VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Pohár Českého florbalu - 4. kolo - SH Předměřice nad Labem
17.9.
21:00
FBŠ Všestary    
vs. Florbal Primátor Náchod
  4:11 online
Národní liga mužů - 2. kolo - SH ZŠ Kunratice
19.9. 18:00 FAT PIPE Traverza Mukařov
vs. Florbal Primátor Náchod  
  6:5p online

Královéhradecká liga mužů - 3. kolo - ASVA Jaroměř
18.9. 10:30 FbC Sokol Předměřice n/L
vs. Florbal Primátor Náchod C
 5:7 
online
18.9. 12:30 FBC Trutnov (DTJ) B
vs. Florbal Primátor Náchod C
 6:12
online

CE soutěž juniorů - kvalifikace, 1. kolo semifinále - SH ZŠ Kunratice
18.9. 16:00 FBŠ Bohemians DDM Praha
vs. Florbal Primátor Náchod   6:5  online
CE soutěž juniorů - kvalifikace, 1. kolo semifinále - SH ZŠ a MŠ Hradec Králové Kukleny
19.9. 10:00 Florbal Primátor Náchod
vs. FAT PIPE Start 98
   7:5   online

3. liga dorostenců, skupina 4 - 2. kolo - SH Chrudim
19.9.
10:10 Orel Přelouč
vs. Florbal Primátor Náchod B
3:12
online
19.9.
13:30 Florbal Primátor Náchod B
vs. FBK Piráti Sokol Chrudim
7:3
online

Junior Sokol cup, starší žáci - SH Dašická / Areál TJ Sokol Pardubice
18.9.
09:15 Sokol Královské Vinohrady
vs. Florbal Primátor Náchod
 0:8 
Skupina B
18.9.
10:30 Florbal Primátor Náchod vs. Sokol Frýdlant n.O.
 8:0 
Skupina B
18.9. 11:30 Orel Přelouč
vs. Florbal Primátor Náchod
 0:13
Skupina B
18.9. 12:15 FBC Přerov
vs. Florbal Primátor Náchod
 2:1 
Skupina B
18.9. 13:30 Florbal Primátor Náchod
vs. Sokoli Pardubice B
 9:3 
Skupina B
18.9. 14:45 Kralupy Wolves
vs. Florbal Primátor Náchod
 2:4
Čtvrtfinále
18.9. 15:45 Florbal Primátor Náchod
vs. Sokoli Pardubice
 5:2
Semifinále
18.9. 17:00 Florbal Primátor Náchod
vs. Frombalisti  2:7
Finále

Junior Sokol cup, mladší žáci - Areál TJ Sokol / SH Dašická Pardubice
18.9.
09:45 Florbal Primátor Náchod
vs. FBC Přerov
 3:5 
Skupina D
18.9.
10:45 FTC Vysoké Mýto
vs. Florbal Primátor Náchod
 5:7 
Skupina D
18.9. 11:45 Florbal Primátor Náchod
vs. Sokol Frýdlant n.O.
 7:2 
Skupina D
18.9. 12:45 Florbal Primátor Náchod
vs. FBC Česká Lípa
 4:1 
Skupina D
18.9. 14:15 Florbal Primátor Náchod 
vs. Orel Rtyně v Podkrkonoší
 5:0k  
Skupina D
18.9. 15:00 Kralupy Wolves
vs. Florbal Primátor Náchod
 1:2  
Čtvrtfinále
18.9. 15:45 Sokoli Pardubice B
vs. Florbal Primátor Náchod
 4:2  
Semifinále
18.9. 16:45 Florbal Primátor Náchod
vs. FBC Přerov
 2:8  
o 3. místo


AKTUALIZACE

19.9. 21:00

Muži A po více než roce odcházejí ze soutěžního zápasu poraženi, útěchou jim však může být aspoň zisk jednoho bodu za remízu po šedesáti minutách. Proti historicky nejúspěšnějšímu týmu Národní ligy - západ Mukařovu to byla přetahovaná, ve které se vedení přelévalo ze strany na stranu. Za stavu 2:4 pro Náchod šli domácí do powerplay a podařilo se jim nejen vyrovnat, ale zápas otočit. Náchodští se však nevzdali a tentokrát při powerplay vyrovnali oni, jmenovitě Ondřej Bachtík 19 sekund před závěrečnou sirénou. Prodloužení rozhodl Marek Chlumský a zajistil tak Mukařovu bod navíc.

Komentář trenéra domácích pana Martina Jirky:
"Důležité body na začátku sezony, rozhodujícím faktorem bylo zlepšení výkonu ve druhé polovině zápasu a soustředěná hra a touha za vítězstvím. Děkuji za zápas hráčům, soupeřům i pořadatelům."

