VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Národní liga mužů - 13. kolo - MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
4.12.
16:45
FbC Plzeň  
vs. Florbal Primátor Náchod
5:6
online

Regionální liga mužů, skupina 4 - 13. kolo - SH TJ Náchod
5.12.
9:00
Florbal Primátor Náchod B
vs. TJ Sokol Dvůr Králové nL
11:6
online
5.12.
14:00 Florbal Primátor Náchod B
vs. Haga Pardubice
13:5
online

CE soutěž juniorů, 1. liga, skupina B - 11. kolo - SH Štěrkoviště Otrokovice
4.12.
16:00
Panthers Otrokovice
vs. Florbal Primátor Náchod
2:4
online
CE soutěž juniorů, 1. liga, skupina B - 12. kolo - SH SPŠ Zlín
6.12.
19:30
Zlín Lions
vs. Florbal Primátor Náchod
4:6
online

1. liga dorostenců, skupina B - 14. kolo, 2. koš - SH TJ Kobylisy
5.12.
11:30
FAT PIPE Start98
vs. Florbal Primátor Náchod
3:7
online
5.12.
14:30 Florbal Primátor Náchod vs. Viking TJ Kobylisy
10:3
online

3. liga dorostenců, skupina 4 - 14. kolo - SA ZŠ Smetanova Přelouč
5.12.
10:10
Florbal Primátor Náchod B
vs. FBK Kobra Tatran Hostinné
6:6
online
5.12.
11:50 FBC Sion Hradec Králové
vs. Florbal Primátor Náchod B
10:2
online

Liga mladších žák 5+1, skupina 4 - 6. kolo - SH TJ Náchod
4.12.
9:00
Florbal Primátor Náchod medvědi
vs. IBK Holice Holoubci
21:2

4.12.
10:40 Florbal Primátor Náchod medvědi
vs. Sokoli Pardubice
6:9

4.12.
13:05 FbC Hradec Králové
vs. Florbal Primátor Náchod medvědi
11:0AKTUALIZACE

6.12. 22:00

Skvělý víkend náchodských týmů podtrhli dnes večer junioři. Ti se ve Zlíně utkali s druhým týmem soutěže, zlínskými lvi, a dokázali jej přehrát poměrem 4:6. Náchodští si tak připsali již šestou výhru v řadě a v tabulce B skupiny 1. ligy jsou čtvrtí.

Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér):
"Viděli jsme dnes bojovné utkání, kde nás soupeř přehrál bojovností, obětavostí a agresivitou na hraně pravidel. Se svojí hrou jsme se neprosadili.
Děkujeme divákům za podporu."

Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
"Dnes to více boj a hokej než florbal. Zápas jsme urvali hlavně díky totálnímu nasazení, bojovnosti, obětavosti a týmovosti. Škoda jen, že jsme neproměnili více 100% šancí. Chtěl bych všem hráčům poděkovat za přístup, protože taková jízda po čtyřech zápasech ve třech dnech zaslouží klobouček. Takhle se bojuje za Náchod! Díky soupeři za zápas."

Tento víkend byl pro náchodské barvy mimořádně vydařený, neboť všechny čtyři náchodské výkonnostní týmy naplno bodovali - v sedmi zápasech si připsali sedm výher.


6.12. 20:00

Národní liga mužů má za sebou kompletní třinácté kolo. Šlágrem kola bylo utkání Náchoda v Plzni, kde Rytíři zvítězili 5:6. Favorité nezaváhali - zvítězil Butchis, Panthers Praha i Benešov. Ten je aktuálně třetí se stejným bodovým ziskem jako Náchod, Náchodští však mají k dobru odložené utkání s Mukařovem a aktuálně také lepší bilanci vzájemných utkání.

  • FbC Plzeň - Florbal Primátor Náchod  5:6
  • Panthers Praha - Wizards SO Praha  17:3
  • Butchis - Florbal TJ Kobylisy  8:5
  • SK Bivoj Litvínov - SK Florbal Benešov  2:6
  • FAT PIPE Traverza Mukařov - TJ Turnov  7:2
  • T.B.C. Lucern Králův Dvůr - ASK Orka Čelákovice  3:6

5.12. 17:45

Dorostenci A jsou na cestě domů z pražského turnaje druhého výkonnostního koše 1. dorostenecké ligy, na kterém si připsali plný počet bodů. Nejprve porazili Start 98 4:7, když o svém vítězství rozhodli ve třetí třetině, i díky hattricku Jakuba Vysokého. Ten si připsal tři góly i ve druhém utkání proti Kobylisům, které mladí Rytíři od samého začátku kontrolovali a dovedli k jasnému vítězství 10:3. Výborný vstup do tohoto turnajového dvoukola, na který budou chtít náchodští dorostenci navázat za dva týdny na stejném místě ve zbylých kláních tohoto dvoukola proti Bohemians a Butchisu.


5.12. 15:45

Prvního přemožitele našli v letošním ročníku Dorostenci B. Ti v prvním utkání proti Hostinnému dokázali stáhnout třígolové manko a remizovat 6:6. Ve druhém zápase již nestačili na Sion Hradec Králové a prohráli 10:2. 


5.12. 15:35

Mužské Béčko uhrálo na domácím turnaji šest bodů a upevnilo si vedoucí pozici v Regionální lize. Po výhře nad Dvorem zvládli Náchodští také zápas s Hagou Pardubice. Ta drželak krok v první třetině, která skončila 1:1. Od té druhé však dominovali domácí florbalisté a na konci zápasu svítilo na tabuli skóre 13:5. Po deseti kolech mají Náchodští na kontě 26 bodů, stále jsou neporaženi a soutěž vedou.


