AKTUALIZACE

12.12. 9:00

Muži B včera na lídra soutěže nestačili. Po první třetině svítilo na tabuli skóre 1:2, které dávalo náchodskému Béčku naději, ta však vzala za své v prostřední části, kterou Náchod prohrál 0:4. Zlepšení přišlo v závěrečné třetině, která některým hráčům hostujícího celku nechutnala a kterou dokázali hráči Náchoda vyhrát. Konečné skóre 4:8 však vyznělo pro soupeře, na straně Náchoda vstřelil hattrick Václav Grulich.

Komentář domácích Daniel Prouza (Trenér):
"Soupeř vyhrál zaslouženě, my jsme byli v některých pasážích příliš pasivní a bojácní. Škoda některých přehraných brejkových situací v první třetině - proti tak kvalitnímu týmu si musíme nabídnutých příležitostí více vážit. Děkujeme Slavii za kvalitní zápas a gratulujeme k vítězství. Pro nás cenná zkušenost, kterou ve zbytku sezóny zúročíme."

Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér):
"Zasloužené vítězství proti houževnatému a běhavému soupeři. K úplné spokojenosti by přispěla lepší třetí třetina, ale tak co už. Chválím oba naše brankáře, a domácím děkujeme za změnu dresů před zápasem. Také děkujeme rozhodčím za vedení zápasu. Krásný zbytek neděle!"

11.12. 15:30

Starší žáci se letos poprvé představili ve druhém výkonnostním koši. Na turnaji ve Vysokém Mýtě si připsali jednu výhru, jednu remízu a dvě porážky. Nejtěžším soupeřem bylo hned na úvod Orlicko-Třebovsko, kterému Náchodští podlehli 3:6. Ve druhém zápase s přehledem porazili Sion, ve třetím remizovali v dramatickém vyrovnaném souboji s domácím týmem. V závěrečném duelu Náchodu nestačilo ani vedení 4:0 a v regionálním derby podlehl Rtyni 5:6. Na turnaji druhého koše tak náchodští starší žáci skončili na předposledním čtvrtém místě.

10.12. 20:15

Junioři B zvládli i druhý zápas a z domácího turnaje si odváží plný počet bodů. Ještě po dvou třetinách druhého zápasu se Rtyní přitom Náchodští na svého soupeře ztráceli, skvělým vstupem do třetí části, kdy během necelých tří minut vstřelili čtyři branky, však skóre zápasu otočili a dovedli jej ke konečnému vítězství 2:5.

10.12. 20:00

Elitní tým bodoval v osmém zápase v řadě a po Rudné dobyl další tvrz, kde doposud nevyhrál. V Turnově to ale nebylo nijak snadné. Utkání s houževnatým domácím týmem rozhodl až 77 sekund před koncem František Donaj. Rytíři potvrdili pověst družstva, které velmi málo inkasuje, když zvítězili 2:3.