VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Národní liga mužů - 3. kolo - SH TJ Náchod (Plechárna)
25.9.
20:00 Florbal Primátor Náchod
vs. FbC Plzeň          
 2:3pn online

Regionální liga mužů, skupina 4 - 3. kolo - SH Chrudim
25.9.
10:30 Klub SPV Slovan Pardubice
vs. Florbal Primátor Náchod B
1:8
online
25.9. 12:30 FBC Česká Skalice
vs. Florbal Primátor Náchod B
3:11
online

CE soutěž juniorů - kvalifikace, 1. kolo semifinále - SH Kbely
25.9. 15:00 Black Angels
vs. Florbal Primátor Náchod  2:5 online
CE soutěž juniorů - kvalifikace, 1. kolo semifinále - SH TJ Náchod (Plechárna)
26.9. 16:00 Florbal Primátor Náchod
vs. FbŠ Bohemians DDM Praha
   5:9   online

1. liga dorostenců, skupina B - 4. kolo, 2. koš - Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
26.9.
08:30 Florbal Primátor Náchod
vs. Sokoli Pardubice
6:12
online
26.9. 11:30 FAT PIPE Start98 Kunratice
vs. Florbal Primátor Náchod
2:9
online

3. liga juniorů, skupina 4 - 1. kolo - MSH Hostinné
26.9.
10:30 IBK Holice
vs. Florbal Primátor Náchod B
7:5
online
26.9. 13:30 Florbal Primátor Náchod B
vs. FBK Kobra Tatran Hostinné
6:5
online

Liga starších žáků, skupina 4A - 1. kolo, 1. koš - SH Domova mládeže Vysoké Mýto
26.9.
--:-- Florbal Primátor Náchod
vs. FBC Dobruška
5:0k
online
26.9. 9:45
Sokoli Pardubice
vs. Florbal Primátor Náchod
5:1
online
26.9.
11:45 Florbal Primátor Náchod
vs. FTC Vysoké Mýto
3:2
online
26.9. 13:45 FbC Hradec Králové
vs. Florbal Primátor Náchod
4:1
online

Liga starších žáků, skupina 4A - 1. kolo, 6. koš - SH Skalka Česká Třebová
26.9.
09:00 Florbal Primátor Náchod B
vs. FbK Orlicko-Třebovsko B
3:4
online
26.9. 11:05 Florbal Primátor Náchod B
vs. Haga Pardubice
9:4
online
26.9.
13:10 FBC Česká Skalice
vs. Florbal Primátor Náchod B
7:2
online


AKTUALIZACE

26.9. 21:00

Třetí kolo Národní ligy - západ zná výsledky všech zápasů. Náchod včera prohrál s Plzní po nájezdech a v tabulce mu patří s pěti body pátá příčka. Tři týmy jsou stále stoprocentní - Butchis, Panthers Praha a překvapivě také Králův Dvůr.

A jak dopadly všechny zápasy třetího kola?

  • Wizards SO Praha - Panthers Praha  0:19
  • ASK Orka Čelákovice - Lucern Králův Dvůr  2:4
  • TJ Turnov - FAT PIPE Traverza Mukařov  8:6
  • Florbal Primátor Náchod - FbC Plzeň  2:3pn
  • SK Florbal Benešov - SK Bivoj Litvínov  16:8
  • Florbal TJ Kobylisy - Butchis  3:5

26.9. 19:30

Juniory mezi nejlepší dvanáctkou českých týmů neuvidíme. V přímém souboji o postup do baráže padl Náchod s Bohemians, ačkoliv to dlouho vypadalo, že by se mohli radovat právě Náchodští. Ti otočili dvoubrankové manko a ještě ve 45. minutě vedli, hostům se však podařilo při přesilových hrách utkání otočit. Náchodští ještě zkoušeli hru bez brankáře, při ní však Bohemians zasadily rozhodující úder. Náchod tak odehrál kvalifikační skupinu s devíti body z šesti utkání, za což se v konkurenci předních pražských týmů rozhodně nemusí stydět. Mezi nejlepší dvanáctku postupují z "náchodské" skupiny přímo Black Angels, baráž čeká na Bohemians. Náchod a pražský Start budou hrát 1. ligu juniorů.

