Muži "A"

září 2021

SK BIVOJ LITVÍNOV
Neděle 12. září 2021, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 1. kolo
Florbal Primátor Náchod
4:2
SK BIVOJ LITVÍNOV
FAT PIPE Traverza Mukařov
Neděle 19. září 2021, 18:00, SH ZŠ Kunratice
Národní liga – skupina západ, 2. kolo
FAT PIPE Traverza Mukařov
6:5
po prodl.
Florbal Primátor Náchod
FbC Plzeň
Sobota 25. září 2021, 20:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 3. kolo
Florbal Primátor Náchod
2:3
po nájezdech
FbC Plzeň

říjen 2021

TJ Turnov
Neděle 3. října 2021, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 4. kolo
Florbal Primátor Náchod
9:5
TJ Turnov
SK Florbal Benešov
Neděle 10. října 2021, 16:00, SH Bystřice
Národní liga – skupina západ, 5. kolo
SK Florbal Benešov
3:4
Florbal Primátor Náchod
Florbal TJ Kobylisy
Neděle 17. října 2021, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 6. kolo
Florbal Primátor Náchod
8:2
Florbal TJ Kobylisy
ASK Orka Čelákovice
Neděle 24. října 2021, 20:00, MSH Mladá Boleslav
Národní liga – skupina západ, 7. kolo
ASK Orka Čelákovice
7:8
po prodl.
Florbal Primátor Náchod
Wizards SO Praha 10
Neděle 31. října 2021, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 8. kolo
Florbal Primátor Náchod
10:2
Wizards SO Praha 10

listopad 2021

Panthers Praha
Sobota 6. listopadu 2021, 19:00, SH ZŠ Rudná
Národní liga – skupina západ, 9. kolo
Panthers Praha
14:7
Florbal Primátor Náchod
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Neděle 14. listopadu 2021, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 10. kolo
Florbal Primátor Náchod
11:6
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
BUTCHIS
Neděle 21. listopadu 2021, 18:00, SH VŠE
Národní liga – skupina západ, 11. kolo
BUTCHIS
7:3
Florbal Primátor Náchod

prosinec 2021

FbC Plzeň
Sobota 4. prosince 2021, 16:45, MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Národní liga – skupina západ, 13. kolo
FbC Plzeň
5:6
Florbal Primátor Náchod
TJ Turnov
Sobota 11. prosince 2021, 15:00, SH TJ Turnov
Národní liga – skupina západ, 14. kolo
TJ Turnov
4:3
Florbal Primátor Náchod
SK Florbal Benešov
Neděle 19. prosince 2021, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 15. kolo
Florbal Primátor Náchod
2:7
SK Florbal Benešov

leden 2022

Florbal TJ Kobylisy
Neděle 9. ledna 2022, 17:00, SH TJ Kobylisy
Národní liga – skupina západ, 16. kolo
Florbal TJ Kobylisy
4:5
Florbal Primátor Náchod
ASK Orka Čelákovice
Neděle 16. ledna 2022, 18:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 17. kolo
Florbal Primátor Náchod
8:6
ASK Orka Čelákovice
Panthers Praha
Neděle 30. ledna 2022, 17:00, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 19. kolo
Florbal Primátor Náchod
30.1.
Panthers Praha

únor 2022

Wizards SO Praha 10
Úterý 1. února 2022, 19:45, SH ZŠ Kunratice
Národní liga – skupina západ, 18. kolo
Wizards SO Praha 10
1.2.
Florbal Primátor Náchod
FAT PIPE Traverza Mukařov
Středa 2. února 2022, 18:30, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 12. kolo
Florbal Primátor Náchod
2.2.
FAT PIPE Traverza Mukařov
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Sobota 5. února 2022, 18:00, SH Králův Dvůr
Národní liga – skupina západ, 20. kolo
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
5.2.
Florbal Primátor Náchod
BUTCHIS
Neděle 13. února 2022, SH TJ Náchod
Národní liga – skupina západ, 21. kolo
Florbal Primátor Náchod
13.2.
BUTCHIS
SK BIVOJ LITVÍNOV
Neděle 20. února 2022, 17:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Národní liga – skupina západ, 22. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV
20.2.
Florbal Primátor Náchod