VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Národní liga mužů - 7. kolo - MSH Mladá Boleslav
24.10.
20:00
ASK Orka Čelákovice
vs. Florbal Primátor Náchod
7:8p online

CE soutěž juniorů, 1. liga, skupina B - 1. a 2. kolo - SH TJ Náchod
23.10.
20:00
Florbal Primátor Náchod
vs. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
3:5
online
24.10. 10:00 Florbal Primátor Náchod
vs. Bulldogs Brno
8:12
online

1. liga dorostenců, skupina B - 7. kolo, 1. koš - SH ZŠ Dobiášova Liberec
23.10.
13:00
Florbal Primátor Náchod
vs. FbŠ Bohemians Praha
7:2
online
23.10. 16:00 FBC Česká Lípa
vs. Florbal Primátor Náchod
3:9
online

3. liga dorostenců, skupina 4 - 7. kolo - SH TJ Náchod
24.10.
12:00
Florbal Primátor Náchod B
vs. Haga Pardubice
6:4
online
24.10. 16:00 Sokol Chlumec nad Cidlinou
vs. Florbal Primátor Náchod B
5:2
online

Liga mladších žáků 5+1, skupina 4 - 3. kolo - Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
23.10.
9:45 FbC Hradec Králové
vs. Florbal Primátor Náchod medvědi


23.10.
11:25 FbC Skuteč
vs. Florbal Primátor Náchod medvědi


23.10.
13:05 Florbal Primátor Náchod medvědi
vs. Sokoli Pardubice


Královéhradecká liga mladších žáků 3+1/3+1 - 5. kolo - SH Předměřice nad Labem
24.10.
9:40 Sokol Chlumec nad Cidlinou
vs. Florbal Primátor Náchod rytíři


24.10.
11:10 FbC Hradec Králové bílí
vs. Florbal Primátor Náchod rytíři


24.10.
12:40 Florbal Primátor Náchod rytíři
vs. FbC Sokol Předměřice n/L


Královéhradecká liga přípravek - 3. kolo - ASVA Jaroměř
24.10.
9:15 FBK Draci Hořice II
vs. Florbal Primátor Náchod rytíři


24.10.
9:45 Florbal Primátor Náchod rytíři vs. TJ Sokol Jaroměř - Sokolíci


24.10.
10:30 Florbal Primátor Náchod rytíři
vs. TJ Sokol Jaroměř - Lvíčata


24.10.
11:00
Florbal Primátor Náchod rytíři
vs. KM automatik FBK Jičín


24.10.
11:30 Florbal Primátor Náchod rytíři
vs. FBK Draci Hořice II


24.10.
12:00 FbC Hradec Králové bílí II
vs. Florbal Primátor Náchod rytíři
AKTUALIZACE

25.10. 11:00

Zde jsou kompletní výsledky včerejšího sedmého kola Národní ligy západ:

 • SK Florbal Benešov - FbC Plzeň  5:6pn
 • Wizards SO Praha - FAT PIPE Traverza Mukařov  4:6
 • Florbal TJ Kobylisy - TJ Turnov  2:5
 • Lucern Králův Dvůr - Butchis  5:12
 • Panthers Praha - SK Bivoj Litvínov  13:6
 • ASK Orka Čelákovice - Florbal Primátor Náchod  7:8p

24.10. 22:45

Muži A si odváží z Mladé Boleslavi dva body za vítězství 7:8 po prodloužení. Utkání nezačalo pro Náchodské vůbec dobře a po polovině zápasu svítilo na tabuli skóre 3:0 pro domácí Čelákovice. Rytíři se však nevzdali a ještě do konce druhé části skóre vyrovnali. Pak to byla přetahovaná, ve které se Náchod dvakrát vracel do zápasu. Na 7:7 vyrovnal 59 sekund před koncem základní hrací doby Ondřej Bachtík a v prodloužení rozhodl František Donaj. Náchodští hráči prokázali bojovného ducha a připsali si páté vítězství v řadě. V tabulce Národní ligy si tak upevnili průběžnou třetí příčku.

Komentář trenéra hostů pana Tomáše Třešňáka:
"Klasický začátek v našem podání, který nám všechno zkomplikoval. Od půlky zápasu ale zápas v naší režii, který jsme zaslouženě otočili a vyhráli. Díky všem hráčům za předvedený výkon, takto se bojuje za Náchod!"

Komentář trenéra domácích Martina Bajera:
"Podle průběhu utkání pro nás ztracené body. Bohužel jsme neproměnili několik jasných šancí. Gratuluji hostům k vítězství."


