VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Národní liga mužů - 5. kolo - SH Bystřice
10.10.
16:00 SK Florbal Benešov
vs. Florbal Primátor Náchod
3:4 online

Regionální liga mužů, skupina 4 - 5. kolo - SH ZŠ a MŠ Hradec Králové Kukleny
9.10. 9:00 Florbal Primátor Náchod B
vs. FbC Titáni USK Pardubice
8:1
online
9.10. 11:00 Florbal Primátor Náchod B
vs. FbC Hradec Králové B
5:2 
online

Královéhradecká liga mužů - 9. kolo - SH ZŠ Rokytnice v OH
10.10. 9:00
1. FC Rokytnice v OH Supy
vs. Florbal Primátor Náchod C
7:11
online
10.10. 12:30 Orel Rtyně v Podkrkonoší B
vs. Florbal Primátor Náchod C
4:12
online

3. liga juniorů, skupina 4 - 4. kolo - SH TJ Náchod
10.10. 9:00
Florbal Primátor Náchod B
vs. Haga Pardubice
2:0
online
10.10. 13:30 TJ Sokol Dvůr Králové nL
vs. Florbal Primátor Náchod B
7:3
online

1. liga dorostenců, skupina B - 5. kolo - SH ZŠ Dobiášova Liberec
9.10. 11:30 Sokoli Pardubice vs. Florbal Primátor Náchod
4:0
online
9.10. 14:30 Florbal Primátor Náchod vs. FBC Liberec
6:7
online

Liga mladších žáků 3+1/3+1 - 4. kolo - ASVA Jaroměř
10.10.
9:40 Florbal Primátor Náchod rytíři
vs. FbC Sokol Předměřice


10.10.
10:30 FBC Trutnov (DTJ)
vs. Florbal Primátor Náchod rytíři


10.10.
12:40 Florbal Primátor Náchod rytíři
vs. TJ Sokol Jaroměř


Královéhradecká liga přípravek - 2. kolo - SH TJ Náchod
9.10.
9:00 Florbal Primátor Náchod hroni
vs. FbC Hradec Králové černí


9.10.
9:00
FbC Hradec Králové černí II.
vs. Florbal Primátor Náchod medvědi


9.10.
9:15 Florbal Primátor Náchod rytíři
vs. KM automatik FBK Jičín


9.10.
9:30 Florbal Primátor Náchod hroni
vs. FbC Hradec Králové černí II.


9.10.
9:30 FbC Hradec Králové černí
vs. Florbal Primátor Náchod medvědi


9.10.
9:45
Florbal Primátor Náchod rytíři
vs. FbC Hradec Králové černí


9.10.
10:15 Florbal Primátor Náchod hroni
vs. Florbal Primátor Náchod medvědi


9.10.
10:30 Florbal Primátor Náchod rytíři
vs. FbC Hradec Králové bílí II.


9.10.
10:45 Florbal Primátor Náchod hroni
vs. Florbal Primátor Náchod rytíři


9.10.
11:00 Florbal Primátor Náchod medvědi
vs. FbC Hradec Králové bílí II.


9.10.
11:15 Florbal Primátor Náchod hroni
vs. FbC Hradec Králové bílí II.


9.10.
11:30 Florbal Primátor Náchod medvědi
vs. Florbal Primátor Náchod rytíři


9.10.
11:45 Florbal Primátor Náchod hroni
vs. FbC Hradec Králové bílí


9.10.
11:45 Florbal Primátor Náchod medvědi
vs. KM automatik FBK Jičín


9.10.
12:15 FbC Hradec Králové černí II.
vs. Florbal Primátor Náchod rytíři
AKTUALIZACE

11.10. 10:00

Náchodští Muži A včera porazili Florbal Benešov na jeho hřišti 3:4 a v tabulce Národní ligy západ poskočili na třetí místo.

