Junioři A

září 2021

FAT PIPE Start98 Kunratice
Čtvrtek 9. září 2021, 18:30, Jedenáctka VS
CE soutěž juniorů, 1. kolo
FAT PIPE Start98 Kunratice
2:6
Florbal Primátor Náchod
BLACK ANGELS
Neděle 12. září 2021, 13:00, SH TJ Náchod
CE soutěž juniorů, 2. kolo
Florbal Primátor Náchod
4:6
BLACK ANGELS
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Sobota 18. září 2021, 16:00, SH ZŠ Kunratice
CE soutěž juniorů, 3. kolo
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
6:5
Florbal Primátor Náchod
FAT PIPE Start98 Kunratice
Neděle 19. září 2021, 10:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
CE soutěž juniorů, 4. kolo
Florbal Primátor Náchod
7:5
FAT PIPE Start98 Kunratice
BLACK ANGELS
Sobota 25. září 2021, 15:00, SH Kbely
CE soutěž juniorů, 5. kolo
BLACK ANGELS
2:5
Florbal Primátor Náchod
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Neděle 26. září 2021, 16:00, SH TJ Náchod
CE soutěž juniorů, 6. kolo
Florbal Primátor Náchod
5:9
FbŠ Bohemians DDM Praha 7

říjen 2021

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 23. říjen 2021, 20:00, SH TJ Náchod
CE soutěž juniorů, 1. kolo
Florbal Primátor Náchod
3:5
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Bulldogs Brno
Neděle 24. říjen 2021, 10:00, SH TJ Náchod
CE soutěž juniorů, 2. kolo
Florbal Primátor Náchod
8:12
Bulldogs Brno
FBS Olomouc
Neděle 31. říjen 2021, 12:30, SH TJ Náchod
CE soutěž juniorů, 18. kolo
Florbal Primátor Náchod
3:6
FBS Olomouc

listopad 2021

FAT PIPE Start98 Kunratice
Sobota 13. listopad 2021, 14:00, SH Jižní Město
CE soutěž juniorů, 5. kolo
FAT PIPE Start98 Kunratice
5:4
po nájezdech
Florbal Primátor Náchod
FAT PIPE TJ Slovan Havířov
Sobota 20. listopad 2021, 20:00, SH TJ Náchod
CE soutěž juniorů, 8. kolo
Florbal Primátor Náchod
8:4
FAT PIPE TJ Slovan Havířov
Torpedo Havířov
Neděle 21. listopad 2021, 10:00, SH TJ Náchod
CE soutěž juniorů, 9. kolo
Florbal Primátor Náchod
9:4
Torpedo Havířov
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Neděle 28. listopad 2021, 16:00, VUT CESA Brno 1
CE soutěž juniorů, 10. kolo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
4:7
Florbal Primátor Náchod

prosinec 2021

FbC Hradec Králové
Středa 1. prosinec 2021, 19:00, SH TJ Náchod
CE soutěž juniorů, 3. kolo
Florbal Primátor Náchod
1.12.
FbC Hradec Králové
PANTHERS OTROKOVICE
Sobota 4. prosinec 2021, 16:00, SH Štěrkoviště Otrokovice
CE soutěž juniorů, 11. kolo
PANTHERS OTROKOVICE
4.12.
Florbal Primátor Náchod
Zlín Lions
Pondělí 6. prosinec 2021, 19:30, SH SPŠ Zlín
CE soutěž juniorů, 12. kolo
Zlín Lions
6.12.
Florbal Primátor Náchod
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 18. prosinec 2021, 17:00, VUT CESA Brno 1
CE soutěž juniorů, 13. kolo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
18.12.
Florbal Primátor Náchod
Bulldogs Brno
Neděle 19. prosinec 2021, 14:00, SH SportPoint Brno
CE soutěž juniorů, 14. kolo
Bulldogs Brno
19.12.
Florbal Primátor Náchod
FbC Hradec Králové
Středa 22. prosinec 2021, 19:00, SH TJ Náchod
CE soutěž juniorů, 16. kolo
Florbal Primátor Náchod
22.12.
FbC Hradec Králové

leden 2022

FbC Hradec Králové
Čtvrtek 13. leden 2022
CE soutěž juniorů, 15. kolo
FbC Hradec Králové
13.1.
Florbal Primátor Náchod
FAT PIPE Start98 Kunratice
Sobota 22. leden 2022
CE soutěž juniorů, 17. kolo
Florbal Primátor Náchod
22.1.
FAT PIPE Start98 Kunratice
Bulldogs Brno
Sobota 29. leden 2022
CE soutěž juniorů, 19. kolo
Bulldogs Brno
29.1.
Florbal Primátor Náchod

únor 2022

FAT PIPE TJ Slovan Havířov
Sobota 12. únor 2022
CE soutěž juniorů, 20. kolo
FAT PIPE TJ Slovan Havířov
12.2.
Florbal Primátor Náchod
Torpedo Havířov
Neděle 13. únor 2022
CE soutěž juniorů, 21. kolo
Torpedo Havířov
13.2.
Florbal Primátor Náchod
FAT PIPE Start98 Kunratice
Sobota 19. únor 2022
CE soutěž juniorů, 22. kolo
Florbal Primátor Náchod
19.2.
FAT PIPE Start98 Kunratice
PANTHERS OTROKOVICE
Sobota 26. únor 2022
CE soutěž juniorů, 23. kolo
Florbal Primátor Náchod
26.2.
PANTHERS OTROKOVICE
Zlín Lions
Neděle 27. únor 2022
CE soutěž juniorů, 24. kolo
Florbal Primátor Náchod
27.2.
Zlín Lions