24.10. 20:00

Dorostenci B uhráli na domácím turnaji plný počet bodů a ve třetí lize jsou po pěti zápasech nadále stoprocentní. Po vítězství nad pardubickou Hagou si ve druhém utkání vyšlápli na Chlumec nad Cidlinou, který porazili jednoznačně 5:2. Hattrick v utkání vstřelil Martin Hanuš. Náchod je jediným týmem v soutěži, který doposud neztratil ani bod.


24.10. 17:00

Přípravka dnes hrála v Jaroměři. Tentokrát nastoupilo do turnaje pouze jedno naše družstvo, hráči však odehráli rovnou šest zápasů. A k vidění byly skvělé florbalové výkony.


24.10. 15:00

Muži A dnes cestují do Mladé Boleslavi, kde se utkají s Orkou Čelákovice. Soupeř zaznamenal spolu s pohárovým vítězstvím tři výhry v řadě, Náchodští dokonce čtyři. Čeká nás tak zajímavé utkání. Do náchodské sestavy by se již měl po dvouzápasové absenci vrátit Jonáš Mědílek.

Dnes je na programu všech šest zápasů 7. kola Národní ligy západ:

 • SK Florbal Benešov - FbC Plzeň
 • Wizards SO Praha - FAT PIPE Traverza Mukařov
 • Florbal TJ Kobylisy - TJ Turnov
 • Lucern Králův Dvůr - Butchis
 • Panthers Praha - SK Bivoj Litvínov
 • ASK Orka Čelákovice - Florbal Primátor Náchod

24.10. 14:55

Dorostenecké Béčko dnes hostí domácí turnaj. V prvním utkání proti týmu Haga Pardubice se Náchodští sice pomalu rozjížděli, nakonec však uválčili vítězství 6:4. Na něm se vstřeleným hattrickem podílel Jakub Kratochvíl. Druhý zápas proti Chlumci nad Cidlinou je na programu od 16:00.


24.10. 14:50

Mladší žáci si po včerejším pětkovém turnaji dnes ozkoušeli také malé trojkové hřišti. V Předměřicích se utkali s Chlumcem nad Cidlinou, Hradcem Králové a domácím týmem a všechna tři utkání vyzněla v součtu jednoznačně pro Náchodské. Ti si na hřiště ze včerejška přenesli bojovný výkon, který okořenili spoustou povedených florbalových akcí. Jen tak dál!


24.10. 14:00

Ve druhé fázi celostátní soutěže zatím Junioři na body stále čekají. Z prvního hracího víkendu, ve kterém změřili síly s dvěma brněnskými kluby, vyšli Náchodští naprázdno. Po včerejší prohře s Gullivers nestačili dnes na Bulldogs, kterým podlehli 8:12.

Komentář trenéra Náchoda Jana Čečetky:
"V rozhodujících okamžicích, kdy se lámal zápas chtěl soupeř více než my, a to rozhodlo, v kombinaci s naší nekoncentrací v obraně, zápas. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu do Brna."

Komentář trenéra Bulldogs Brno Miroslava Vybírala:
"Po delší pauze jsme opět naskočili do zápasového kolotoče a opět se musíme dostat do zápasového módu. Rád bych pochválil mé hráče za dnenší útočnou fázi a hlavně bych pochvalil mladé hráče, kteří byli na hřišti cítit. Do dalších zápasů si nemůžeme dovolit takové množství obdržených branek a tím musíme zapracovat na organizované obraně. Vezeme z polarní točny 3 body do teplých krajin a to se počítá! Děkuji soupeři za utkání a hráčům za dnešní utkání. AVÉ BULLS!"


24.10. 11:00


Hodnocení včerejšího turnaje Dorostu A Jakuba Langpaula:

Turnaj byl z naší strany velmi dobře odehraný. Konečně jsme byli i produktiviní a hlavně první zápas jsme odjezdili. Ten druhý byl takový ospalý, ale naší kvalitou jsme ho zvládli.

23.10. 22:10

Junioři vstoupili do druhé fáze letošního ročníku celostátní soutěže porážkou. 1. ligu, skupinu B, zahájili zápasem s Gullivers Brno, ve kterém sice vstřelili první gól, od začátku druhé části však dotahovali. Gullivers nakonec dovedli zápas do vítězného konce, když uhájili výsledek 3:5. Náchodští budou mít šanci na reparát zítra od 10:00, kdy přivítají Bulldogs Brno.

