Královéhradecká liga elévů - 3. kolo - SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší

12:00
FbC Hradec Králové černí

AKTUALIZACE

15.11. 23:30

Dnes bylo na programu všech šest zápasů 10. kola Národní ligy západ. Ve všech šesti zápasech zvítězily tabulkově lépe postavené týmy, které tak potvrdili roli favoritů. Svůj zápas zvládli i náchodští Rytíři, kteří porazili Králův Dvůr 11:6.

15.11. 23:00

Muži A přehráli před 80 diváky Králův Dvůr 11:6. Utkání bylo dlouho vyrovnané, rozhodly až přesilovky Náchoda ve třetí třetině. Hattrick vstřelil David Kaválek, který se stal hráčem utkání. První gól v náchodském Áčku zaznamenal Filip Čáp, Ondřej Bachtík díky dvěma gólům předskočil v historických statistikách nejlepších náchodských střelců dosud vedoucího Pavla Korce.

Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka:
"Z naší strany ne moc povedené utkání, které jsme dokázali vyhrát především díky efektivitě v přesilových hrách. Bohužel děláme v lize stále stejné chyby, které nám komplikují zápasy. Jsem rád, že jsme z dnešního tvrdého utkání vydolovali důležité 3 body. Moc děkujeme všem fanouškům za podporu."

Komentář trenéra hostů Michala Kuberta :
"Omlouváme se všem v hale za náš výkon a u onlinu. Tohle musíme hodit hlavu. Hromada vyloučeních nás stálo zápas, do druhé třetiny jsme byli důstojným soupeřem a řekl bych možná i lepším. Bohužel 0 bodů a jedeme domů. Více komentovat nechci, jsou ve mě emoce.. Hezký večre všem, tešíme se na odvetu."

14.11. 13:50

Českou Skalici ve svém druhém zápase dnešního turnaje rozdrtili také Dorostenci B. Ti si se svým protivníkem poradili po výsledku 20:1, z dnešního turnaje odjíždějí s šesti body, 27 vstřelenými a pouze jednou obdrženou brankou. Po sedmi kolech jsou Náchodští stále stoprocentní a vládnou tabulce 3. ligy.

14.11. 13:40

Muži B si po remíze se Skutčí spravili chuť v zápase s Českou Skalicí, kterou rozdrtili poměrem 11:1. Hattrickem a dvěma asistencemi se na vítězství podílel Marek Svoboda. Náchodští Muži B tak vezou z turnaje čtyři body a po osmi kolech jsou stále neporažení s bilancí šesti výher a dvou remíz.

14.11. 12:00

Dorostenecké Béčko si v prvním zápase předměřického turnaje poradilo hravě s Hlinskem poměrem 0:7. Ve druhém klání změří Náchodští od 13:00 síly s Českou Skalicí.

14.11. 10:50

Dnes je na programu všech šest zápasů 10. kola Národní ligy západ. Náchodští přivítají od 17:00 v Plechárně Králův Dvůr, lídr soutěže Butchis se představí na palubovce Mukařova.

14.11. 10:35

Mužské Béčko má za sebou první zápas dnešního turnaje Regionální ligy. Do souboje s domácí Skutčí šli Muži B v roli favorita a po první třetině nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo na hřišti odehrát jakékoliv drama. Náchod vedl 0:3 a vypadalo to, že kráčí za vítězstvím, domácí však v průběhu zápasu otočili na 4:3. Bod za remízu vystřelil Mužům B Adam Středa. Náchodští tak jsou v Regionální lize stále neporaženi, a neporazitelnost budou chtít udržet i ve druhém dnešním zápase proti České Skalici.

13.11. 16:30

Junioři si připisují do tabulky základní části 1. ligy, skupiny B první bod, určitě ale pomýšleli na víc. Dnes se utkali s pražským Startem, se kterým se potkávali již v kvalifikační skupině a byli dvakrát úspěšní. I teď to vypadalo, že Náchodští dokráčejí k vítězství. Náchod dvakrát vedl o dva góly, soupeř však v závěrečné třetině zmobilizoval síly a dokázal vyrovnat. Prodloužení branku nepřineslo a tak přišla na řadu nájezdová loterie, ve které byli úspěšnější Pražané. Start tak zvítězil nad Náchodem 5:4 po samostatných nájezdech. Náchodští mají po čtyřech kolech 1. ligy, skupiny B, na kontě pouze jediný bod.

13.11. 12:20

A ještě závěrečná týmová fotka Elévů. Ti dnes odehráli ve Rtyni v Podkrkonoší tři zápasy - a to proti Hořicím, Rtyni a Hradci Králové.

13.11. 12:00

Elévové se dnes baví florbalem ve Rtyni v Podkrkonoší!

12.11. 19:00

Po pohárovém zápase s Tatranem se náchodští Muži A opět představí domácím divákům. Tentokrát proti Královu Dvoru, se kterým se utkají v rámci 10. kola Národní ligy-západ. Králův Dvůr se nachází v tabulce soutěže pouhé tři body za Náchodem, takže pro Rytíře, kteří v minulém kole prohráli na palubovce pražských Panthers, půjde o důležité utkání. Zápas bude na palubovce v Plechárně rozehrán v neděli 14. listopadu v 17:00.

Muži B budou pozici lídra Regionální ligy hájit ve Skutči, kde se utkají s domácím týmem a Českou Skalicí. Se Skutčí půjde o první letošní vzájemné měření sil, proti České Skalici budou chtí Náchodští navázat na vysokou výhru 3:11 z prvního turnaje sezóny.

Juniorům se vstup do první nadstavbové části Celostátní soutěže výsledkově nevydařil, ačkoli výkony v některých zápasech by si bodové ohodnocení zasloužily. O první body ve skupině B 1. ligy tak bude Náchod bojovat v sobotu na Jižním Městě, kde se utká s pražským Startem. Oba soupeři se proti sobě dvakrát postavili již v kvalifikační skupině a pokaždé byli úspěšnější florbalisté Náchoda, kteří budou chtít na tyto výkony navázat a urvat první body do tabulky.

Dosud stoprocentní dorostenecké Béčko bude hájit neporazitelnost v Předměřicích proti týmům ze spodního konce tabulky 3. dorostenecké ligy - Hlinsku a České Skalici. Hrát budou také Elévové, kteří na turnaji v nedaleké Rtyni změří síly s Hořicemi, domácí Rtyní a Hradcem Králové.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!