Nábor
Nový člen
Tréninky
Rozpis zápasů
Akademie
Členská sekce
Blog
Junioři B
Klub
O klubu
Management
Kontakty
Sportovní haly
Tréninky
Trenéři
Příspěvky
Plán akcí
Nábor
Akademie
Zapoj se!
Partneři
Hlavní partner
Partner klubu
Muži "A"
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Články
Družstva
Muži B - U23
Muži C
Junioři A
Dorost A
Starší žáci "A"
Mladší žáci
Elevové
Přípravka
Školička
Filozofie
Kdo jsme
Jak hrajeme
Budoucí náchodský hráč
Jak trénujeme
Jak pomáháme hráčům
Rytíř zone
Nový Rytíř
Sportovní kodex
Objednávky
Ke stažení
Soustředění
Turnaje
Zdravotní prohlídka
Doping
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
YouTube
Facebook
Instagram
Flickr
Projekty
Memoriál Davida Korce
O pohár zámeckého medvěda
Jarní sportovní příměstský tábor
Letní sportovní příměstský tábor
Vánoční turnaj
Historie
Historie v kostce
Přehled umístění
Úspěchy klubu
Úspěchy hráčů
Ocenění hráčů
Klub kanonýrů
Přehled hráčů A-týmu
Nábor
Nový člen
Tréninky
Rozpis zápasů
Akademie
YouTube
Facebook
Instagram
Flickr
Klub
O klubu
Management
Kontakty
Sportovní haly
Tréninky
Trenéři
Příspěvky
Plán akcí
Nábor
Akademie
Zapoj se!
Partneři
Hlavní partner
Partner klubu
Muži "A"
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Články
Družstva
Muži B - U23
Muži C
Junioři A
Dorost A
Starší žáci "A"
Mladší žáci
Elevové
Přípravka
Školička
Filozofie
Kdo jsme
Jak hrajeme
Budoucí náchodský hráč
Jak trénujeme
Jak pomáháme hráčům
Rytíř zone
Nový Rytíř
Sportovní kodex
Objednávky
Ke stažení
Soustředění
Turnaje
Zdravotní prohlídka
Doping
Fanshop
Fanzone
Vstupenky
YouTube
Facebook
Instagram
Flickr
Projekty
Memoriál Davida Korce
O pohár zámeckého medvěda
Jarní sportovní příměstský tábor
Letní sportovní příměstský tábor
Vánoční turnaj
Historie
Historie v kostce
Přehled umístění
Úspěchy klubu
Úspěchy hráčů
Ocenění hráčů
Klub kanonýrů
Přehled hráčů A-týmu
Junioři B
Rychlá navigace
Aktuality
Soupiska
Zápasy
Statistiky
Články
Tabulka
Zápasy družstva Junioři B 2022/2023
říjen 2022
FLORBAL LITOMYŠL
Sobota 1. října 2022, 10:35, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
2. liga juniorů - skupina 4, 2. kolo
Florbal Primátor Náchod B
2
:
5
FLORBAL LITOMYŠL
on-line
statistiky
detail
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 1. října 2022, 15:20, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
2. liga juniorů - skupina 4, 2. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
3
:
4
Florbal Primátor Náchod B
on-line
statistiky
detail
IBK Holice
Sobota 15. října 2022, 10:35, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
2. liga juniorů - skupina 4, 4. kolo
Florbal Primátor Náchod B
4
:
3
po nájezdech
IBK Holice
on-line
statistiky
detail
FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 15. října 2022, 13:45, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
2. liga juniorů - skupina 4, 4. kolo
FBC Trutnov (DTJ)
5
:
2
Florbal Primátor Náchod B
on-line
statistiky
detail
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 29. října 2022, 10:35, MSH Holice