Komentář trenéra Náchoda Jana Čečetky:
"Dnešní kvalitní zápas v náš neprospěch rozhodlo slabé sebevědomí v první polovině a ve druhé jsme oproti soupeři v klíčových okamžicích nedokázali využít šance. Dnešek nám kvalifikaci neprohrál, tu nám prohrály špatné vstupy do zápasů v prvním kole s Blacky a Bohemkou."

Komentář trenéra hostí p.Josefa Gregy:
"
Hodně důležitý zápas o setrvání v boji o KB ligu jsme zvládli po taktické stránce lépe než předešlé zápasy, díky čemuž příští týden nastupujeme zase do boje. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání a přejeme hodně stěstí v další části sezony."


26.9. 17:45

Sedm statečných v poli a jeden brankář. Tak přesně v tomto složení se na turnaji nejvyššího výkonnostního koše prali s nejlepšími soupeři z Regionu Královéhradeckého a Pardubického Starší žáci A. Ti na FbC Hradec Králové a Pardubice nestačili, proti Vysokému Mýtu však uhráli cennou výhru 3:2. Skončili tak třetí, utkání proti Dobrušce, která na turnaj nepřijela, bylo zkontumováno ve prospěch Náchoda. Na příštím turnaji tak budou náchodští starší žáci pořádat turnaj nejvyššího koše.


26.9. 17:30

Starší žáci B dnes v hodně kombinované sestavě čítající z velké části mladší žáky odehráli turnaj v České Třebové. První utkání proti rezervě Orlicka-Třebovska skončilo těsnou porážkou, ve druhém dokázali naši hráči porazit pozdějšího vítěze turnaje Hagu Pardubice. Ve třetím zápase proti České Skalici Náchodským došly síly, i tak lze jejich vystoupení na turnaji, který byl pro řadu z nich prvním vystoupením na "pětkovém" hřišti, pozitivně.


26.9. 16:50

Junioři B vezou z prvního turnaje letošní sezóny jednu výhru a jednu prohru. Oba zápasy byly vyrovnané, v tom prvním se radovali Holice. Ty dokázaly přetahovanou dovést do vítězného konce a porazili Náchodské 7:5. V tom druhém již florbalisté Náchoda naplno bodovali. Proti domácímu Hostinnému to dlouho vypadalo na poklidnou jízdu Náchoda, nakonec to však tak snadné nebylo. Dramatický závěr však Náchodští zvládli a po výhře 6:5 si připsali do tabulky první body.


26.9. 16:00

Dorostenci postupují do nejvyššího výkonnostního koše 1. ligy, skupiny B! První zápas proti Pardubicím sice Náchodským ještě nevyšel, v tom druhém proti pražskému Startu však dominovali a po výhře 2:9 v přímém souboji druhé postupové místo urvali. Zahrají si tak v nejvyšším výkonnostním koši, kde jim budou dělat společnost FBŠ Bohemians Praha, FBC Liberec, FBC Česká Lípa a Sokoli Pardubice.


25.9. 22:30

S Plzní to byla opět dramatická bitva, kterou rozhodly až nájezdy. A hostující hráči ukázali, že jsou specialisty. Už v základní hrací době vyrovnával na 2:2 z trestného střílení Vít Malý a v nájezdové loterie se ani jeden z plzeňských hráčů nemýlil. Plzeň tak bere dva body a zůstává v letošním ročníku Národní ligy západ neporaženo, Náchod připisuje do tabulky bod jeden.

Komentář trénéra hostů Pavla Strejčka:
"Dvě třetiny jsme drželi míček a hráli naši hru. Bohužel se nám nedařilo proměňovat šance, proto naše územní převaha nebyla vidět gólově. Pak jsme nezvládli několik emočních vln a ztratili koncentraci. V prodloužení jsme ubránili 2 oslabení a utkání dovedli v nájezdech do vítězného konce."

Komentář trenéra domácích Tomáš Třešňáka:
"Začátek utkání nás nezastihl v dobrém rozpoložení, ale postupně jsme se do zápasu dostali a díky poctivé obraně zápas otočili. Nakonec o výsledku rozhodla dovednostní soutěž, ve které byl soupeř 100% a odváží si z Náchoda 2 body. Díky fanouškům za podporu!"


