13.3.
Florbal Primátor Náchod C
1. FC Rokytnice v O.h. SUPY
Neděle 27. březen 2022, 9:00, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga mužů, 36. kolo
Florbal Primátor Náchod C
27.3.
1. FC Rokytnice v O.h. SUPY
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
Neděle 27. březen 2022, 14:00, SH TJ Náchod
Královéhradecká liga mužů, 36. kolo
Florbal Primátor Náchod C
27.3.
TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B

duben 2022

FBC Dobré
Neděle 10. duben 2022, SH Předměřice n. L.
Královéhradecká liga mužů, 39. kolo
FBC Dobré
10.4.
Florbal Primátor Náchod C
FBC Trutnov (DTJ) A
Neděle 10. duben 2022, SH Předměřice n. L.
Královéhradecká liga mužů, 39. kolo
Florbal Primátor Náchod C
10.4.
FBC Trutnov (DTJ) A