VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Národní liga západ - 1. kolo - Nová MSH Mladá Boleslav
13.9. 18:00 ASK Orka Čelákovice vs. Florbal Primátor Náchod 11:6  
online

 

Královéhradecká liga mužů - 6. kolo - Víceúčelová SH Dolní Dobrouč
13.9. 10:30 TJ Sokol Dvůr Králové nL B vs. Florbal Primátor Náchod C   3:3  
online
13.9. 12:30 FBŠ Všestary B vs. Florbal Primátor Náchod C   7:6  
online

AKTUALIZACE

13.9. 20:45

A jak dopadly všechny zápasy 1. kola Národní ligy?

TJ Turnov
vs.Panthers Praha
7:2
SK Bivoj Litvínov
vs.SK Florbal Benešov
3:11
Wizzards DDM Praha 10
vs.
FAT PIPE Traverza Mukařov
5:9
Butchisvs.T.B.C. Lucern Králův Dvůr
13:4
ASK Orka Čelákovice
vs.Florbal Primátor Náchod
11:6
FBC Plzeň
vs.Florbal TJ Kobylisy8:4


13.9. 20:00

Elitní náchodský tým těžký úkol nezvládl a na půdě úřadujícího vítěze základní části Národní ligy západ prohrál stejně jako loni pětigólovým rozdílem. Rytířům k bodům nepomohl ani dobrý výkon Daniela Kříže, který zaznamenal hattrick a po prohře 11:6 odjíždějí domů s prázdnou.

Komentář sportovního manažera Náchoda Tomáše Třešňáka:
"Dnes další ze špatných utkání. Domácí nás vyškolili z produktivity a zaslouženě vyhráli. My musíme začít především v poctivosti. Díky soupeři za zápas."

Komentář trenéra Čelákovic Michala Schwana:
"Vyšel nám vstup do utkání, kdy jsme potrestali soupeřovy chyby. Poté jsme, podle mě, měli utkání pod kontrolou. Škoda obdržených branek na konci, kdy jsme neudrželi koncentraci. Jsme rádi, že jsme si po dlouhé době zahráli soutěžní utkání a těšíme se na další."


13.9. 15:30

Ve druhém zápase mužské Céčko na svého soupeře nestačilo a Všestarům B podlehlo 7:6. Tři branky vstřelil Tomáš Poupa, po jedné Jan Kratochvíl, Jáchym Cejnar a Jan Čečetka. Z Dobrouče tak náchodští Muži C vezou bod. 


13.9. 12:00

Mužské Céčko vstoupilo do letošního soutěžního remízou s rezervou Dvora Králové. Za Náchod se trefili Josef Čejpa, Tomáš Poupa a Jan Čečetka, zajímavostí je, že za Dvůr vstřelil dvě branky Šimon Říha, který v Náchodě kdysi v dorosteneckém věku působil. Druhý zápas odehrají Muži C za 30 minut proti Všestarům B.


11.9. 12:00

První ligové zápasy jsou tady. V neděli vstoupí do hry mužské týmy Florbalu Náchod, konkrétně Muži A a Muži C. Elitní tým odehraje utkání v Mladé Boleslavi, kde změří síly s loňským vítězem základní části Národní ligy západ Orkou Čelákovice. Více informací o utkání čtěte v preview.

Mužské Céčko čeká turnaj v Dolní Dobrouči. Zde se mu postaví do cesty rezervní družstva Dvora Králové a Všestar. Držte Náchodu o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!