Kompletní výsledky 5. kola Národní ligy západ vypadají takto:

 • Wizards SO Praha - Butchis  3:4p
 • TJ Turnov - FbC Plzeň  6:7p
 • Panthers Praha - Lucern Králův Dvůr  9:6
 • SK Florbal Benešov - Florbal Primátor Náchod  3:4
 • Florbal TJ Kobylisy - Fat Pipe Traverza Mukařov  4:0
 • ASK Orka Čelákovice - SK Bivoj Litvínov  14:3

10.10. 20:40

Muži A vezou z Bystřice tři body, když dokázali porazit silný Benešov 3:4. Za domácí nastoupili Jakub Šárka i Martin Šimek a Náchod celý zápas dotahoval manko. Na začátku třetí části však Rytíři utkání otočili a nejtěsnější náskok nepustili. Kapitán Jiří Vlček vstřelil dva góly, Ondřej Bachtík si připsal tři asistence. Náchod se dostal na třetí místo tabulky Národní ligy západ o skóre před Králův Dvůr.

Komentář trenéra Náchoda Tomáše Třešňáka:
"Vyrovnané utkání, které v náš prospěch převážila herní disciplína a trpělivost. Velmi si vážíme tří bodů z Bystřice, protože pokud domácí budou nastupovat v této sestavě, body se odtud odvážet nebudou. Díky soupeři za utkání."

Komentář trenéra Benešova Romana Kielera:
"Prohráli jsme vyrovnaný zápas, ve kterém bychom si zasloužili alespoň 1 bod, ale bohužel na 3 góly se vyhrávat nedá. Fantasticky zachytali oba brankáři, ale bohužel jsme udělali o 1 chybu víc. Gratulujeme soupeři k vítězství a přejeme šťastnou cestu domů."


10.10. 14:55

Juniorské Béčko uhrálo na domácím turnaji tři body. V prvním utkání nedovolili naši hráči soupeři z Hagy vůbec skórovat a zvítězili 2:0. Ve druhém zápase nestačili náchodští Junioři B na Dvůr, kterému i přes tlak v závěrečné části podlehli 7:3. Po čtyřech kolech tak mají Náchodští na kontě šest bodů.


10.10. 14:15

Šest zápasů, osmnáct bodů. Taková je bilance mužského Céčka, které je v čele Regionální ligy. Ve druhém zápase rokytnického turnaje si Náchodští doslova smsli na rezervním týmu Rtyně, který přehráli jednoznačně 4:12. Hned čtyřmi góly se na vítězství podílel Tomáš Poupa. Josef Čejpa a Jakub Kubásek si připsali shodně hattrick a k tomu dvě asistence. Nyní mají hráči náchodského Céčka od zápasů tři týdny pauzu a představí se až 31. října v Trutnově. 


10.10. 14:10

Po turnaji na velkém pětkovém hřišti, které odehráli Mladší žáci minulý týden ve Skutči, se dnes představili na dvou trojkových hřištích v Jaroměři, kde se utkali s týmy FbC Sokol Předměřice, FBC Trutnov (DTJ) a TJ Sokol Jaroměř.


10.10. 14:00

Muži A jsou již na cestě do Bystřice u Benešova, kde s úderem šestnácté hodiny rozehrají zápas pátého kola Národní ligy západ proti domácímu SK Florbal Benešov. Textový online přenos utkání můžete sledovat zde.

Páté kolo Národní ligy západ má dnes na programu tyto zápasy:

 • SK Florbal Benešov - Florbal Primátor Náchod
 • Florbal TJ Kobylisy - FAT PIPE Traverza Mukařov
 • ASK Orka Čelákovice - SK Bivoj Litvínov

Již včera byly odehrány tři zápasy, šlágrem bylo utkání dvou dosud neporažených týmů - Panthers Praha a Králova Dvora - které ovládl domácí tým. Toto jsou výsledky včerejších zápasů pátého kola:

 • Wizards SO Praha - Butchis  3:4p
 • TJ Turnov - FbC Plzeň  6:7p
 • Panthers Praha - Lucern Králův Dvůr  9:6

10.10. 11:10

Muži C hájí neporazitelnost v Královéhradecké lize na turnaji v Rokytnici v Orlických horách. A první zápas našemu Céčku vyšel na výbornou, když dokázalo zvítězit nad domácími 7:11. První třetinu vyhrál Náchod o gól, ve druhé to byla přestřelka, když oba soupeři vstřelili po pěti brankách. Rozhodla tak závěrečná část, kdy měli více sil Náchodští a ovládli jí poměrem 2:5. Josef Čejpa zaznamenal pět gólů a jednu asistenci, jeho dvorním nahravačem se pro tento zápas stal Jan Čečetka se šesti kanadskými body za jeden gól a pět asistencí. Václav Grulich se na výhře podílel vstřeleným hattrickem. Po pěti zápasech má Céčko na kontě plný počet bodů a sbírku bude chtít rozšířit ve druhém utkání proti rezervě Rtyně. To bude rozehráno ve 12:30.