Komentář trenéra hostí, pana Tomáše Třešňáka:
"Žalostná produktivita a obrovské individuální chyby nás stály tři body. Jsme teprve na začátku a z chyby se poučíme. V dalších utkáních budeme lepší. Děkuji soupeři za zápas."

A jak dopadly všechny zápasy druhého kola Národní ligy západ?

  • Panthers Praha - Orka Čelákovice  9:2
  • Bivoj Litvínov - TJ Turnov  4:3p
  • FBC Plzeň - Wizards SO Praha  5:3
  • Lucern Králův Dvůr - Florbal TJ Kobylisy  5:2
  • Butchis - Florbal Benešov  6:2
  • Traverza Mukařov - Florbal Primátor Náchod  6:5p

19.9. 20:45

Druhé utkání na turnaji v Chrudimi Dorostenci B opět zvládli, když domácí tým porazili 7:3. Ze zahajovacího turnaje sezóny si tak vezou do Náchoda plný počet bodů.


19.9. 13:25

Dorostenecké Béčko vyhrálo na turnaji v Chrudimi první zápas s Přeloučí vysoko 3:12. Druhé utkání hrají Náchodští proti domácímu týmu.


19.9. 13:15

Junioři po včerejší těsné porážce s Bohemians dnešní utkání s pražským Startem zvládli a zvítězili 7:5. Vyhráli tak i druhý vzájemný zápas s tímto soupeřem a stále jsou ve hře o postup mezi dvanáct nejlepších celků v republice. Hattrickem se na výhře podílel Daniel Kříž, David Špaček na čtyři góly přihrál.

Komentář trenéra domácích Jana Čečetky:
"Do stavu 5:2 jsme měli zápas pod svou kontrolou, kdy jsme soupeře téměř k ničemu nepustili. Bohužel zbytek zápasu jsme totálně polevili snad ve všech herních i neherních činnostech, což se projevilo i na výsledku, kdy obzvláště v poslední minutě při nás stáli všichni svatí. Musíme si z toho vzít do příštího veledůležitého víkendu velké ponaučení. Děkuji soupeři za zápas."

Komentář trenéra hostí Tomáše Matoulka:
"Ve druhé půlce utkání se nám podařilo soupeře dostat pod tlak a proměnit naše šance. Rozhodla však neproduktivita v závěru utkání, kde jsme nevyužili dlouhou přesilovku 5-3 a ani 5-4. Díky Náchodu za fair zápas."18.9. 20:45

Junioři prohráli ve třetím zápase kvalifikace nejvyšší celostátní soutěže na půdě favorizovaných Bohemians 6:5. Náchodští prohráli první třetinu 4:0 a vypadalo to na debakl, poté se však zmátořili a zápas dovedli do dramatické koncovky. Daniel Kříž zaznamenal hattrick, David Špaček gól a dvě asistence. 


Komentář trenéra domácích Josefa Gregy:
"Zápas bych rozdělil do tří částí. V první třetině nám všechno vycházelo podle plánu. Ve druhé jsme to nezvládli v hlavách při vedení 4:0 a soupeř se na nás dotáhnul. Do třetí třetiny jsme se zase vrátili do tempa a dá se říct: měli více ze hry, zápas jsme dotáhli za 3 body. Děkujeme soupeři a divákům."


Komentář trenéra hostů Jana Čečetky:
"Z naší strany opět absolutně nezvládnutá první třetina, kdy většina hráčů hrála pod své možnosti ve všech aspektech hry. Zbylé dvě třetiny naše hra měla parametry nejvyšší juniorské soutěže, kdy nám k obratu chyběla větší sebedůvěra při řešení situací v útočném pásmu a při přesilových hrách. Děkuji soupeři za kvalitní utkání."


18.9. 20:15

Starší žáci vezou ze Sokol cupu stříbrné medaile. Po druhém místě v základní skupině čekal na naše hráče ve čtvrtfinále vítěz skupiny A Kralupy Wolves. Náchodští dlouho prohrávali, měli však více šancí, ze kterých dokázali vytěžit obrat a výhrou 4:2 postoupili do semifinále. V něm si poradili s domácími pardubickými Sokoli poměrem 5:2 a ve finále je čekal výběr Tatranu Střešovice, tým Frombalisti, který procházel turnajem suverénně. Náchodští hráči podali dobrý výkon a přestože byl soupeř po herní stránce lepší, výsledkově dlouho drželi. Nakonec sice padli poměrem 7:2, za výkon ve finále se však rozhodně nemusí stydět a po zásluze si vezou domů stříbrné medaile. 