Komentář trenéra Náchoda Jana Čečetky:
"Vyrovnaný zápas, který rozhodly využité přesilovky na straně hostů. Děkuji soupeři za zápas."

Komentář trenéra Gullivers Brno Jana Menšíka:
"Zápas klidnějšího rázu, ve kterém šlo hlavně o trpělivost. Kvalita na balónku a vytvořené šance nás dostaly do brankového náskoku, následně bylo utkání pod naší kontrolou až do jeho konce. Děkujeme soupeři za utkání."


23.10. 18:30

A ještě jedno vítězné foto z dnešního turnaje Dorostenců.


23.10. 18:00


Hodnocení dnešního turnaje Dorostu A Filipa Knettiga:

Myslím si, že první zápas jsme zvládli velmi dobře a po většinu zápasu jsme byli lepší. Takže výhra je určitě zasloužená. Druhý zápas jsme si mysleli, že to půjde samo a dělali jsme individuální chyby. Také jsme chtěli dávat góly do prázdné brány, což se nám nedařilo. Nakonec jsme se ale probrali a zápas jsme dotáhli do vítězného konce.

Hodnocení dnešního turnaje Mladších žáků Vojty Majera:

Turnaj jsem si užil, hodnotím ho dobře. Škoda, že nás bylo tak málo, ale dobře jsme hráli. Odehráli jsme dobré zápasy.

23.10. 17:55

Dorostenci porazili ve druhém zápase Českou Lípu vysoko 3:9 a vybojovali si účast v prvním výkonnostním koši i pro příští turnajové dvoukolo. Za sebou nechali Pardubice a právě Českou Lípu. V zápase s Českou Lípou se Náchodští rozjížděli pomaleji, když po první třetině vedli 2:3. Od té druhé však mladí Rytíři dominovali a dokráčeli k jednoznačnému vítězství. Na něm se podílel hned čtyřmi brankami Jakub Langpaul.


23.10. 15:00

Dorostenci dnes vyrazili do Liberce, kde je čekají zbylé dva zápasy nejvyššího výkonnostního koše 1. ligy dorostenců. A první utkání dopadlo skvěle - Náchodští v něm porazili Bohemians 7:2. Jakub Vysoký se blýskl hattrickem, David Špaček čtyřmi kanadskými body za dva góly a dvě asistence. Ve druhém utkání nastoupí Náchodští proti České Lípě.


23.10. 14:45

Mladší žáci dnes odehráli turnaj na velkém "pětkovém" hřišti v Pardubicích. Náchodské žáky trápí rozsáhlá marodka a chvílemi to vypadalo, že do Pardubic nebudou moct vůbec odcestovat. Nakonec tým ve složení sedmi hráčů do pole a brankáře i s pomocí hráčů z polické akademie poskládali a na turnaji rozhodně žádnou ostudu neudělali. První zápas s Hradcem Králové Náchodští vyhráli, ve druhém utkání se Skutčí dotáhli nepříznivý vývoj do nerozhodného konce. Přemožitele našli až ve třetím utkáním, pardubickým Sokolům však podlehli v dramatické koncovce pouze o gól.

Na skvělý bojovný výkon budou moci mladší žáci navázat hned zítra, kdy je čeká turnaj v Předměřicích nad Labem. Tam, tentokrát na dvou trojkových hřištích, změří síly s Chlumcem nad Cidlinou, Hradcem Králové a Předměřicemi.


22.10. 10:45

Muži A se pokusí protáhnout šňůru čtyř vítězství v řadě na palubovce v Mladé Boleslavi, kde se utkají s domácí Orkou Čelákovice. Také náchodský soupeř se po nepříliš oslnivém startu dostává do formy a stoupá tabulkou.

Junioři A zahájí skupinu B 1. ligy dvěma duely proti brněnským týmům. V sobotu večer přivítají Gullivers, o den později Bulldogs. Hned po skončení zápasu s Bulldogs zaujmou místo juniorů na domácí palubovce Dorostenci B, kteří se zde utkají s Hagou Pardubice a Chlumcem nad Cidlinou.

Dorostenci A odehrají další dva zápasy na turnaji nejvyššího výkonnostního koše 1. ligy. V Liberci je tentokrát čekají Bohemians Praha a Česká Lípa. Mladší žáci se představí o víkendu hned dvakrát - v sobotu na velkém pětkovém hřišti v Pardubicích a o den později na trojkovém v Předměřicích nad Labem. Hrát bude také Přípravka, která odehraje šest zápasů na turnaji v Jaroměři.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!