VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Národní liga mužů - 11. kolo - SH VŠE Praha
21.11.
18:00
Butchis   
vs. Florbal Primátor Náchod
7:3
online

Královéhradecká liga mužů - 13. kolo - SH TJ Náchod
21.11.
12:00
Florbal Primátor Náchod C
vs. TJ Sokol Dvůr Králové nL B
5:5
online
21.11. 17:00 Florbal Primátor Náchod C
vs. Orel Rtyně v Podkrkonoší B 5:4
online

CE soutěž juniorů, 1. liga, skupina B - 8. a 9. kolo - SH TJ Náchod
20.11. 20:00
Florbal Primátor Náchod
vs. TJ Slovan Havířov
8:4
online
21.11. 10:00
Florbal Primátor Náchod
vs. Torpedo Havířov
9:4
online

3. liga juniorů, skupina 4 - 7. kolo - SH Hořice
20.11.
12:00
Florbal Primátor Náchod B vs. FBC Sion DDM Nová Generace
9:9
online
20.11.
15:00 Sokol Chlumec nad Cidlinou
vs. Florbal Primátor Náchod B
2:12
online

1. liga dorostenců, skupina B - 11. kolo, 1. koš - Bublina Arena Praha
20.11.
11:30
Florbal Primátor Náchod
vs. Florbal Mladá Boleslav Black
5:5
online
20.11.
14:30 FBŠ Bohemians Praha
vs. Florbal Primátor Náchod
4:2
online

Liga mladších žáků 3+1/3+1 - 9. kolo - Sportovní areál Jičín
21.11.
9:40
Florbal Primátor Náchod Rytíři
vs. Orel Rtyně v Podkrkonoší


21.11.
10:30
Florbal Primátor Náchod Rytíři
vs. FbC Hradec Králové černí


21.11.
12:40
KM automatik FBK Jičín
vs. Florbal Primátor Náchod Rytíři
 AKTUALIZACE

21.11. 20:50

Áčko zakončilo první polovinu základní části Národní ligy západ porážkou na palubovce vedoucího týmu soutěže. S Butchisem tahali Náchodští od začátku za kratší konec a po dvou třetinách ztráceli čtyři branky. V té třetí zápas zdramatizovali, nakonec se však radovali domácí, kteří zvítězili 7:3. Díky zaváhání Panthers Praha si Butchis vytvořil v čele soutěže pětibodový náskok, naopak na Náchod se bodově dotáhl Benešov.

Komentář trenéra Butchisu Jana Zahalky:
"Do tabulky jsme si připsali další tři důležité body v náročném utkání. Odehráli jsme skvělé dvě třetiny, třetí třetinu jsme si zkomplikovali nevyužitou pětiminutovou přesilovkou a po ní lehkou ztrátou koncentrace, přesto jsme dokázali utkání sebevědomě dovést do vítězného konce. Soupeř přivezl především skvělého brankáře a důraznou hru, která dnes na body nestačila."

Komentář trenéra Náchoda Tomáše Třešňáka:
""Dvě prolajdané třetiny a nedisciplinovanost nás stály možnost hrát o body. Bohužel pro nás už jde o opakovaný jev, který když nezměníme, tak budeme mít velké problémy. Díky soupěři za utkání."

Národní ligy západ je tak ve své polovině, po které se Rytíři nacházejí na čtvrtém místě o skóre za třetím Benešovem - na konci sezóny by však rozhodovala bilance vzájemných utkání, kterou mají Náchodští lepší. Soutěž vede Butchis před Panthers Praha, kteří dnes v duelu s Benešovem padli. Na chvostu je Litvínov, který ještě v normální hrací době nevyhrál.

Toto jsou výsledky 11. kola Národní ligy západ:

 • Wizards SO Praha - Florbal TJ Kobylisy  9:4
 • SK Bivoj Litvínov - FAT PIPE Traverza Mukařov  3:9
 • Panthers Praha - SK Florbal Benešov  5:9
 • FbC Plzeň - ASK Orka Čelákovice  6:5p
 • T.B.C. Lucern Králův Dvůr - TJ Turnov  10:3
 • Butchis - Florbal Primátor Náchod  7:3

21.11. 20:30

Muži C z dnešního domácího turnaje berou čtyři body. V prvním utkání proti rezervnímu týmu Sokola Dvůr Králové nestačilo Náchodu ani třígolové vedení - hosté v závěrečné části srovnali a remizovali s Náchodem 5:5. Druhé utkání proti Rtyni B bylo rovněž dramatické. Oba týmy se střídaly ve vedení, to které Náchodu vystřelil dvěma slepenými góly ve 34. minutě Josef Čejpa už Náchodští nepustili a vyhráli 5:4. Díky čtyřem bodům si tak upevnili druhé místo v tabulce Královéhradecké ligy.


21.11. 15:30

Na kempu reprezentace U15 má Florbal Náchod hned dvojí zastoupení - trenéra Tomáše Třešňáka a hráče Martina Hanuše.


21.11. 12:20

Junioři dokázali navázat na včerejší výhru se Slovanem Havířov i v dnešním zápase proti dalšímu soupeři z Havířova - Torpedu. Zatímco včera rozhodli Náchodští o své výhře v první třetině, kterou vyhráli 4:0, dnes naopak v závěrečné části. První dvě třetiny to byla přetahovaná, Náchod dokonce v jeden čas prohrával o dvě branky, nakonec však díky zlepšenému výkonu ve druhé polovině zápasu zvítězil poměrně jednoznačně 9:4. Junioři Náchoda si tak z tohoto víkendu připisují do tabulky 1. juniorské ligy šest bodů.