Stejně jako Starší žáci, i Mladší žáci skončili druzí ve skupině a ve čtvrtfinálě narazili na tým Kralupy Wolves, jenž svojí skupinu ovládl. I v této kategorii byl Náchod úspěšnější a po nejtěsnější výhře 2:1 postoupil do semifinále. V něm Náchodští nestačili na Sokoli Pardubice B a v zápase o třetí místo, jenž byl reprízou úvodního zápasu základní skupiny, ani na FBC Přerov. Mladší žáci se tak museli spokojit s medailemi bramborovými, které však na kvalitně obsazeném turnaji a v konkurenci dalších 23 týmů rozhodně nejsou ostudou.


18.9. 14:20

Mladší žáci i Starší žáci postupují shodně s bilancí čtyř výher a jedné porážky do čtvrtfinále play-off pardubického Sokol cupu. Oba týmy našly také shodného přemožitele, kterým byl FBC Přerov. Mladší žáci prohráli hned na úvod turnaje, od té doby však přemožitele nenašli - nyní čekají na svého čtvrtfinálového soupeře. Soupeřem starších žáků v prvním kole vyřazovacích bojů budou Kralupy Wolves.


18.9. 14:10

Muži C vezou z dnešního turnaje v Jaroměři plný počet bodů. V prvním zápase s Předměřicemi to byla přetahovaná, kterou Náchodští rozhodli ve svůj prospěch ve třetí třetině. Na vítězství 5:7 se podílel hned šesti vstřelenými brankami Josef Čejpa. Druhé utkání s rezervou Trutnova mělo jednoznačnější průběh a Náchod jej ovládl výsledkem 6:12. V tomto zápase zaznamenal hattrick Patrik Winter.


18.9. 11:00

V Pardubicích dnes probíhá Sokol cup, do kterého máme přihášena dvě družstva. Starší žáci zatím porazili oba své soupeře - Královské Vinohrady a Frýdlant nad Ostravicí - výsledky 8:0, mladší žáci nestačili na Přerov a prohráli 3:5, následně porazili Vysoké Mýto 7:6. Oba týmy odehrají v základních skupinách pět zápasů, poté je čeká play-off.


18.9. 9:40

Muži A si ve včerejším pohárovém utkání poradili s FBŠ Všestary jednoznačně 4:11. Náchodští zvítězili ve všech třech třetinách, Ondřej Bachtík a Matěj Mikšovský zaznamenali hattrick. První gól v dresu náchodského Áčka vstřelil odchovanec Lukáš Rázl. Náchod postupuje do pátého kola, ve kterém se utká s vítězem duelu Florbal Litomyšl vs. Hornets Brno.

Komentář trenéra Náchod Tomáše Třešňáka:
"Do utkání jsme dobře vstoupili, což nám hodně pomohlo. Soupeři jsme dovolili pouze pár závarů před brankou a zaslouženě jsme dokráčeli k výhře a postupu. Velkým vykřičníkem je množství vyloučení a chvilkové výpadky v naší hře. Musíme na chybách zapracovat protože nás už v neděli čeká další ligové kolo s Mukařovem. Díky soupeři za utkání a hodně štěstí do ligy!"

Komentář trenéra domacích Jana Freiberga:
"Bohužel jsme do zápasu vstoupili nenamotivovaní a to nás stálo první třetinu. Od druhé třetiny jsme začali více otvírat hru a přineslo to více šancí, ale na druhou stranu jsme propadali vzadu. Třetí třetina byla z naši strany nejlepší. Chtěl bych moc poděkovat klukům za celou jízdu pohárem a také našim výborným fanouškum. Soupři přeji mnoho štěstí do dalšího kola a šťastnou cestu domů."


16.9. 13:00

Muži A odehrají dvojnásobnou porci zápasů na palubovkách soupeře. V pátek je čeká 4. kolo Poháru Českého florbalu proti divizním Všestarům, v neděli pak těžký duel na palubovce Mukařova. Dva zápasy mají na programu Junioři - nejprve v sobotu na palubovce favorizovaných Bohemians, o den později pak v Hradci Králové proti pražskému Startu, se kterým dokázali v prvním vzájemném měření sil uspět. Ligové turnaje zahájí Muži C a Dorostenci B - v Jaroměři, potažmo Chrudimi. Starší a mladší žáci se zúčastní pardubického Sokol cupu, kde na trojkovém hřišti odehrají v základních skupinách pět utkání a dále je čekají vyřazovací boje.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!