VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Národní liga mužů - 19. kolo - SH TJ Náchod
30.1.
17:00
Florbal Primátor Náchod
vs. Panthers Praha   
4:14 online

Regionální liga mužů, skupina 4 - 24. kolo - SH ZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem
29.1.
10:30
Florbal Primátor Náchod B
vs. Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
6:5
online
29.1.
12:30 FTC Vysoké Mýto B
vs. Florbal Primátor Náchod B
9:7
online

CE soutěž juniorů, 1. liga, skupina B - 19. kolo - SH SportPoint Brno
29.1.
17:00
Bulldogs Brno   
vs. Florbal Primátor Náchod  
12:1 online

3. liga juniorů, skupina 4 - 14. kolo - MSH Hostinné
30.1.
10:30
Florbal Primátor Náchod B vs. Klub SPV Pardubice
15:3
online
30.1.
15:00 Sokoli Pardubice B
vs. Florbal Primátor Náchod B 10:5 online

Liga mladších žáků 5+1, skupina 4 - 9. kolo - SH TJ Náchod
29.1.
9:00
Florbal Primátor Náchod medvědi
vs. Sokoli Pardubice
1:2

29.1.
10:40 Florbal Primátor Náchod medvědi
vs. IBK Holice - Holoubci
20:0

29.1.
13:05
FbC Skuteč
vs. Florbal Primátor Náchod medvědi
5:7

Královéhradecká liga mladších žáků 3+1/3+1 - 16. kolo - SH TJ Náchod
30.1.
9:00
FbC Sokol Předměřice n/L
vs. Florbal Primátor Náchod rytíři


30.1.
11:10 Florbal Primátor Náchod rytíři
vs. FBK Draci Hořice


30.1.
12:40
FBŠ Všestary
vs. Florbal Primátor Náchod rytíři
AKTUALIZACE

31.1. 12:50

O víkendu bylo na programu 19. kolo Národní ligy západ. Rytíři potvrdili, že se jim proti Panthers Praha nedaří a padli 4:14. Dvě utkání dospěla do prodložení a zápas mezi Benešovem a Čelákovicemi byl z důvodu koronavirové nákazy odložen. Zde jsou výsledky:

  • TJ Turnov - Wizards SO Praha  6:5
  • Florbal Primátor Náchod - Panthers Praha  4:14
  • FbC Plzeň - Florbal TJ Kobylisy  8:7p
  • FAT PIPE Traverza Mukařov - T.B.C. Lucern Králův Dvůr  4:5p
  • SK Bivoj Litvínov - Butchis  4:8
  • SK Florbal Benešov - ASK Orka Čelákovice  odloženo

30.1. 19:45

Muži A dostali od Panthers Praha již potřetí v řadě čtrnáct gólů. Zápasové a tréninkové manko bylo na Náchodských po koronavirové vlně znát - proti Pražanům nezachytili vůbec začátek a po první třetině prohrávali 0:8. Hosté navyšovali skóre i ve druhé části a až v té závěrečné Náchod výsledek korigoval. Z individuálních výkonů vypíchněme hattrick Matěje Mikšovského - ani ten ale nezabránil vysoké porážce 4:14.

Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
"Soupeř dnes zaslouženě vyhrál. Předčil nás dnes ve všech činnostech. Nic nám nevycházelo a nemohli a ani nechtěli jsme do půlky zápasu něco s jeho vývojem dělat. Musíme v tomhle ohledu změnit myšlení a přístup k zápasu, obzvláště v tak náročném programu, který nás teď čeká. Díky soupeři za zápas."

Komentář hostů Hrma Ladislav (Trenér):
"Povedl se nám vstup do zápasu a pak už se to vezlo. Mohli jsme si i během utkání vyzkoušet nějaké taktické věci směrem k vrcholu sezóny. Na domácích bylo vidět, že nějakou dobu netrénovali, ale o tom už tato covidová doba je. Jsme moc rádi za tři body a vysokou produktivitu. Drobnou kaňkou je prohraná třetí třetina. Děkujeme domácím za zápas a přejeme hodně štěstí do konce sezóny, třeba se ještě potkáme."


30.1. 15:55

Druhé utkání na turnaji v Hostinném již juniorskému Béčku tolik štěstí nepřineslo. V utkání s rezervou Sokolů tahali Náchodští za kratší konec a prohráli 10:5. Ze dvou zápasů, které proti pardubickým týmům v Hostinném odehráli, tak vezou tři body a v tabulce 3. ligy zůstávají pátí. Příští turnaj odehrají 13. února na stejném místě.


30.1. 15:00

V Hustopečích u Brna probíhá od čtvrtka Kemp talentované mládeže, na kterém má Florbal Náchod hned dvojí zastoupení. Nominaci si vysloužil Martin Hanuš, jako jeden z trenérů na kempu působí Tomáš Třešňák.


