AKTUALIZACE

12.3. 17:30

Dorostenci si v prvním kole play-off 1. ligy dorostenců zajistili poměrně klidný postup přes pražský Olymp. Základ položili již včera domácí výhrou 7:1 a dnes na ní navázali znovu povedeným výkonem, který vedl k vítězství 3:8. Po dvou gólech vstřelili Daniel Havel, Jan Majer a Jakub Langpaul, který k nim přidal další dvě asistence. Jednu branku zaznamenali Adam Voňka a Filip Knettig, který využil přesilovou hru. 

Ve druhém kole play-off narazí Náchodští na Prague Tigers, kteří přešli přes Orku Čelákovice. Náchodští dorostenci nemají ze základní části s pražským soupeřem příznivou bilanci - v prvním utkání zvítězili 4:3 po samostatných nájezdech a ve druhém padli 3:5.

Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
"I přes horší skóre oproti prvnímu zápasu, jsme dnes podali daleko lepší výkon než včera. Bohužel naše produktivita je tristní, proto skóre nebylo tak vysoké. Děkuji všem aktérům za zápas. Dále děkuji soupeři za sérii a za jeho nasazení v serii a oceňuji jeho týmový duch. Dost našich hráčů by si z toho mělo vzít příklad."

Komentář domácích Slavík Jakub (Trenér): 
"Děkuji hráčům za celou sezonu, učíme se. Děkuji také rodičům za neutuchající podporu i ve chvíli, kdy se nám nedařilo. Soupeři gratuluji a přeji hodně úspěchů v dalším kole."


12.3. 16:10

Elévové dnes odehráli domácí turnaj, kde se utkali s Hradcem Králové, Dobruškou a Jičínem.


12.3. 15:55

Muži C i nadále válcují Královéhradeckou ligu a jsou velmi blízko postupu do Regionální ligy. V prvním zápase porazili Českou Skalici 2:10, a to přesto, že se Skaličtí v úvodní třetině drželi. Pět branek Ondřeje Bachtíka však "žlutomodré" zlomilo. Ve druhém utkání se Náchodští střetli s Trutnovem B, který jim jako jediný v této sezóně uštědřil porážku. Tentokrát však hráči náchodského Céčka nenechali nikoho na pochybách, kdo je v Královéhradecké lize králem. Vypracovali si rychlé vedení 3:0 a i přesto, že soupeř zlobil, ofenzivní síla Náchodských byla dnes velmi úderná. Céčko nakonec zvítězilo 15:7 a hned pět branek a dvě asistence zaznamenal Dalibor Vlášek. Na druhé straně byl nejproduktivnějším hráčem Jakub Bydžovský, kterého jsme dříve mohli vídat v náchodských barvách.


12.3. 11:40

V Náchodě se rozjel turnaj Elévů, který si všichni přítomní užívají!


11.3. 18:50

Dorostenci první utkání s Olympem Praha zvládli a mají nakročeno k postupu. V domácím utkání si Náchod vytvořil hned šestibrankový náskok, který budou Pražané jen těžko mazat. Náchodští dobře založili již v první třetině, kterou vyhráli 4:0. Druhá část skončila smírně 1:1, v té třetí přidal domácí celek další dvě branky. Po dvou gólech zaznamenali Jan Ježek a Filip Knettig, gól a dvě asistence si připsal navrátilec do sestavy Jan Majer. Odveta je na programu zítra v Praze od 13:00.

Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
"Měli jsme dobrou první třetinu a pak to bylo z naší strany trápení bez nasazení a bez tempa. Máme rozhodně na lepší výkon. Díky všem aktérům za zápas."

Komentář hostů Slavík Jakub (Trenér):
"Dnes jsme nezvládli první třetinu. Musíme se lépe připravit na zítra a manko stáhnout. Děkujeme divákům a soupeři za utkání."


11.3. 11:10

Muži C odehrají další turnaj Královéhradecké ligy v Trutnově. Lídr soutěže vyzve nejprve poslední Českou Skalici a ve druhém zápase jediného letošního přemožitele - domácí FBC Trutnov (DTJ) B.

Dorostencům začíná play-off. V úvodním kole 1. kola 1. ligy dorostenců se střetnou florbalisté Náchoda s Olympem Praha. Náchod skončil v základní části 1. ligy, skupiny B na čtvrtém místě, Olymp byl třináctý. Oba soupeři na sebe jednou v sezóně narazili a utkání skončilo drtivým vítězstvím Náchoda 11:4. I proto jdou mladí Rytíři do dvojzápasu jako jasný favorit. Sobotní utkání se odehraje v Náchodě a odstartuje ve 14:00. O den později je na programu odveta na palubovce soupeře, která začne ve 13:00.

Po velmi dlouhé době si zahrají také Elévové, a to hned před zraky domácího publika. V neděli změří síly s Hradcem Králové, Dobruškou a Jičínem.

Držte Náchodským o víkendu palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!PROGRAM NA VÍKEND

Královéhradecká liga mužů - 18. kolo - SH Gymnázium Trutnov
12.3. 10:30
FBC DONAP Česká Skalice vs. Florbal Primátor Náchod C 2:10 online
12.3. 13:30
Florbal Primátor Náchod C vs. FBC Trutnov (DTJ) B 15:7 online
1. liga dorostenců, skupina B - 1. kolo play-off, 1. zápas - SH TJ Náchod
11.3. 14:00
Florbal Primátor Náchod vs. Olymp Florbal 7:1 online
1. liga dorostenců, skupina B - 1. kolo play-off, 2. zápas - TJ JM Chodov
12.3. 13:00
Olymp Florbal vs. Florbal Primátor Náchod 3:8 online
Královéhradecká liga elévů - 13. kolo - SH TJ Náchod
12.3. 9:00
Florbal Primátor Náchod vs. FbC Hradec Králové černí

12.3. 9:40 Florbal Primátor Náchod vs. FBC Dobruška

12.3. 10:40 FBK Jičín vs. Florbal Primátor Náchod

12.3. 11:00
Florbal Primátor Náchod vs. FbC Hradec Králové černí

12.3. 11:40
Florbal Primátor Náchod vs. FBC Dobruška

12.3. 12:40 FBK Jičín vs. Florbal Primátor Náchod