Liga mladších žáků 5+1, skupina 4 - 1. kolo - Multifunkční MSH Skuteč

3.10. 11:25 Florbal Primátor Náchod medvědi
vs. FbK Orlicko-Třebovsko bílí

3.10. 12:20 IBK Holice - holoubci

AKTUALIZACE

3.10. 20:50

Čtvrté kolo Národní ligy - západ pokračovalo tento víkend šesti zápasy. Ve šlágru kola zvítězil Benešov nad Mukařovem 2:3, první ztrátu zaznamenal Králův Dvůr, který porazil Wizards Praha až po prodloužení. A jak dopadla všechna utkání?

3.10. 19:50

Úspěšný den náchodských družstev zakončil elitní tým vítězstvím 9:5 nad Turnovem. Rytíři se rozjížděli pomalu a v první třetině museli dotahovat manko, od té druhé ale na hřišti dominovali. Navíc si pomohli třemi přesilovkovými trefami, jedním gólem při odloženém vyloučení a jednou využitou standardní situací. Ve třetí třetině to byla přestřelka, během které diváci viděli hned devět gólů. Náchodští tak o tři body rozmnožili svojí dosavadní sbírku a nyní jich mají na kontě osm. V příštím kole je čeká těžká šichta - výjezd na palubovku jednoho z největších favoritů ligy Benešova.

Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka:
"Vstup do zápasu se nám nepovedl, soupeř šel díky tomu do vedení. Do zápasu jsme se ale dokázali velmi dobře vrátit a velmi dobře ho kontrolovat. Vykřičníkem byl závěr zápasu, kdy jsme zbytečně hráli nahoru dolu a soupeři nabídli laciné branky. Díky fanouškům za podporu a soupeři za utkání."

Komentář trenéra hostů Františka Zálesného:
"Utkání rozhodla druhá třetina, ve které nám chyběl náboj, jiskra a nepředvedli jsme vůbec nic. Nadále nás hrozně moc sráží velký počet oslabení a taktická nevyzrálost, která se projevuje například při standartních situacích. Máme na čem pracovat, jedeme dál. Děkuji soupeři za zápas."

3.10. 16:15

Muži C ve druhém dnešním zápasem porazili Všestary B jednoznačně 8:4 a po čtyřech odehraných kolech stále nenašli v Královéhradecké lize přemožitele. Na výhře se podílel čtyřmi brankami a jednou asistencí Josef Čejpa.

3.10. 13:25

Premiérový ligový turnaj letošní sezóny si odbyli Mladší žáci. Ti cestovali do Skutče, kde se na velkém pětkovém hřišti utkali postupně s týmy FbC Skuteč, FbK Orlicko-Třebovsko a IBK Holice. Ligovou premiéru na velkém hřišti si odbyli Filip Pasler a Tobiáš Gregůrek.

3. 10. 13:20

Muži C zvítězili v prvním utkání nad FBC Dobré 5:3. Hattrickem se na výhře podílel Jan Jirák. Ve druhém utkání nastoupí letos zatím neporažené náchodské Céčka proti rezervě Všestar.

3.10. 11:30

Dorostenci B odehráli zápas v Přelouči a Dobrušku porazili vysokým rozdílem 1:13. Po třech kolech tak mají náchodští dorostenci na kontě plný počet bodů a vedou tabulku 3. ligy.

30.9. 8:45

Muži A se po týdnu představí opět doma. Ve čtvrtém kole vyzvou Turnov a bude to souboj sousedů v tabulce Národní ligy - Náchodu patří s pěti body páté místo a Turnovští jsou se čtyřmi body aktuálně šestí. Podaří se Rytířům zvítězit a svému soupeři odskočit?

Mužské Céčko bude chtít v neděli v Hořicích navázat na skvělé výkony z Jaroměře, kde nenašlo přemožitele. Tentokrát se našim postaví do cesty FBC Dobré a FBŠ Všestary B. Dorostenci B vyzvou v Přelouči pouze Dobrušku - druhý zápas s Poličkou se z důvodu karantény soupeře neodehraje. Poprvé v sezóně se představí v soutěžních zápasech také Mladší žáci - a to na velkém hřišti ve Skutči.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!