10.10. 10:00

Ještě několik málo fotek z prvního ligového turnaje Přípravky. Naši hráči se včera představili na domácím hřišti, kde nastoupili za tři náchodské týmy. Naši nejmenší se tak dostali do hry každý ve dvanácti zápasech.


9.10. 16:55

Dorostenci prohráli na turnaji v Liberci i druhé utkání. Proti domácímu týmu rozhodla druhá třetina, kterou Náchodští prohráli 2:6. Ani čtyřgólová smršť v závěrečné části Náchodu nestačila. Na konci zápasu svítilo na tabuli skóre 6:7, což znamená, že si náchodští dorostenci z letošní premiérové účasti v nejvyšším výkonnostním koši žádné body nepřivezou.


9.10. 15:00

Dorostenci ani na druhý pokus nestačili na pardubické Sokoly. Tentokrát nevstřelili ani jeden gól a prohráli jednoznačně 4:0. Ve druhém utkání hraje Náchod proti pořádajícímu Liberci.


9.10. 14:10

Muži B přivážejí z Hradce Králové plný počet bodů. Druhé utkání proti FbC Hradec Králové B bylo výsledkově napínavější, než to první, které na turnaji Rytíři odehráli. A to i přesto, že po první třetině měli Náchodští pohodlný tříbrankový náskok. V té druhé však dokázali Hradečtí stáhnout manko na rozdíl jedné branky a tak to bylo drama až do samého závěru. Nakonec se radovali z vítězství 5:2 hráči náchodského Béčka, kteří tak mají po čtyřech kolech dvanáct bodů.


9.10. 11:15

Muži B zvítězili v prvním zápase dnešního hradeckého turnaje nad pardubickými Titány vysoko 8:1 a i nadále jsou v Regionální lize stoprocentní. Utkání bylo od začátku pod taktovkou Náchoda, soupeř pouze v závěru korigoval čestným gólem. V náchodských řadách dostalo příležitost hned sedm juniorů, neboť juniorská soutěž má tento víkend pauzu. Hattrick zaznamenal obránce mužského Áčka Adam Středa, první minuty v náchodské brance odchytal Jan Pop, který přichází z Hagy Pardubice. Náchodské čeká na turnaji v Hradci Králové ještě druhý zápas - a to od 11:00 proti pořádajícímu FbC Hradec Králové B.


3.10. 20:50

Muže A čeká v neděli výjezd do Bystřice, kde se utkají s Benešovem, který před sezónou mohutně posiloval a patří k favoritům soutěže. Utkání bude rozheráno v 16:00.

Mužské Béčko odehraje druhý turnaj letošní sezóny proti Titánům Pardubice a Hradci Králové B, Céčko mužů se představí již potřetí - v Rokytnici v Orlických horách nejprve proti domácímu týmu a poté proti rezervnímu týmu Rtyně. Obě naše družstva jsou dosud ve svých soutěžích stoprocentní a tuto bilanci budou chtít zachovat i po tomto hracím víkendu.

Junioři B se představí v neděli doma proti týmům Haga Pardubice a Sokol Dvůr Králové nad Labem. O den dříve nastoupí dorostenecké Áčko k turnaji prvního výkonnostního koše 1. ligy proti Pardubicím a Liberci. Proti Pardubicím to Náchodským v minulém kole nevyšlo, nakonec si však oba týmy vybojovaly postup mezi elitu dorostenecké soutěže. Proti Liberci si dorostenci letos odbydou premiéru.

Mladší žáci se v neděli představí tentokrát na malém trojkovém hřišti - a to v nedaleké Jaroměři, kde změří síly s Předměřicemi, Trutnovem a domácím týmem. O den dříve se odehraje v Náchodě turnaj přípravek, na kterém náchodský florbal zastoupí hned tři družstva - Rytíři, Medvědi a Hroni. Hráči budou alternovat ve všech družstvech, takže je čeká pořádná porce zápasů.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!