AKTUALIZACE

20.11. 19:20

Junioři drží prapor náchodských elitních týmů! Zápas s Wizards Praha měl podobný průběh jako včerejší utkání Áčka proti Plzni. Náchod vedl 4:0, hosté ještě do konce třetiny srovnali. O vítězství mladých Rytířů rozhodl dvě sekundy před koncem prodloužení Adam Pekárek.

Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
"Za dnešní výkon jsme si zasloužili více bodů než soupeř. Kluci předvedli kvalitní výkon, za to dík. Díky fanouškům za podporu."


20.11. 17:00

Ve druhém zápase proti suverénovi letošního ročníku nejvyšší dorostenecké soutěže neměli dorostenci Náchoda vůbec nárok a s Tatranem Střešovice prohráli vysoko 12:0. Z turnajového dvoukola tak berou tři body a končí nad čtvrtém místě, které znamená po třech turnajových dvoukolech mezi elitou sestup do druhého výkonnostního koše.


20.11. 13:40

Náchodští Dorostenci bohužel v prvním utkání dnešního pražského turnaje padli s Prague Tigers a s nejvyšším výkonnostním košem se po třech turnajových dvoukolech budou muset rozloučit. Náchod dvakrát vedl po brankách Filipa Knettiga, před třetí třetinou však svítilo na tabuli nerozhodné skóre 3:3. V závěrečné části Pražané rozhodli o svém vítězství. Náchodské čeká na turnaji ještě jeden zápas - a to proti pořádajícímu a dosud neporaženému Tatranu Střešovice.


20.11. 10:40

Junioři A si v 1. lize připsali další vysokou porážku, když před domácími diváky nestačili na Královské Vinohrady a prohráli 1:11. Náchodský tým nastoupil v kompletním složení hráčů dorostenecké kategorie, pro které bylo utkání velmi cennou zkušeností.

Komentář domácích Rázl František (Trenér):
"Dnes jsme dík souběhu zápasů nasadili komplet dorosteneckej tým a dlouhou dobu se nám dařilo hrát vyrovnaně, bohužel nás trápila koncovka. Ve chvílích kdy soupeř zvýšil důraz došlo k rozhodnutí zápasu. Nicméně patří klukům poděkovat za týmovost a nasazení, je to parta na které se dá stavět. Děkuji soupeři za fér hru a všem divákům za podporu."

Komentář hostů Paštika Marek (Asistent trenéra):
"Jsme rádi za dobrý výkon k vysokému vítězství. Děkujeme soupeři a pořadatelům a budeme se těšit na odvetu."


19.11. 23:40

Béčko bojovalo v devíti hráčích na hřišti třetí Kutné Hory. Náchodští byli minimálně 35 minut víc než vyrovnaným soupeřem a vytvořili si řadu gólových šancí, skórovali však jen dvakrát. Kutná Hora byla efektivnější a nakonec si pohlídala tříbodové vítězství 7:2

Komentář domácích Vokřál Jiří (Vedoucí):
"Nakonec důležité tři body, ačkoliv to skoro celý zápas nemělo s pohledným florbalem nic společného. Ale vytrvali jsme a ve třetí třetině se konečně prosadili i střelecky. Díky moc divákům za skvělou podporu a soupeři sťastnou cestu domů."

Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
"V první polovině zápasu jsme si vytvořili více šancí než soupeř, jehož tlak byl platonický, a jen kvůli naší neefektivitě v zakončení jsme nevedli. S postupujícím časem nám docházely síly, soupeř nás začal přehrávat a nakonec si v klidu pohlídal vítězství. Děkuji svým hráčům za obětavý výkon, nemáme se za co stydět. Je potřeba na to navázat v dalších důležitých zápasech, které nás do konce roku čekají. Děkuji rozhodčím, gratuluji Kutné Hoře k vítězství a přeji hodně štěstí do zbytku sezóny."


19.11. 23:00

Elitní tým v letošní sezóně předvádí jeden dramatický zápas za druhým a dokáže se vracet do zdánlivě prohraných zápasů. V Plzni prohrávali Náchodští po dvou třetinách 4:0, přesto dokázali během závěrečné části vyrovnat. Stejně jako ve čtvrtek tak utkání dospělo až k samostatným nájezdům, tentokrát se však radoval soupeř, který byl v dovednostní soutěži úspěšnější. Náchodští tak vezou z Plzně bod a zůstávají na šestém místě.

Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
"Dneska nemůžeme být spokojeni jen se ztrátou jednoho bodu. Jinak mnoho pozitivních věcí. Měli jsme chuť útočit, slušně jsme bránili, nenechali jsme se uspat a byli jsme koncentrovaní. Díky soupeři za zápas."

Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
"Neuvěřitelná síla celého týmu, který si jede tu svou ať se děje cokoli. Musíme si toho vážit, o tuto vlastnost pečovat a chránit si ji. Bohužel jsme především v první půlce zápasu udělali spoustu chyb a musíme se z nich poučit, navíc jsme soupeře dostávali do hry svou nedisciplinovaností. Je to škoda, bodů mohlo být víc. Díky fanouškům za podporu a soupeři za zápas."


19.11. 10:00

Muži A čeká historicky premiérový duel proti Slavii Plzeň. Na palubovce letos úspěšného nováčka, kterému patří průběžná třetí příčka, se Náchodští představí v sobotu od 17:15. Naváže Náchod na tři výhry v řadě i na západě Čech?

Muži B budou bojovat v Kutné Hoře proti favorizovanému domácímu celku. Juniory A čekají hned dva domácí zápasy - v sobotu proti Královským Vinohradům a v neděli proti Wizards Praha. V neděli se představí také Dorostenci, a to ve druhé části turnajového dvoukola nejvyššího výkonnostního koše - utkají se s pražskými soupeři Prague Tigers a Tatranem Střešovice.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!PROGRAM NA VÍKEND

Národní liga mužů, skupina západ - 11. kolo - Slavia VŠ Plzeň
19.11.
17:15
FBŠ Fat Pipe Slavia Plzeň vs. Florbal Primátor Náchod 5:4pn online

Divize C - 10. kolo - SH TJ Náchod
19.11. 18:00
FBC Kutná Hora vs. Florbal Primátor Náchod B 7:2 online

1. liga juniorů, skupina B - 9. a 10. kolo - SH TJ Náchod
19.11. 20:00 Florbal Primátor Náchod vs. TJ Sokol Královské Vinohrady 1:11 online
20.11. 17:00 Florbal Primátor Náchod vs. Wizards DDM SO Praha 5:4p online

1. liga dorostenců, skupina B - 16. kolo, 1. koš - Stodola Aréna Střešovice
20.11. 11:30 Florbal Primátor Náchod vs. Prague Tigers 3:5 online
20.11. 14:30 Trapol Tatran Střešovice vs. Florbal Primátor Náchod 12:0 online