Dorost B

září 2020

FBK Kobra Tatran Hostinné
Sobota 26. září 2020, 11:20, SH Hořice
3. liga dorostenců, 2. kolo
FBK Kobra Tatran Hostinné
3:8
Florbal Primátor Náchod B
FBŠ Všestary
Sobota 26. září 2020, 13:40, SH Hořice
3. liga dorostenců, 2. kolo
Florbal Primátor Náchod B
19:3
FBŠ Všestary

říjen 2020

FBC Česká Skalice
Sobota 10. říjen 2020, 10:10, MSH Hostinné
3. liga dorostenců, 3. kolo
Florbal Primátor Náchod B
16:1
FBC Česká Skalice
FBK Bulldogs Hořice
Sobota 10. říjen 2020, 13:40, MSH Hostinné
3. liga dorostenců, 3. kolo
FBK Bulldogs Hořice
1:14
Florbal Primátor Náchod B
FBC SION - DDM Nová Generace
Sobota 31. říjen 2020, 11:10, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
3. liga dorostenců, 4. kolo
Florbal Primátor Náchod B
31.10.
FBC SION - DDM Nová Generace
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Sobota 31. říjen 2020, 13:30, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
3. liga dorostenců, 4. kolo
Sokol Chlumec nad Cidlinou
31.10.
Florbal Primátor Náchod B

prosinec 2020

FBŠ Všestary
Sobota 12. prosinec 2020, 10:10, SH TJ Náchod
3. liga dorostenců, 7. kolo
FBŠ Všestary
12.12.
Florbal Primátor Náchod B
FBK Kobra Tatran Hostinné
Sobota 12. prosinec 2020, 14:50, SH TJ Náchod
3. liga dorostenců, 7. kolo
Florbal Primátor Náchod B
12.12.
FBK Kobra Tatran Hostinné

leden 2021

FBK Kobra Tatran Hostinné
Neděle 24. leden 2021, 11:20, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
3. liga dorostenců, 9. kolo
Florbal Primátor Náchod B
24.1.
FBK Kobra Tatran Hostinné
FBŠ Všestary
Neděle 24. leden 2021, 13:40, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
3. liga dorostenců, 9. kolo
FBŠ Všestary
24.1.
Florbal Primátor Náchod B

únor 2021

FBC Česká Skalice
Sobota 13. únor 2021, 10:10, MSH Hostinné
3. liga dorostenců, 10. kolo
FBC Česká Skalice
13.2.
Florbal Primátor Náchod B
FBK Bulldogs Hořice
Sobota 13. únor 2021, 13:40, MSH Hostinné
3. liga dorostenců, 10. kolo
Florbal Primátor Náchod B
13.2.
FBK Bulldogs Hořice

březen 2021

Sokol Chlumec nad Cidlinou
Sobota 6. březen 2021, SH Hořice
3. liga dorostenců, 11. kolo
Florbal Primátor Náchod B
6.3.
Sokol Chlumec nad Cidlinou
FBC SION - DDM Nová Generace
Sobota 6. březen 2021, SH Hořice
3. liga dorostenců, 11. kolo
FBC SION - DDM Nová Generace
6.3.
Florbal Primátor Náchod B
Sokol Chlumec nad Cidlinou
Neděle 14. březen 2021, SH SŠZE Kostelec n.O.
3. liga dorostenců, 6. kolo
Florbal Primátor Náchod B
14.3.
Sokol Chlumec nad Cidlinou
FBC Česká Skalice
Neděle 14. březen 2021, SH SŠZE Kostelec n.O.
3. liga dorostenců, 6. kolo
FBC Česká Skalice
14.3.
Florbal Primátor Náchod B
FBK Bulldogs Hořice
Sobota 20. březen 2021, 12:00, SH Hořice
3. liga dorostenců, 12. kolo
Florbal Primátor Náchod B
20.3.
FBK Bulldogs Hořice
FBC SION - DDM Nová Generace
Sobota 20. březen 2021, 14:20, SH Hořice
3. liga dorostenců, 12. kolo
FBC SION - DDM Nová Generace
20.3.
Florbal Primátor Náchod B

duben 2021

Sokol Chlumec nad Cidlinou
Sobota 3. duben 2021, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
3. liga dorostenců, 13. kolo
Sokol Chlumec nad Cidlinou
3.4.
Florbal Primátor Náchod B
FBC Česká Skalice
Sobota 3. duben 2021, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
3. liga dorostenců, 13. kolo
Florbal Primátor Náchod B
3.4.
FBC Česká Skalice
FBK Kobra Tatran Hostinné
Sobota 17. duben 2021, SH TJ Náchod
3. liga dorostenců, 14. kolo
FBK Kobra Tatran Hostinné
17.4.
Florbal Primátor Náchod B
FBŠ Všestary
Sobota 17. duben 2021, SH TJ Náchod
3. liga dorostenců, 14. kolo
Florbal Primátor Náchod B
17.4.
FBŠ Všestary

květen 2021

FBK Bulldogs Hořice
Sobota 8. květen 2021, 9:00, SH Hořice
3. liga dorostenců, 5. kolo
FBK Bulldogs Hořice
8.5.
Florbal Primátor Náchod B
FBC SION - DDM Nová Generace
Sobota 8. květen 2021, 11:20, SH Hořice
3. liga dorostenců, 5. kolo
Florbal Primátor Náchod B
8.5.
FBC SION - DDM Nová Generace