AKTUALIZACE

26.3. 16:45

Muži C byli dnes opět stoprocentní. Ve druhém utkání dnešního turnaje přejeli rezervu Rtyně v Podkrkonoší 3:9, o čež se bodově nejvíce přičinili hattrickem Ondřej Macháček a dvěma vstřelenými góly a čtyřmi asistencemi k tomu Ondřej Bachtík. Náchodští si připsali desátou výhru v řadě a k vítězství v Královéhradecké lize jim stačí, když na posledním turnaji uhrají bod. 


26.3. 16:40

Tatran Střešovice ukázal náchodským dorostencům, kdo je v osmifinálové sérii jednoznačným králem. Pražané prokázali obrovskou kvalitu a na včerejší výhru 2:6 dnes navázali debaklem 10:0. Náchodští prospali první část, kterou prohráli 6:0, a nepodařilo se jim zapsat ani čestný úspěch. Cesta náchodských dorostenců tak končí o jedno kolo dříve než loni, nicméně postup mezi 16 nejlepších celků v republice, kam se Náchodští jako jediný tým z Královéhradeckého a Pardubického regionu, je i tak jednoznačným úspěchem.

Komentář hostů Čečetka Jan (Asistent trenéra):
"V první třetině naše hra postrádala jakékoliv nasazení a tempo, proto jsme dostali randál a nebyli pro Tatran důstojným soupeřem. Od druhé třetiny velké zlepšení v našem tempu, kdy nám k lepšímu skóre chyběla větší kvalita ve hře v útočném pásmu. Soupeři děkuji za sérii a přeji mnoho štěstí na závěrečném turnaji. Náchodským hráčům děkuji za sezónu a společně strávený čas. Není důvod věšet hlavu dolů, pořád jsme skončili mezi TOP 16 a byli nejlepším dorosteneckým týmem v regionu."

Komentář domácích Janda Roman (Trenér):
"Děkujeme soupeři za sérii. V dnešním utkáním jsme až na ztrátu koncentrace v druhé třetině plnili všechny pokyny. Těšíme se na závěrečný turnaj."26.3. 12:45

Muži C zvládli důležitý zápas s třetími Předměřicemi a vybojovali výhru 5:3. Hattrickem přispěl Ondřej Bachtík, který se tak osamostatnil v čele tabulky střelců i kanadského bodování. Céčko udělalo další důležitý krok k postupu do Regionální ligy a ve druhém zápase vyzve domácí Rtyni B.


26.3. 11:05

Dorostenecké Áčko bude v osmifinále play-off proti Tatranu Střešovice dohánět čtyřbrankovou ztrátu. Náchodští sice vstřelili rychlý gól, poté se však prosazoval převážně celek z Prahy. Ten dokráčel k vítězství 2:6 a do odvety jde s velmi nadějným náskokem. Oba góly Náchoda vstřelil Vojtěch Majer. 

Komentář domácích Havel Tomáš (Trenér):
"V první třetině jsme překvapili rychlým gólem, ale pak jako kdybychom usnuli, soupeř nás začal tlačit a zápas převrátil na svou stranu. Druhá i třetí třetina byly velice vyrovnáné. Uvidíme, co přinese zítřejší odveta. Děkuji všem aktérům za zápas."

Komentář hostů Janda Roman (Trenér):
"Dnešní zápas víceméně pod kontrolou, jediné, co nás může mrzet, je spousta zahozených gólových šancí. Děkujeme soupeři za utkání a uvidíme se zítra."


25.3. 15:15

Dorostenecké Béčko nemělo proti Předměřicím žádnou šanci. Soupeř v utkání jednoznačně dominoval, konstatním výkonem navyšoval skóre a dokráčel k jasnému vítězství 2:14. Oba dva čestné úspěchy Náchoda zaznamenal Petr Hencl. Z dnešního turnaje tak odjíždějí Dorostenci B bez bodu, snad se zadaří příště.


25.3. 15:00

Béčku starších žáků se dnešní domácí turnaj, který pořádalo v nové hale v Dobrušce, výsledkově nevydařil. Vůbec poprvé v sezóně odchází Starší žáci B z turnaje bez výhry, když nestačili na FbC Hradec Králové, Medvědy Žacléř ani FBŠ Všestary. Za týden je čeká poslední turnaj základní části Královéhradeckého přeboru v Předměřicích nad Labem, kde se pokusí dnešní nezdar napravit.


25.3. 14:30

Béčko dorostenců v prvním utkání nestačilo na Chlumec nad Cidlinou a prohrálo 8:3. Náchodští se dvě třetiny drželi na dostřel, v té závěrečné však soupeř rozhodl pěti brankami o svém jednoznačném vítězství.

Komentář hostů Grulich Václav (Vedoucí):
"Pro Náchodské krutý výsledek, pro Chlumec jsme byli rovnocenným soupeřem bohužel jsme udělali mnoho chyb při rozehrávce a tím darovali góly soupeři. Děkuji všem za zapas."

Komentář domácích Kořínek Filip (Trenér):
"Nemám moc co říct, splnili jsme přesně to, co jsme si nastavili před hrou. Kluci makali jak měli, využívali šance a vytěžili jsme z toho skvělou výhru. Děkujeme soupeři za utkání."


25.3. 9:30

Muži C odehrají předposlední turnaj letošního soutěžního ročníku, na kterém mohou udělat velký krok k vítězství v Královéhradecké lize a postupu do Regionální ligy. Ve Rtyni v Podkrkonoší se střetnou nejprve se třetími Předměřicemi a poté s osmou rezervou domácí Rtyně.

Dorostenci A překonali v play-off pražské soupeře Olymp a Prague Tigers a nyní je čeká v osmifinále další pražský celek a zároveň suverén dorostenecké ligy Tatran Střešovice. První zápas je na programu v sobotu od 20:00 v Náchodě, odveta o den později v Praze. Podaří se Náchodu překvapit favorita?

V sobotu budou hrát také rezervní týmy dorostenců a starších žáků. Dorostenci B se představí v Předměřicích nad Labem, Starší žáci B odpořádají domácí turnaj v Dobrušce.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!PROGRAM NA VÍKEND

Královéhradecká liga mužů - 20. kolo - SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
26.3. 10:30 Florbal Primátor Náchod C vs. FbC Sokol Předměřice n/L 5:3 online
26.3. 15:00
Orel Rtyně v Podkrkonoší B vs. Florbal Primátor Náchod C 3:9 online
1. liga dorostenců, skupina B - Osmifinále play-off, 1. zápas - SH TJ Náchod
25.3. 20:00
Florbal Primátor Náchod vs. Trapol Tatran Střešovice 2:6 online
  1. liga dorostenců, skupina B - 2. kolo play-off, 2. zápas - Stodola Aréna Střešovice
26.3. 15:00
Trapol Tatran Střešovice vs. Florbal Primátor Náchod 10:0 online
2. liga dorostenců, skupina 4 - 18. kolo, 2. koš - SH Předměřice n. L.
25.3. 10:35 Sokol Chlumec nad Cidlinou vs. Florbal Primátor Náchod B 8:3 online
25.3. 13:45
Florbal Primátor Náchod B vs. FbC Sokol Předměřice n/L 2:14 online
Královéhradecký přebor starších žáků - 9. kolo - Tělocvična ZŠ Žacléř
25.3. 9:00 FbC Hradec Králové D vs. Florbal Primátor Náchod B 16:4 online
25.3. 11:30
TJ Baník Medvědi Žacléř vs. Florbal Primátor Náchod B 14:7 online
25.3. 13:10 FBŠ Všestary B vs. Florbal Primátor Náchod B 15:9 online