CE soutěž juniorů, 1. liga, skupina B - 24. kolo - SH TJ Náchod
21:00
vs. Zlín Lions
8:6
online
CE soutěž juniorů, 1. liga, skupina B - 23. kolo - SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší

online

Liga starších žáků, skupina 4 - 8. kolo, 1. koš - SH ZŠ a MŠ Hradec Králové Kukleny
online

Liga starších žáků, skupina 4 - 8. kolo, 5. koš - SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
online

Přebor starších žáků 3+1, skupina 4 - 8. kolo a 2. kolo - SH ZŠ a MŠ Hradec Králové Kukleny

27.2. 21:35

Los prvního kola play-off nejvyšší celostátní soutěže juniorů byl velice zajímavý. Náchodské juniory totiž jako soupeře ani jeden ze sedmi vybírajících celků nechtěl a tak zbyli na toho osmého. Zahrají si s druhým týmem základní části západní skupiny 1. ligy Florbalem Ústí. Zde jsou všechny dvojice:

27.2. 21:20

Druhé zápasy čtvrtfinále play-off Národní ligy západ zvládly všechny domácí týmy na jedničku. Nejdramatičtější byl střet Plzně s Benešovem, který skončil nejtěsnějším jednobrankovým rozdílem. Zde jsou výsledky:

• Butchis - T.B.C. Lucern Králův Dvůr  16:2, stav série 2:0
  • Panthers Praha - ASK Orka Čelákovice  10:3, stav série 2:0
  • FbC Plzeň - SK Florbal Benešov  3:2, stav série 2:0
  • Florbal Primátor Náchod - FAT PIPE Traverza Mukařov  4:1, stav série 1:1

27.2. 20:25

Muži A zvládli druhý zápas čtvrtfinále play-off a srovnali stav série na 1:1. Náchodští si vytvořili v první třetině dvoubrankový náskok, rychle odpověděli na kontaktní gól a po zodpovědném výkonu zvítězili 4:1. Série se nyní stěhuje do Prahy - třetí zápas je na programu v pátek a čtvrtý v sobotu.

Komentář domácích Tomáš Třešňák (Trenér):
"Podobný zápas jako včera a stejné budou i ty další v této sérii. Boj o každý metr. Dnes jsme udělali méně chyb než soupeř a vyrovnali stav na 1:1. Odpočneme si a připravíme se na příští týden. Díky fanouškům za podporu!"

Komentář hostů Martin Jirka(Trenér):
"Včerejší obranu jsme nepřenesli do dnešního zápasu a to nás zejména v první třetině stálo zápas. Včera slabší útok a lepší obrana, dnes lepší útok a horší obrana. Chtěli jsme dvě výhry, máme jednu a v dalších zápasech to vše skloubíme a vím, že budeme opět týmem co zvítězí. Uvidíme se v pátek na dalším díle tohoto dramatu. Děkuji pořadatelům a divákům."

27.2. 20:15

Za malou chvíli začne výběr soupeřů do play-off nejvyšší juniorské soutěže. Náchodští budou vybráni a vybere si je jeden z těchto osmi týmů:

• Zlín Lions

Výběr soupeřů můžete sledovat online zde.

27.2. 16:40

Áčko starších žáků ovládlo první výkonnostní koš. Na turnaji v Hradci Králové nenašli Náchodští přemožitele - v prvním utkání porazili Pardubice 7:5, ve druhém Orlicko-Třebovsko jednoznačně 1:5. Ve třetím zápase remizovali s domácím týmem 1:1, ve čtvrtém si pak smlsli na Skutči, kterou porazili po jednoznačném průběhu 8:3. A protože Hradec Králové remizoval s Pardubicemi, mohou náchodští starší žáci slavit další výhru nejvyššího koše, kterou věnují Matějovi.

27.2. 16:00

Již za dvě hodiny nastoupí v náchodské Plechárně florbalisté mužského Áčka ke druhému zápasu čtvrtfinálové série play-off proti Mukařovu. První bod získali včera hosté, kteří zvítězili 3:4 po prodloužení.

A jak dopadly všechny úvodní zápasy čtvrtfinále play-off Národní ligy?

• Butchis - T.B.C. Lucern Králův Dvůr  11:1
  • Panthers Praha - ASK Orka Čelákovice  8:6
  • FbC Plzeň - SK Florbal Benešov  6:5
  • Florbal Primátor Náchod - FAT PIPE Traverza Mukařov  3:4p

27.2. 15:55

Dorostenci dnes odehráli poslední zápasy základní části 1. ligy a nyní je čeká play-off. V prvním utkání si Náchodští s chutí zastříleli, když porazili pražský Start vysoko 1:13. Hattrick zaznamenali Jakub Langpaul a Nikolas Osifčin, Jakub Vysoký zase přidal ke dvěma brankám pět gólových asistencí. Ve druhém zápase to již taková sláva nebyla, a proti kvalitnějšímu mužstvu Bohemians prohrál Náchod 3:6.

Turnaj prvního výkonnostního koše zakončili Náchodští na třetím místě a třetí příčka jim patří i v celkovém pořadí soutěže - za Libercem a Bohemians, a to s bilancí čtrnácti výher, tří remíz a sedmi porážek.

27.2. 15:20

Třetí zápas turnaje Starších žáků B proti Rtyni přinesl jako již tradičně proti tomuto soupeři pěknou florbalovou podívanou, ve které však dominovali brankáři na obou stranách. Ti neudělali žádnou chybičku a tak se oba týmy rozešly bez branek. Hráči náchodského Béčka tak vybojovali na turnaji pátého koše třetí místo se ziskem dvou bodů. Příští turnaj pořádají v Náchodě.

27.2. 12:30

Své dnešní turnaje rozehrály Áčko a Béčko starších žáků. Áčko začalo turnaj prvního výkonnostního koše skvěle - výhrou 7:5 proti Sokolům Pardubice. Nyní dobře rozehrálo utkání s Orlickem-Třebovskem a ještě jej čekají Hradec Králové a Skuteč.

Béčko starších žáků bojuje na turnaji ve Rtyni v Podkrkonoší a zatím má problémy s produktivitou. V prvním utkání Náchodští remizovali s Céčkem Hradce Králové, v tom druhém podlehli Jaroměři. Ještě je čeká utkání s favoritem turnaje - domácí Rtyní.

26.2. 22:15

První bod v sérii čtvrtfinále play-off bere Traverza! Vyrovnané utkání dospělo až do prodloužení, které rozhodl Radim Fořt. Zítřejší druhý zápas začíná v 18:00.