2. liga juniorů - skupina 4, 6. kolo
Florbal Primátor Náchod B
3
:
5
Orel Rtyně v Podkrkonoší
on-line
statistiky
detail
FBC LETOHRAD Orel Orlice
Sobota 29. října 2022, 15:20, MSH Holice
2. liga juniorů - skupina 4, 6. kolo
FBC LETOHRAD Orel Orlice
6
:
3
Florbal Primátor Náchod B
on-line
statistiky
detail
listopad 2022
IBK Holice
Sobota 26. listopadu 2022, 14:35, MSH Holice
2. liga juniorů - skupina 4, 8. kolo
IBK Holice
9
:
6
Florbal Primátor Náchod B
on-line
statistiky
detail
TJ Sokol Jaroměř
Sobota 26. listopadu 2022, 19:20, MSH Holice
2. liga juniorů - skupina 4, 8. kolo
Florbal Primátor Náchod B
5
:
4
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
prosinec 2022
FBC Trutnov (DTJ)
Sobota 10. prosince 2022, 9:00, SH TJ Náchod
2. liga juniorů - skupina 4, 10. kolo
Florbal Primátor Náchod B
3
:
2
FBC Trutnov (DTJ)
on-line
statistiky
detail
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 10. prosince 2022, 13:45, SH TJ Náchod
2. liga juniorů - skupina 4, 10. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
2
:
5
Florbal Primátor Náchod B
on-line
statistiky
detail
leden 2023
FbC Skuteč
Sobota 21. ledna 2023, 9:00, SH TJ Náchod
2. liga juniorů - skupina 4, 12. kolo
FbC Skuteč
2
:
4
Florbal Primátor Náchod B
on-line
statistiky
detail
IBK Holice
Sobota 21. ledna 2023, 13:45, SH TJ Náchod
2. liga juniorů - skupina 4, 12. kolo
Florbal Primátor Náchod B
5
:
1
IBK Holice
on-line
statistiky
detail
únor 2023
FbC Skuteč
Sobota 4. února 2023, 10:35, SH Skalka Česká Třebová
2. liga juniorů - skupina 4, 13. kolo
Florbal Primátor Náchod B
3
:
1
FbC Skuteč
on-line
statistiky
detail
FLORBAL LITOMYŠL
Sobota 4. února 2023, 15:20, SH Skalka Česká Třebová
2. liga juniorů - skupina 4, 13. kolo
FLORBAL LITOMYŠL
10
:
0
Florbal Primátor Náchod B
on-line
statistiky
detail
březen 2023
TJ Sokol Jaroměř
Sobota 4. března 2023, 10:35, SH Skalka Česká Třebová
2. liga juniorů - skupina 4, 15. kolo
Florbal Primátor Náchod B
4
:
7
TJ Sokol Jaroměř
on-line
statistiky
detail
FbK Orlicko-Třebovsko
Sobota 4. března 2023, 13:45, SH Skalka Česká Třebová
2. liga juniorů - skupina 4, 15. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko
6
:
3
Florbal Primátor Náchod B
on-line
statistiky
detail
FbC Skuteč
Sobota 18. března 2023, 9:00, Multifunkční MSH Skuteč
2. liga juniorů - skupina 4, 17. kolo
FbC Skuteč
8
:
2
Florbal Primátor Náchod B
on-line
statistiky
detail
FbK Orlicko-Třebovsko
Sobota 18. března 2023, 12:10, Multifunkční MSH Skuteč
2. liga juniorů - skupina 4, 17. kolo
Florbal Primátor Náchod B
4
:
7
FbK Orlicko-Třebovsko
on-line
statistiky
detail
duben 2023
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 1. dubna 2023, 10:35, Multifunkční MSH Skuteč
2. liga juniorů - skupina 4, 19. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
6
:
5
po nájezdech
Florbal Primátor Náchod B
on-line
statistiky
detail
FBC LETOHRAD Orel Orlice
Sobota 1. dubna 2023, 15:20, Multifunkční MSH Skuteč
2. liga juniorů - skupina 4, 19. kolo
Florbal Primátor Náchod B
12
:
3
FBC LETOHRAD Orel Orlice
on-line
statistiky
detail