VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Národní liga mužů - 1. kolo - SH TJ Náchod (Plechárna)
12.9. 17:00 Florbal Primátor Náchod
vs. SK Bivoj Litvínov    
 4:2 
online

CE soutěž juniorů - 1. kolo - SH TJ Náchod (Plechárna)
12.9. 13:00 Florbal Primátor Náchod
vs. Black Angels     
 4:6  online

 1. liga dorostenců, skupina B - 1. kolo, 2. koš - SH TJ Náchod (Plechárna)
11.9. 11:30 Florbal Primátor Náchod
vs. Butchis 9:3 
online
11.9. 16:00 Viking TJ Kobylisy
vs. Florbal Primátor Náchod
4:9
online

AKTUALIZACE

13.9. 10:30

Náchodští Rytíři vstup do letošního ročníku Národní ligy - západ zvládli. Narozdíl od některých favoritů - první kolo totiž přineslo několik překvapivých výsledků, zejména pak prohry Benešova a Čelákovic.

 • ASK Orka Čelákovice - Wizards SO Praha 10  6:7p
 • SK Florbal Benešov - TBC Lucern Králův Dvůr  3:4
 • Florbal Primátor Náchod - SK Bivoj Litvínov  4:2
 • FAT PIPE Traverza Mukařov  FBC Plzeň  3:4
 • TJ Turnov - Butchis  0:12
 • Florbal TJ Kobylisy - Panthers Praha  3:4

13.9. 10:10

Již nyní se můžete podívat na fotky Matouše Nýče ze včerejších zápasů juniorů a mužů.


12.9. 19:20

Náchodští Muži A na úvod letošního ligového ročníku zvítězili a připisují si první tři body do tabulky Národní ligy západ. Proti Litvínovu si vytvořili náskok již v první třetině a ten nepustili. Premiérový start v dresu Náchoda si odbyli Adam Středa a Matěj Mikšovský, druhý jmenovaný jej ozdobil gólem.

Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka:
"Celé utkání jsme měli pod kontrolou, co jsme soupeři nenabídli vlastními chybami to neměl. Velké minus utkání je naše neproduktivita, kdybychom byli produktivnější, zápas mohl být více v klidu. Máme ale na čem stavět a důležité jsou 3 body do tabulky. Díky soupeři za utkání a šťastnou cestu domů."

Komentář trenéra hostů Tomáše Arazima:
"Odehráli jsme průměrné utkání, selhala nám koncovka. Děkujeme soupeři za utkání."


12.9. 15:20

Další zápas nejvyšší celostátní soutěže mají za sebou junioři. S nimi to po první třetině duelu proti Black Angels, kdy prohrávali 0:3, nevypadalo vůbec dobře. Zlepšeným výkonem se však dokázali vrátit do zápasu a trápit pražského favorita až do samotného závěru. Nakonec se díky dvěma gólům v oslabení radovali z vítězstí 4:6 Black Angels.

Komentář trenéra domácích Jana Čečetky:
"Po nezvládnuté první třetině, kdy jsme byli všude pozdě, jsme se výborně dostali do zápasu. Bohužel dvě špatná rozhodnutí v naší přesilovce nás stála zápas. I přes to zaslouží kluci pochvalu za odbojovaný a odježděný zápas, kdy se za svůj výkon vůbec nemusí stydět, ba naopak. Děkuji soupeři za kvalitní férový zápas."

Komentář trenéra hostů:
"Po dobrém vstupu do utkání jsme na začátku 2. třetiny ztratili koncentraci a zápas se zbytečně zkomplikoval. Naštěstí jsme bojovným výkonem utkání zvládli otočit."


12.9. 11:30

GAMEDAY! Již dnes v 17:00 zahájí ligovou sezónu elitní náchodský tým, kterému se postaví do cesty Bivoj Litvínov. Náchod čtyři z posledních pěti zápasů vyhrál a do utkání půjde jako favorit.

