AKTUALIZACE

4.12. 19:10

Náchodští junioři prožili další napínavý zápas s hořkou tečkou. S favorizovaným Hattrickem Brno se Náchod dostal po první třetině do vedení 4:0 a zdálo se, že kráčí za jednoznačnou výhrou. Od druhé části se však domácí celek z palubovky postupně vytrácel, náskok začal ztrácet a nakonec odešel poražen 7:9.

Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
"První třetinu jsme odehráli nejlépe v sezóně. V dalším průběhu jsme jako tým i přes upozornění o první přestávce selhali v hlavách a krůček po krůčku nechali soupeře otočit zápas. Vedení nám stouplo do hlavy, přestali jsme plnit základní atributy naší hry. Je to pro nás ztráta, ale zároveň velká zkušenost, kterou si musíme pamatovat. Díky všem aktérům za zápas."

Komentář domácích Tuček Martin (Trenér):
"Soupeř v první třetině ovládl hru - byl kvalitní, pohyblivější, důraznější a daleko schopnější v mezihře i zakončení. Od druhé třetiny jsme přepli na zodpovědnější týmový výkon směrem dozadu a i přes ne příliš kvalitní výkon na míčku jsme dokázali díky individuálním výkonům překlopit zápas na svou stranu. Vážíme si tří bodů z venkovního hřiště, je nutné se poučit z opakovaných prospaných prvních třetin. Díky soupeři za fajn zápas."

3.12. 23:20

Muži B slaví první venkovní výhru v sezóně! Proti Kolínu potvrdili Náchodští roli favorita a zvítězili 7:10. A to i přesto, že Náchod B nastoupil do zápasu pouze s brankářem a devíti hráči do pole. Ti však předvedli srdnatý a takticky vyzrálý výkon a připsali si do tabulky velmi důležité tři body.

Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
"Dnes jsme hráli spíše účelně, než na krásu, nicméně to hlavní jsme splnili. Obětavým výkonem jsme vybojovali první venkovní výhru letošní sezóny a v dalších zápasech ji potvrdíme. Díky náchodským hráčům za předvedený výkon a soupeři za férový zápas.

Komentář domácích Cícha Petr (Trenér):
"Soupeř chytře odhadl, že nám nebude svědčit role tvůrců hry a trestal zejména z předbrankového prostoru. My jsme sice drželi balónek, ale míčku se do branky pořád nechce, asi budeme muset koupit nějaké těžší kuličky. Díky soupeři za zápas i slova podpory."

3.12. 23:10

Elitní tým potvrdil vítězství nad lídrem z Hradce z minulého kola v Rudné, kde vydřel další velmi cenné tři body. Proti poslednímu celku tabulky, se kterým Rytíři v předchozím vzájemném duelu zvítězili 11:1, to tentokrát ale byla velká dřina. Náchodští nakonec zvítězili nejtěsnějším možným rozdílem 1:2, bodovali však již posedmé v řadě a jejich náskok na pozice zajišťující postup do play-off je nyní osmibodový.