AKTUALIZACE

19.12. 11:00

Muži B sehráli včera důležité záchranářské utkání na hřišti soupeře proti jedenáctému celku divizní tabulky Sokolu Koberovy. Náchod musel dotahovat dvoubrankovou ztrátu ze dvou závarů v předbrankovém prostoru, kde domácí předvedli větší důraz. Obrat se však povedl, a to zejména díky produktivitě útoku Špaček - Mikšovský - Mikšovský, který se postaral o všechny čtyři góly náchodských Mužů B. Ti si v tabulce připsali tři body, před vánoční přestávkou jich mají na kontě 21 a Koberovům odskočili již na desetibodový rozdíl.

Komentář domácích Brunclík Ondřej (Trenér):
"Dnes jsme dobře začali, drželi jsme se plánu a hráli jsme co jsme chtěli. Bohužel jsme to nedokázali udržet celý zápas a dnes nás to opět stálo body. Kalendář je neúprosný a do konce sezóny už moc bodů ve hře není. My se o ně budeme muset poprat a místo vánočního odpočinku zamakat v tréninku. Díky fanouškům, pořadatelům a soupeři za zápas. Hezké svátky všem."

Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
"Typický zápas se soupeřem hrajícím o udržení soutěže, který je velkou zkušeností pro náš mladý tým. Koberovy vycházely z poctivé obrany, přímočaré hry a důrazu v brankovišti. Nám zejména tlak v brankovišti v některých pasážích zápasu scházel a proto jsme se na obrat příliš nadřeli. Od chvíle, kdy jsme se dostali do vedení 3:2 jsme však zápas kontrolovali a dovedli k zaslouženému vítězství. Když jsme začali ve třetí třetině hrát více na míčku, soupeři to moc nevonělo a viditelně mu docházely síly. Důležitých tří bodů si velmi ceníme, proti obětavě hrajícím domácím to rozhodně nebyla samozřejmost. Děkuji náchodským hráčům za předvedený výkon a soupeři přeji hodně štěstí v dalších zápasech."

19.12. 10:45

V neděli odehráli svůj poslední předvánoční turnaj také Mladší žáci, a to hned v domácí hale. Z původně plánovaných čtyř zápasů odehráli nakonec jen tři, neboť hradecké IBK skolila marodka a tak do Náchoda přivezli pouze jeden tým. Ze tří zápasů Náchod dva jasně vyhrál. Nestačil pouze na Vrchlabí, co do florbalových návyků ale náchodští hráči svého soupeře předčili a tak lze i toto utkání hodnotit pozitivně.

19.12. 10:30

Ještě v sobotu se představila na posledním turnaji letošního kalendářního roku Přípravka. Naši nejmenší se tentokrát vypravili za svými zápasy až do Jičína.

19.12. 20:30

Junioři s Hattrickem Brno ani napotřetí nebodovali. Náchodským utekla první třetina, kterou prohráli 0:3. Pak se snažili vrátit do zápasu a dotáhli se na rozdíl jedné branky, při powerplay domácích však Hattrick rozhodl o svém vítězství 4:7.

Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
V první třetině jsme nedodržovali herní plán a svoji nedisciplinovaností ve hře na míčku jsme soupeři nabídli přesilovky a prostor ke skórování. Od druhé třetiny přišlo zlepšení ve hře na míčku, kdy jsme si vypracovali velké množství gólových šancí, které jsme bohužel neproměnili. Podobný průběh měla i třetí třetina. Děkuji klukům, že zvládli dnešní náročný program. Díky všem aktérům za zápas."