Komentář trenéra Náchoda Jana Čečetky:
"První třetina z naší strany nesnesla vůbec parametry toho, jak má naš herní projev vypadat. Od druhé třetiny postupné zlepšení. Bohužel jsme nedokázali proměňovat šance. Od třetí třetiny jsme zápas měli plně pod kontrolou a zaslouženě zvítězili. Díky soupeři za zápas."


20.11. 22:00

Po úspěšné kvalifikaci se vstup do základní části 1. juniorské ligy Náchodu nevydařil. Minulý týden v utkání 4. kola však mladí Rytíři vydřeli na palubovce Startu aspoň bod a nyní si již připsali tříbodové vítězství. Hladoví po úspěchu rozhodli Náchodští proti Slovanu Havířov již v první třetině, kterou vyhráli 4:0. Ve zbytku utkání si hráči Náchoda vedení hlídali a čtyřgólový náskok udrželi. Konečný výsledek - 8:4 a první tři body do tabulky. Zítra od 10:00 vyzvou junioři Náchoda další havířovský celek - Torpedo, a pokusí se na dnešní výkon navázat.

Komentář trenéra Náchoda Jana Čečetky:
"Pro nás velmi důležité vítezství, které si kluci poctivě odpracovali. Jsem rád, že se v týmovém projevu projevují věci, které jsme si v týdnu vysvětlili a doufám, že na to navážeme v dalších zápasech. Díky všem aktérům za zápas."

Komentář trenéra Havířova Matěje Erbse:
"Katastrofický začátek pro náš tým, s ještě katastrofální obranou a nedůrazem. Všechno špatně, dokud nebudeme hrát, tak jak chceme, výsledky nepříjdou. Doufám, že se mistři světa ze Slovanu proberou a zítra do toho dají život, jinak ať si vyhledají spojení na idos.cz. Díky soupeři za utkání ."


20.11. 19:30

Dorostenci nestačili ve druhém utkání pražského turnaje na domácí Bohemians a po prohře 4:2 se loučí s prvním košem. V konečném účtování turnajového dvoukola skončili Náchodští čtvrtí s bilancí jedné výhry, dvou remíz a jedné porážky. O vyrovnanosti všech týmů svědčí fakt, že vítěz prvního výkonnostního koše FBC Liberec nasbíral pouze o dva body více. Spolu s Náchodem sestupují do druhého výkonnostního koše také Bohemians, do prvního se vrací Sokoli Pardubice a Česká Lípa.

Konečné pořadí turnajového dvoukola:

 1. FBC Liberec
 2. FbC Hradec Králové
 3. FBŠ Bohemians Praha
 4. Florbal Primátor Náchod
 5. Florbal Mladá Boleslav

V příštím turnajovém dvoukole se náchodští dorostenci představí na palubovce Kobylis proti ryze pražským soupeřům - těmi budou FBŠ Bohemians, Butchis, Start 98 a Florbal TJ Kobylisy.


20.11. 19:00

Junioři B ve druhém utkání hořického turnaje potvrdili roli favorita a rozdrtili Sokol Chlumec nad Cidlinou 2:12. Čtyři góly vstřelil Jakub Krtička, tři Pavel Misinský. Na čtvrtém turnaji tak vůbec poprvé v letošní sezóně nepoznali hráči juniorského Béčka hořkost porážky.


20.11. 14:30

První zápas dnešního turnaje Juniorů B se strhl v přestřelku. Na menším hřišti v Hořicích, kde vždy padá hodně branek, zaznamenali jak hráči Náchoda, tak hráči hradeckého Sionu devět branek a rozešli se tak smírně. Náchodští přidali do tabulky sedmý bod a bodovou sbírku budou chtít rozšířit ve druhém utkání proti Chlumci nad Cidlinou, který v soutěži dosud nevyhrál.


20.11. 14:20

Dorostenci odehráli první zápas dnešního pražského turnaje proti Mladé Boleslavi a ten měl podobný průběh jako utkání s Libercem. Náchod po většinu zápasu dotahoval, v závěru se však dostal do vedení, které však nedokázal udržet. Vyrovnávací branka padla 45 sekund před koncem a tak se oba týmy rozešly smírně po remíze 5:5. Náchod má v tomto turnajovém kole na kontě pět bodů a v posledním zápase si to rozdá v přímém souboji s Bohemians o příslušnost v prvním výkonnostním koši. Náchodu stačí v tomto utkání bod, Bohemians, pokud chtějí hrát v nejvyšším výkonnostním koši i příště, musí vyhrát. 


19.11. 19:30

Muži A v neděli změří síly s vedoucím týmem Národní ligy západ. Na hale pražské Vysoké školy ekonomické se pokusí uštědřit první ligovou porážku dosud suverénnímu Butchisu. Utkání bude rozehráno v 18:00.

Juniory čeká domácí dvojboj s havířovskými týmy. Nejprve v sobotu večer vyzvou Torpedo, v neděli ráno pak Slovan. Na pilno bude mít i třetí náchodské družstvo hrající celostátní soutěže - dorostenecké Áčko. To bude v pražské Bublina Areně hájit příslušnost k prvnímu výkonnostnímu koši nejvyšší dorostenecké ligy proti Mladé Boleslavi a Bohemians. Náchodští to mají dobře rozehráno a po prvním turnajovém kole vedou se čtyřmi body tabulku prvního koše. Aby však mohli hrát mezi nejlepšími celky i příště, budou muset nějaké body přidat.

Muži C se představí doma proti rezervním týmům Dvora Králové a Rtyně, Junioři B v Hořicích proti Sionu a Chlumci nad Cidlinou. Na malém trojkovém hřišti v Jičíně budou hrát Mladší žáci.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!