AKTUALIZACE

12.3. 17:30

Dorostenci si v prvním kole play-off 1. ligy dorostenců zajistili poměrně klidný postup přes pražský Olymp. Základ položili již včera domácí výhrou 7:1 a dnes na ní navázali znovu povedeným výkonem, který vedl k vítězství 3:8. Po dvou gólech vstřelili Daniel Havel, Jan Majer a Jakub Langpaul, který k nim přidal další dvě asistence. Jednu branku zaznamenali Adam Voňka a Filip Knettig, který využil přesilovou hru.

Ve druhém kole play-off narazí Náchodští na Prague Tigers, kteří přešli přes Orku Čelákovice. Náchodští dorostenci nemají ze základní části s pražským soupeřem příznivou bilanci - v prvním utkání zvítězili 4:3 po samostatných nájezdech a ve druhém padli 3:5.

Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
"I přes horší skóre oproti prvnímu zápasu, jsme dnes podali daleko lepší výkon než včera. Bohužel naše produktivita je tristní, proto skóre nebylo tak vysoké. Děkuji všem aktérům za zápas. Dále děkuji soupeři za sérii a za jeho nasazení v serii a oceňuji jeho týmový duch. Dost našich hráčů by si z toho mělo vzít příklad."

Komentář domácích Slavík Jakub (Trenér):
"Děkuji hráčům za celou sezonu, učíme se. Děkuji také rodičům za neutuchající podporu i ve chvíli, kdy se nám nedařilo. Soupeři gratuluji a přeji hodně úspěchů v dalším kole."

12.3. 16:10

Elévové dnes odehráli domácí turnaj, kde se utkali s Hradcem Králové, Dobruškou a Jičínem.

12.3. 15:55

Muži C i nadále válcují Královéhradeckou ligu a jsou velmi blízko postupu do Regionální ligy. V prvním zápase porazili Českou Skalici 2:10, a to přesto, že se Skaličtí v úvodní třetině drželi. Pět branek Ondřeje Bachtíka však "žlutomodré" zlomilo. Ve druhém utkání se Náchodští střetli s Trutnovem B, který jim jako jediný v této sezóně uštědřil porážku. Tentokrát však hráči náchodského Céčka nenechali nikoho na pochybách, kdo je v Královéhradecké lize králem. Vypracovali si rychlé vedení 3:0 a i přesto, že soupeř zlobil, ofenzivní síla Náchodských byla dnes velmi úderná. Céčko nakonec zvítězilo 15:7 a hned pět branek a dvě asistence zaznamenal Dalibor Vlášek. Na druhé straně byl nejproduktivnějším hráčem Jakub Bydžovský, kterého jsme dříve mohli vídat v náchodských barvách.

12.3. 11:40

V Náchodě se rozjel turnaj Elévů, který si všichni přítomní užívají!

11.3. 18:50

Dorostenci první utkání s Olympem Praha zvládli a mají nakročeno k postupu. V domácím utkání si Náchod vytvořil hned šestibrankový náskok, který budou Pražané jen těžko mazat. Náchodští dobře založili již v první třetině, kterou vyhráli 4:0. Druhá část skončila smírně 1:1, v té třetí přidal domácí celek další dvě branky. Po dvou gólech zaznamenali Jan Ježek a Filip Knettig, gól a dvě asistence si připsal navrátilec do sestavy Jan Majer. Odveta je na programu zítra v Praze od 13:00.