25.9. 20:00

Junioři odehráli na půdě dosud neporaženého lídra kvalifikační skupiny F nejvyšší celostátní soutěže skvělou partii, ze které vyšli jako vítězové. Black Angels se sice dostali do rychlého vedení, Náchodským se však podařilo utkání otočit a závěr si zkušeně pohlídali. Lukáš Rázl vstřelil znovu hattrick, Marek Svoboda přidal k jednomu gólu dvě asistence. Díky vítězství a zaváhání pražských Bohemians se Náchod posunul v tabulce skupiny F na druhé místo, které zajišťuje postup do baráže o účast mezi dvanácti nejlepšími celky v republice. Aby jej náchodští junioři udrželi, musí v zítřejším utkání proti Bohemians uhrát aspoň bod. Junioři mohou dokonce kvalifikační skupinu F ovládnout a postoupit mezi nejlepší dvanáctku přímo - to ale pouze v případě, že by zítra uhráli tři body a Black Angels proti Startu nebodovali.

Komentář trenéra Florbal Primátor Náchod Jana Čečetky:
"Dnes z naší strany bezchybný výkon, na který zítra musíme navázat. Chválím celý tým za přístup a nasazení ve všech herních činnostech, výhra je naprosto zasloužená. Děkuji soupeři za zápas."

Komentář trenéra domácích p. Leoše Tučka:
"Absolutně zbytečně ztracený zápas. Po rychlém gólu jsme nebyli schopni zápas kontrolovat a ztratili ho zaslouženě. Velmi nás srazilo velké množství neproměněných šancí a úplnou tečkou byla na konci zbytečná vyloučení."


25.9. 13:30

Muži B jsou na úvod letošního ročníku Regionální ligy stoprocentní! A se svými soupeři si poradili hladce - nejprve porazili SPV Pardubice vysoko 1:8. Ve druhém utkání proti České Skalici sice Náchod po první třetině prohrával, ve zbylých dvou však kraloval. I díky hattricku Jakuba Feistauera a čtyřem asistencím Jana Čečetky Náchodští zvítězili 3:11.


25.9. 13:00

Na dnešek jsme si pro návštěvníky zápasu mužského Áčka proti Plzni připravili novinku - digitální bulletin. Díky němu budou mít diváci přehled o soupiskách obou družstev a budou se moci podívat na aktuální tabulku Národní ligy - západ, nebo si přečíst články týkající se tohoto utkání. Zápas začíná v náchodské Plechárně ve 20:00, buďte u toho! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!


24.9. 10:00

Mužské Áčko se po dvou venkovních zápasech - pohárovém proti Všestarům a ligovém na půdě Mukařova - znovu představí doma. Rytíři tentokrát vyzvou FbC Plzeň, která oba zápasy letošního ročníku Národní ligy zvládla a v soutěži je zatím stoprocentní. Utkání bude rozehráno v náchodské Plechárně v sobotu ve 20:00.

Juniory čekají poslední dva zápasy kvalifikace nejvyšší celostátní soutěže a naši hráči stále živí se šesti body v tabulce reálnou naději na postup mezi dvanáct nejlepších celků soutěže. O víkendu je však nečeká nic jednoduchého - nejprve v sobotu vyjedou do Prahy, kde se utkají s dosud stoprocentními Black Angels, aby o den později přivítali favorizované FBŠ Bohemians. V neděli bude rovněž bojovat dorostenecké Áčko o postup do prvního výkonnostního koše skupiny B nejvyšší dorostenecké ligy - zatím to mají Náchodští rozehrané skvěle, neboť oba zápasy prvního turnaje vyhráli.

Hrát se budou také regionální soutěže. Mužská rezerva zahájí letošní ročník Regionální ligy v Chrudimi, kde se utká nejprve s týmem SPV Pardubice, a poté také s nováčkem soutěže Českou Skalicí. Juniorské Béčko odehraje turnaj v Hostinném, ve hře budou také Áčko a Béčko starších žáků. Starší žáci A odehrají turnaj nejvyššího výkonnostního koše v pardubické "nafukovačce", Starší žáci B vyrazí na turnaj šestého koše do České Třebové.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!