Nábor
Nový člen
Tréninky
Rozpis zápasů
Akademie
Členská sekce
Blog
Dorost B
Klub
O klubu
Management
Kontakty
Sportovní haly
Tréninky
Trenéři
Příspěvky
Plán akcí
Nábor
Akademie
Zapoj se!
Partneři
Hlavní partner
Partner klubu
Muži "A"
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Články
Družstva
Muži B - U23
Muži C
Junioři A
Dorost A
Starší žáci "A"
Mladší žáci
Elevové
Přípravka
Školička
Filozofie
Kdo jsme
Jak hrajeme
Budoucí náchodský hráč
Jak trénujeme
Jak pomáháme hráčům
Rytíř zone
Nový Rytíř
Sportovní kodex
Objednávky
Ke stažení
Soustředění
Turnaje
Zdravotní prohlídka
Doping
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
YouTube
Facebook
Instagram
Flickr
Projekty
Memoriál Davida Korce
O pohár zámeckého medvěda
Jarní sportovní příměstský tábor
Letní sportovní příměstský tábor
Vánoční turnaj
Historie
Historie v kostce
Přehled umístění
Úspěchy klubu
Úspěchy hráčů
Ocenění hráčů
Klub kanonýrů
Přehled hráčů A-týmu
Nábor
Nový člen
Tréninky
Rozpis zápasů
Akademie
YouTube
Facebook
Instagram
Flickr
Klub
O klubu
Management
Kontakty
Sportovní haly
Tréninky
Trenéři
Příspěvky
Plán akcí
Nábor
Akademie
Zapoj se!
Partneři
Hlavní partner
Partner klubu
Muži "A"
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Články
Družstva
Muži B - U23
Muži C
Junioři A
Dorost A
Starší žáci "A"
Mladší žáci
Elevové
Přípravka
Školička
Filozofie
Kdo jsme
Jak hrajeme
Budoucí náchodský hráč
Jak trénujeme
Jak pomáháme hráčům
Rytíř zone
Nový Rytíř
Sportovní kodex
Objednávky
Ke stažení
Soustředění
Turnaje
Zdravotní prohlídka
Doping
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
YouTube
Facebook
Instagram
Flickr
Projekty
Memoriál Davida Korce
O pohár zámeckého medvěda
Jarní sportovní příměstský tábor
Letní sportovní příměstský tábor
Vánoční turnaj
Historie
Historie v kostce
Přehled umístění
Úspěchy klubu
Úspěchy hráčů
Ocenění hráčů
Klub kanonýrů
Přehled hráčů A-týmu
Dorost B
Rychlá navigace
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Statistiky
Články
Tabulka
Zápasy družstva Dorost B 2020/2021
Filtr zápasů
Nadcházející zápasy
Nadcházející
20
Odehrané
4
Vše
24
říjen 2020
FBC SION - DDM Nová Generace
Sobota 31. října 2020, 11:10, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
3. liga dorostenců, 4. kolo
Florbal Primátor Náchod B
31.10.
sobota
FBC SION - DDM Nová Generace
on-line
detail
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Sobota 31. října 2020, 13:30, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
3. liga dorostenců, 4. kolo
Sokol Chlumec nad Cidlinou
31.10.
sobota
Florbal Primátor Náchod B
on-line
detail
prosinec 2020
FBŠ Všestary
Sobota 12. prosince 2020, 10:10, SH TJ Náchod
3. liga dorostenců, 7. kolo
FBŠ Všestary
12.12.
sobota
Florbal Primátor Náchod B
on-line
detail
FBK Kobra Tatran Hostinné
Sobota 12. prosince 2020, 14:50, SH TJ Náchod
3. liga dorostenců, 7. kolo
Florbal Primátor Náchod B
12.12.
sobota
FBK Kobra Tatran Hostinné
on-line
detail
leden 2021
FBK Kobra Tatran Hostinné
Neděle 24. ledna 2021, 11:20, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
3. liga dorostenců, 9. kolo
Florbal Primátor Náchod B
24.1.
neděle
FBK Kobra Tatran Hostinné
FBŠ Všestary
Neděle 24. ledna 2021, 13:40, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
3. liga dorostenců, 9. kolo
FBŠ Všestary
24.1.
neděle
Florbal Primátor Náchod B
únor 2021
FBC Česká Skalice
Sobota 13. února 2021, 10:10, MSH Hostinné
3. liga dorostenců, 10. kolo
FBC Česká Skalice
13.2.
sobota
Florbal Primátor Náchod B
FBK Bulldogs Hořice
Sobota 13. února 2021, 13:40, MSH Hostinné
3. liga dorostenců, 10. kolo
Florbal Primátor Náchod B
13.2.
sobota
FBK Bulldogs Hořice
březen 2021
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Sobota 6. března 2021, SH Hořice
3. liga dorostenců, 11. kolo
Florbal Primátor Náchod B
6.3.
sobota
Sokol Chlumec nad Cidlinou
FBC SION - DDM Nová Generace
Sobota 6. března 2021, SH Hořice
3. liga dorostenců, 11. kolo
FBC SION - DDM Nová Generace
6.3.
sobota
Florbal Primátor Náchod B
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Neděle 14. března 2021, SH SŠZE Kostelec n.O.
3. liga dorostenců, 6. kolo
Florbal Primátor Náchod B
14.3.
neděle
Sokol Chlumec nad Cidlinou
on-line
detail
FBC Česká Skalice
Neděle 14. března 2021, SH SŠZE Kostelec n.O.
3. liga dorostenců, 6. kolo
FBC Česká Skalice
14.3.
neděle
Florbal Primátor Náchod B
on-line
detail
FBK Bulldogs Hořice
Sobota 20. března 2021, 12:00, SH Hořice
3. liga dorostenců, 12. kolo
Florbal Primátor Náchod B
20.3.
sobota
FBK Bulldogs Hořice
FBC SION - DDM Nová Generace
Sobota 20. března 2021, 14:20, SH Hořice
3. liga dorostenců, 12. kolo
FBC SION - DDM Nová Generace
20.3.
sobota
Florbal Primátor Náchod B
duben 2021
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Sobota 3. dubna 2021, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
3. liga dorostenců, 13. kolo
Sokol Chlumec nad Cidlinou
3.4.
sobota
Florbal Primátor Náchod B
FBC Česká Skalice
Sobota 3. dubna 2021, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
3. liga dorostenců, 13. kolo
Florbal Primátor Náchod B
3.4.
sobota
FBC Česká Skalice
FBK Kobra Tatran Hostinné
Sobota 17. dubna 2021, SH TJ Náchod
3. liga dorostenců, 14. kolo
FBK Kobra Tatran Hostinné
17.4.
sobota
Florbal Primátor Náchod B
FBŠ Všestary
Sobota 17. dubna 2021, SH TJ Náchod
3. liga dorostenců, 14. kolo
Florbal Primátor Náchod B
17.4.
sobota
FBŠ Všestary
květen 2021
FBK Bulldogs Hořice
Sobota 8. května 2021, 9:00, SH Hořice
3. liga dorostenců, 5. kolo
FBK Bulldogs Hořice
8.5.
sobota
Florbal Primátor Náchod B
on-line
detail
FBC SION - DDM Nová Generace
Sobota 8. května 2021, 11:20, SH Hořice
3. liga dorostenců, 5. kolo
Florbal Primátor Náchod B
8.5.
sobota
FBC SION - DDM Nová Generace
on-line
detail