30.1. 12:45

Junioři B potvrdili roli favorita a nad posledním týmem 3. ligy SPV Pardubicemi vyhráli jednoznačně 15:3. Šest gólů vstřelil Patrik Winter, tři Jakub Krtička. 


30.1. 12:40

Po včerejším turnaji na velkém pětkovém hřišti se dnes náchodští Mladší žáci představili znovu doma - tentokrát na malém trojkovém hřišti. Vinou malého počtu hráčů nenastoupili na dvou, ale pouze na jednom hřišti. Nakonec však odehráli po domluvě se Všestary a Předměřicemi v rámci turnaje ještě jeden poločas navíc. Náchodští hráči ukázali svojí florbalovou kvalitu a ve všech třech zápasech soupeře přehráli. Hráčům patří poděkování za skvělé výkony a soupeřům za vstřícnost při změnách rozpisu turnaje.


29.1. 19:00

Junioři se vrací z Brna s debaklem. Proti lídru 1. ligy, skupiny B to měli od začátku velmi těžké a v oslabené sestavě na svého soupeře nestačili. Na konci utkání svítilo na tabuli skóre 12:1, čestný úspěch Náchoda zaznamenal Lukáš Rázl.

Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér):
"Dnešní utkání bylo upět o nás, co nám ukázala 3.třetina, kdy jsme začali plnit taktické pokyny a hra dostávala úplně jiný rozměr. Potřebujeme být připraveni od samého začátku, abychom se kvalitně připravili do dalších fází sezóny. Soupeř hrozil ze smrtelných brejků, ale brankář nás v této fázi podržel. Děkuji soupeři za férové utkání, fanoušků, za podporu a hráčům za dnešní 3 bodový výkon! AVÉ BULLS :)"

Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
"Zápas ve velkém tempu a nasazení, ve kterém nás soupeř zaslouženě přehrál. Bohužel jsme se v téhle fázi sezóny vrátili hodně zpátky, ztratili jsme v naší hře prvky, pomocí kterých jsme dokázali soupeře porážet a nutit hrát na maximum. Díky soupeři za náročný a férový zápas."


29.1. 13:45

Mladší žáci mají za sebou turnaj na velkém pětkovém hřišti. V Náchodě se utkali postupně s Pardubicemi, Holicemi a Skutčí. Po těsné porážce 1:2 od Sokolů přišel druhý zápas s Holicemi, ve kterém Náchod jednoznačně dominoval a vstřelil 20 branek. Třetí utkání proti Skutči bylo vyrovnanější, nakonec ale i to dovedli Náchodští k vítěznému konci. První góly na velkém hřišti zaznamenal Tobiáš Gregůrek. Zítra hrají náchodští mladší žáci v Plechárně znovu - tentokrát na malém trojkovém hřišti.


29.1. 13:40

Muži B druhý zápas s Vysokým Mýtem B nezvládli. Ani vedení 1:6 Náchodu nestačilo - Mýto zápas otočilo Náchod už jen sekundu před koncem korigoval na konečných 9:7. Náchodští Muži B si tak připsali v šestnáctém zápase první porážku. Ze Dvora Králové vezou tři body. 


29.1. 11:50

Muži B si připsali důležité tři body! Utkání se Špindlem Ubals ale bylo pořádně dramatické až do samotného závěru. Náchod prohrával 0:3, otočil však na 6:3 a zdálo se, že má vše pod kontrolou. Vrchlabští se však dvěma brankami přiblížili na nejtěsnější rozdíl a v závěru si při hře bez brankáře vytvořili šance, které však nevyužili. Cennou výhru si tak připisují hráči náchodského Béčka. Ti se ve druhém zápase utkají s Béčkem Vysokého Mýta.


29.1. 8:00

Muži A se po koronavirové vlně, která se přehnala náchodským týmem, vrací znovu na scénu. V neděli přivítají na palubovce v Plechárně druhý tým Národní ligy západ Panthers Praha. Proti Panterům se Náchodu nedaří a stále čeká na první vítězství. Dočká se ho v neděli? Zápas bude rozehrán v 17:00.

Muži B budou v sobotu o důležité body v Regionální lize bojovat ve Dvoře Králové nad Labem. Vedoucí celek se postupně utká se Špindlem Ubals a Vysokým Mýtem B. Ve stejný den čeká Juniory A cesta na Moravu, kde se utkají s lídrem soutěže Bulldogs Brno.

Junioři B odehrají svůj turnaj v Hostinném proti dvěma pardubickým týmům - nejprve proti SPV a poté proti rezervě Sokolů. Oba dva dny se doma představí Mladší žáci - v sobotu na velkém pětkovém hřišti a o den později na trojkovém.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!