Národní ligu západ zahájily včerejším zápasem Čelákovice a pražští Wizards a utkání skončilo překvapivou výhrou hostů 6:7 po prodloužení. Ostatní zápasy 1. kola jsou na programu dnes:

 • 16:00 -- SK Florbal Benešov - TBC Lucern Králův Dvůr
 • 17:00 -- Florbal Primátor Náchod - SK Bivoj Litvínov
 • 18:00 -- FAT PIPE Traverza Mukařov - FbC Plzeň
 • 18:00 -- TJ Turnov - Butchis
 • 19:00 -- Florbal TJ Kobylisy - Panthers Praha

11.9. 17:35

Dorostenci zvítězili i ve druhém domácím a mají rázně nakročeno k postupu do prvního výkonnostního koše. Proti pražským Kobylisům to byla od začátku jednoznačná partie, kterou Náchod ovládl 4:9. Na výsledku se podílel vstřeleným hattrickem Nikolas Osifčin. O postup do prvního koše budou náchodští dorostenci usilovat na příštím turnaji v Pardubicích, kde se jim do cesty postaví o něco těžší soupeři - domácí Sokoli a pražský Start.

A jak dopadly všechny dnešní zápasy náchodského turnaje?

 • Fat Pipe Start98 - Sokoli Pardubice 2:5
 • Florbal Primátor Náchod - Butchis 9:3
 • Sokoli Pardubice - Viking TJ Kobylisy 12:1
 • Butchis - Fat Pipe Start98 3:8
 • Viking TJ Kobylisy - Florbal Primátor Náchod 4:9

11.9. 15:20

Dorostenci v prvním utkání domácího turnaje druhého koše porazili pražský Butchis vysoko 9:3. Po výsledkově vyrovnané první třetině ve zbytku utkání dominovali Náchodští, kteří přidávali jednu branku za druhou. Nejvíce se střelecky dařilo Davidu Špačkovi, který k hattricku přidal jednu asistenci. Tři kanadské body za jeden gól a dvě asistence připsal Jakub Vysoký. Premiérové minuty v dorosteneckém týmu Martin Macek, Marek Flašar a Jan Ježek, který si zároveň připsal asistenci u posledního náchodského gólu. K prvnímu utkání za Náchod nastoupila také posila z Dobrušky Adam Jakubský.

Druhé utkání odehrají Náchodští od 16:00, kdy se jim do cesty postaví nováček soutěže Kobylisy.


10.9. 13:00

Muži A vstoupí do letošního ročníku Národní ligy západ duelem proti Litvínovu. S tradičním soupeřem se Náchod utká již podvanácté, čtyřiktrát z posledních pěti zápasů přitom dokázal zvítězit. Junioři zahájili letošní ročník nejvyšší celostátní soutěž čtvrteční výhrou 2:6 na palubovce pražského Startu a v neděli na ní budou chtít navázat v domácím prostředí proti dalšímu soupeři z Prahy - Black Angels. O den dříve odehrají v Plechárně své zápasy Dorostenci - rovněž proti pražským týmům. Nejprve vyzvou Butchis a poté Kobylisy. Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!

Budeme rádi, když přijdete náchodské hráče o víkendu do Plechárny podpořit - zároveň vás však musíme požádat o dodoržování aktuálních protipandemických opatření ministerstva zdravotnictví. Po celou dobu konání události musí mít diváci nasazený respirátor nebo na nanoroušku. Všechny osoby, které budou vstupovat do haly, musí splňovat jednu z následujících podmínek:

 • osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR test s negativním výsledkem;
 • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami antigenní test s negativním výsledkem;
 • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od očkování uplynulo:
  • od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu nejméně 14 dní;
  • od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu nejméně 14 dní;
 • osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní;
 • osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala nejdéle před 72 hodinami antigenní test s negativním výsledkem. Tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením osoby, respektive čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy;
 • osoba na místě podstoupí antigenní test, který je určen pro sebetestování (použití laickou osobou) s negativním výsledkem.