5.12. 10:50

Muži B porazili v důležitém souboji Dvůr Králové nad Labem 11:6 a jsou stále v čele Regionální ligy. Náchod po první třetině prohrával, tu druhou však vyhrál 6:1 a rozhodl o svém vítězství. Druhý zápas odehrají Náchodští proti pardubické Haze.


4.12. 20:00

Muži A potvrdili. že se jim v Plzni daří. Proti domácímu týmu FbC si během úvodních sedmi minut vypracovali tříbrankové vedení a soupeř od té doby jen dotahoval. To se mu povedlo ve třetí části, když už to však vypadalo, že by mohlo dojít na prodloužení, rozhodl utkání svou premiérovou soutěžní brankou za Náchod Dalibor Vlášek. Dvoustý soutěžní gól v náchodském Áčku vstřelil Ondřej Bachtík, premiérový start si připsal brankář Karel Aubus. Náchod vyhrál 5:6 a předskočil svého soupeře v tabulce - aktuálně drží Rytíři třetí příčku.

Komentář domácích Oliverius Tomáš (Vedoucí):
"Začátek zápasu byl to nejhorší, co můžeme předvádět. Soupeř celý zápas nedokázal nic vymyslet, ale kvůli naším chybám ani nemusel. Zápas jsme jim věnovali v prvních dvou třetinách. Doufám, že jsme si všichni vybrali ten nejhorší zápas sezóny a už se to nebude opakovat. Děkuji divákům a rozhodčím."

Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
"Dneska jsme měli povedený vstup do utkání. Škoda, že jsme si zápas zkomplikovali věcmi, na které jsme upozorňovali před zápasem. Každopádně si z Plzně odvážíme zasloužené 3 body do tabulky. Díky všem hráčům, za svůj čas, soupeři za fér utkání a fanouškům za podporu."


4.12. 18:25

V improvizované sestavě a bez pěti hráčů, kteří nastoupili v Plzni za mužský elitní tým odehráli Junioři v Otrokovicích skvělý zápas. Soupeři dovolili vstřelit pouze dvě branky a po odbojovaném výkonu zvítězili 2:4. Náchodští si připsali již pátou výhru v řadě a v pondělí cestují na Moravu znovu - tentokrát do Zlína.

Komentář domácích Koníček Miroslav (Trenér):
"Soupeř dneska chtěl víc. Ono vlastně každý soupeř chce vyhrát víc než my a to je ten problém. Máme nějaké dobré pasáže, ale těch je málo, protože když nechce hlava, nechce tělo. Zkusíme to od zítřka změnit. Náchodu gratuluji a přeji šťastnou cestu domů."

Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
Naše bojovnost a obrovská chuť nechat na hřišti vše a vůle zápas vyhrát nás dovedla k vítezství, zaslouženému vítězství. Velkou pochvalu zaslouží všichni hráči, hlavně pak ti co nehrají pravidelně, protože svými góly nám dnes moc pomohli zápas rozhodnout. Takhle se má bojovat za Náchod! Díky soupeři za zápas.


4.12. 14:20

Závěrečný zápas domácího turnaje se mladším žákům ani trochu nevydařil. Proti Hradci Králové se nepopasovali s vysokým napadáním soupeře a utržili debakl 0:11. Na domácím turnaji tak mladší žáci Náchoda uhráli jednu výhru ze tří zapasů. Hned za týden budou mít možnost nápravy na dalším turnaji stejného formátu, který se tentokrát odehraje v České Třebové.


4.12. 11:20

Mladší žáci rozehráli domácí turnaj na pětkovém hřišti. V oslabené sestavě pouze s devíti hráči do pole v prvním utkání porazili IBK Holice vysoko 21:2. Ve druhém utkání proti Pardubicím tahali Náchodští za kratší konec a prohráli 6:9. Ve třetím zápase je čeká FbC Hradec Králové. 


3.12. 20:00

Po týdenní pauze zapříčiněné odložením utkání s Mukařovem se do zápasového kolotoče vrátí náchodský elitní tým. Bojovat bude na palubovce v Plzni, kde se s místními "velbloudy" utká v přímém souboji o průběžné třetí místo v tabulce Národní ligy západ. Utkání bude rozehráno v sobotu v 16:45.

Ve hře budou také zbylé tři elitní náchodské týmy. Muži B se představí doma nejprve proti Dvoru Králové, který doposud prohrál jen jednou a stejně jako náchodské Béčko si brousí zuby na celkové vítězstí v Regionální lize, a poté proti pardubické Haze, kterou letos již jednou porazili. Juniory čekají dva výjezdy na Moravu - nejprve v sobotu na Štěrkoviště do Otrokovic a poté netradičně v pondělí do Zlína, kde se utkají s místními lvi, kteří prohráli v 1. lize juniorů pouze jednou. Také Náchodští ale hrají ve formě - na kontě mají již čtyři výhry v řadě a tuto sérii budou chtít rozšířit. Hrát bude také dorostenecké Áčko - tentokrát se na turnaji druhého koše, který pořádají Kobylisy, utká s pražským Startem a posléze také s domácím týmem.

Dosud neporažení Dorostenci B se v Přelouči střetnou s Hostinným a hradeckým Sionem, doma se proti Holicím, Pardubicím a Hradci Králové představí Mladší žáci.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!