Rytíři se vezou na vítězné vlně. V posledních šesti zápasech bodovali a mohou se těšit z třetí nejlepší formy z celé Národní ligy. Naposledy to v derby odnesl lídr soutěže FbC Hradec Králové, který vyfasoval v Plechárně debakl 7:1. Náchodu pomohly návraty zraněných hráčů Davida Špačka a Františka Donaje, kteří vnesli do hry florbalovost a kvalitu. K tomu hrají Náchodští velmi týmově a ve vysokém nasazení a po nepovedeném startu do sezóny přicházejí úspěchy. Po zápase s Hradcem Králové však bude důležité neusnout na vavřínech a nováčka z Rudné nepodcenit!

Posledních 5 zápasů Náchoda v Národní lize
12. kolo Florbal Primátor Náchod vs. FbC Hradec Králové 7:1
11. kolo
FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň vs. Florbal Primátor Náchod
5:4pn
5. kolo
Prague Tigers vs. Florbal Primátor Náchod 5:6pn
10. kolo
Florbal Primátor Náchod vs. SK Florbal Benešov 4:3
9. kolo TJ Sokol Jaroměř vs. Florbal Primátor Náchod
4:5p

V Náchodě schytala Rudná debakl 11:1, otloukánkem soutěže však rozhodně není. Přestože týmu západně od Prahy patří poslední příčka, dokázal uhrát již osm bodů a připsal si i několik dalších zajímavých výsledků, například v posledním kole, kdy trápil až do samého závěru favorizovanou Traverzu. I v Náchodě měla Rudná spoustu šancí a vysoký gólový zapříčiněný nebývalou efektivitou Náchodu byl pro ní krutý. Poslední zápasy však ukazují, že se florbalisté Rudné v Národní lize již aklimatizovali, podávají bojovné týmové výkony, o góly se stará větší množství hráčů a kůži rozhodně nedají lacino.

Posledních 5 zápasů Rudné v Národní lize
12. kolo
FAT PIPE Traverza vs. Sokol Rudná 4:3
11. kolo
Sokol Rudná vs. T.B.C. Králův Dvůr 13:9
10. kolo
Sokol Rudná vs. ASK Orka Čelákovice 1:10
9. kolo Panthers Praha vs. Sokol Rudná 6:2
8. kolo
Sokol Rudná vs. FBŠ Slavia FAT PIPE Plzeň 6:10

Náchodu se v Rudné, kde své domácí zápasy hrají také Panthers Praha, historicky nedaří. Zlomí tuto sobotu prokletí a připíší si důležité tři body? Držte florbalistům Náchoda palce! SPOLU ZA VÍTĚZSTVÍM!

Sokol Rudná vs. Florbal Primátor Náchod
13. kolo Národní ligy západ SH ZŠ Rudná
Sobota 3. prosince 17:00
online